Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

ZAHRADNÍ ČERPADLA

Velký výběr zahradních čerpadel. Nakupujte čerpadla u firmy, která jim rozumí! Naše zahradní čerpadla vás přesvědčí díky dobré sací síle a optimálnímu tlakovému výkonu!

Vybrali jsme pro vás zahrádkaři doporučené, odolné a preferované zahradní čerpadla za příznivé ceny.

Čerpadla na vodu mají řadu využití a zejména na zahradách zastanou mnoho práce. Slouží například k přečerpávání a rozvádění užitkové či dešťové vody využívané například k zavlažování. Zahradních čerpadel je velké množství. Optimální volba je přitom velmi důležitá pro jejich správnou funkčnost.

Druhy čerpadel

Zahradní sací čerpadla – mají kompaktnější rozměry, ale i přesto bývají velmi výkonná. Využívají se při přečerpávání vody z retenčních nádrží.

Ponorná čerpadla – jsou konstruována pro přečerpávání vody z hloubky až 8 metrů. Slouží k čerpání vody ze studní, bazénů nebo retenčních nádrží.

Kalová čerpadla – využívají se pro přečerpávání znečištěné vody. Poradí si jak s drobnými nečistotami, bahnem, kamínky, tak i silnějším znečištěním.

Tlaková ponorná čerpadla – jsou vhodná obzvláště pro čerpání vody z velkých hloubek.

Domácí vodárny a automatické domácí vodárny – slouží pro využití dešťové vody v domácnosti a v zahradě. Používají se nejčastěji pro čerpání vody z podzemních retenčních nádrží. Mají velmi dobrou dopravní výšku.

Sudová čerpadla - jejich konstrukce bývá uzpůsobena k uchycení na okraji sudu pro pohodlné čerpání vody.

Tipy, jak vybrat čerpadlo

Maximální tlak čerpadla – udává sílu a efektivitu čerpání vody. V závislosti na typu čerpadla se různí. Pohybuje se od 0,25 barů u kalových čerpadel až po 10 barů u výkonných tlakových ponorných čerpadel.

Průtok čerpadla – značí množství vody, kterou je čerpadlo schopné přečerpat v průběhu 1 hodiny.

Materiál konstrukce čerpadla – výrazně ovlivňuje jeho hmotnost a náročnost manipulace. Používají se vysoce houževnaté plasty a kovy.

Dopravní výška čerpadla – představuje maximální výšku, do které je možné vodu přečerpat. Často se uvádí i jako hodnota maximálního výtlaku. Dle modelu čerpadla se jeho dopravní výška pohybuje v rozmezí 3-60 metrů.

Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)
-7%

Čerpadlo na vodu bezkartáčové, frekvenční DC 12 V, 20 W, 1200 l/h

rating

645 Kč

690 Kč

Malé, ale výkonné čerpadlo na 12 V, 1200 litrů/hod. a pouze 20 W pro zavlažování ze sudu a hydroponii. Design výrobku je nový s řadou uživatelsky přívětivých detajlů pro snadné čištění a údržbu. Toto vodní čerpadlo bylo vyvinuto speciálně pro akvária, malé nádrže a fontány. Kromě toho s vod..

-15%

Čerpadlo na vodu HY-1200 l/h, 20 W, 2 m výtlak, pro zavlažování a hydroponii

rating

845 Kč

995 Kč

Výkonné čerpadlo s 1,8 metrovým výtlakem, 1200 litrů/hod. a pouze 20 W pro zavlažování ze sudu a hydroponii. Hlavní výhody HY čerpadel: Nastavitelný tok vody: nastavitelný knoflík pro ovládání průtoku vody (spodní strana čerpadla), takže získáte přesně požadovaný tlak vody. Nasávání spodn..

-8%

Čerpadlo na vodu HY-2500 l/h, 35 W, 2,8 m výtlak, pro zavlažování a hydroponii

rating

1 145 Kč

1 245 Kč

Výkonné čerpadlo s 2,8 metrovým výtlakem, 2500 litrů/hod. a pouze 35 W pro zavlažování ze sudu a hydroponii. Hlavní výhody HY čerpadel: Nastavitelný tok vody: nastavitelný knoflík pro ovládání průtoku vody (spodní strana čerpadla), takže získáte přesně požadovaný tlak vody. Nasávání spodn..

-16%

Čerpadlo na vodu HY-800 l/h, 15 W, 1,8 m výtlak, pro zavlažování a hydroponii

rating

745 Kč

890 Kč

Výkonné čerpadlo s 1,8 metrovým výtlakem, 800 litrů/hod. a pouze 15 W pro zavlažování ze sudu a hydroponii. Hlavní výhody HY čerpadel: Nastavitelný tok vody: nastavitelný knoflík pro ovládání průtoku vody (spodní strana čerpadla), takže získáte přesně požadovaný tlak vody. Nasávání spodní..

-6%

Čerpadlo kalové Eurom Flow 550 DW

rating

3 190 Kč

3 390 Kč

Čerpadlo kalové Eurom Flow 550 DW - univerzální ponorné kalové čerpadlo. Ať už sklep, vodní barel nebo bazén - naše ponorná čerpadla vše řádně vysuší. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazé..

-8%

Čerpadlo ponorné do sudu 400W

rating

1 550 Kč

1 690 Kč

Elektrické ponorné čerpadlo na dešťovou vodu má plovákový spínač, díky kterému zajišťuje automatické vypnutí v závislosti na výšce hladiny vody. Ponorné netlakové čerpadlo do sudu si hravě poradí s přečerpáním vody z jednoho místa na druhé. Čerpadlo do sudu zvládne odčerpat vodu ze sudu, ze sklep..

-0%

Čerpadlo ponorné Eurom Flow 1100i, kalové

rating

2 990 Kč

2 990 Kč

Čerpadlo kalové EUROM Flow 1100i - univerzální ponorné kalové čerpadlo. Ať už sklep, vodní barel nebo bazén - naše ponorná čerpadla vše řádně vysuší. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazén..

-11%

Čerpadlo ponorné Eurom Flow 400, kalové

rating

1 950 Kč

2 190 Kč

Čerpadlo EUROM Flow 400 - univerzální ponorné kalové čerpadlo. Ať už sklep, vodní barel nebo bazén - naše ponorná čerpadla vše řádně vysuší. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazénu, z vyto..

-5%

Čerpadlo ponorné Eurom Flow 750i, kalové

rating

3 690 Kč

3 890 Kč

Čerpadlo Flow SPV 750i univerzální ponorné kalové čerpadlo. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazénu, z vytopené garáže nebo ze sklepa – s tím vším si ponorná čerpadla bez problémů poradí. Sta..

-3%

Čerpadlo ponorné Eurom Flow 900i, kalové

rating

3 890 Kč

3 990 Kč

Čerpadlo EUROM Flow 900i - univerzální ponorné kalové čerpadlo. Ať už sklep, vodní barel nebo bazén - naše ponorná čerpadla vše řádně vysuší. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazénu, z vyt..

-0%

Čerpadlo ponorné Eurom Flow SP400i

rating

2 990 Kč

2 990 Kč

Čerpadlo EUROM Flow SP400i - univerzální ponorné kalové čerpadlo. Ať už sklep, vodní barel nebo bazén - naše ponorná čerpadla vše řádně vysuší. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazénu, z v..

-3%

Čerpadlo proudové Eurom Flow TP 1200R

rating

3 890 Kč

3 990 Kč

Čerpadlo proudové Flow TP 1200R je kvalitní zahradní proudové čerpadlo. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazénu, z vytopené garáže nebo ze sklepa – s tím vším si čerpadla bez problémů poradí. Stačí jen vybrat typ vhodný pro vaše potřeby. Proudová čerpadla mají stejně jako ostatní naše vybrané prod..

-9%

Čerpadlo proudové Eurom Flow TP 800P

rating

2 990 Kč

3 290 Kč

Čerpadlo proudové Flow TP 800P zahradní proudové čerpadlo. Čerpání vody ze studny, z jímky, z bazénu, z vytopené garáže nebo ze sklepa – s tím vším si čerpadla bez problémů poradí. Stačí jen vybrat typ vhodný pro vaše potřeby. Proudová čerpadla mají stejně jako ostatní naše vybrané produkty prověřen..

-0%

Čerpadlo univerzální Eurom Flow 550 CW

rating

3 690 Kč

3 690 Kč

Čerpadlo univerzální Eurom Flow 550 CW - univerzální ponorné kalové čerpadlo. Ať už sklep, vodní barel nebo bazén - naše ponorná čerpadla vše řádně vysuší. Klasicky se ponorná čerpadla používají všude tam, kde je třeba ponořit jednotku přímo do čerpané kapaliny. Čerpání vody ze studny, z jímky, z..

Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)
TOPlist