Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

KINPLAST HYBRID XL 290

Nejnovější skleněný hybridní skleník, zahradní skleníky KINPLAST HYBRID opravdu ze speciálního skleníkového skla o šířce 290 centimetrů metru s délkou od 2,20 metru.Zahradní skleníky

Prémiová, vysoce odolná a osvědčená konstrukce GAMPRE a skleníkové rozptylové čiré sklo 4 mm s pokrytím střechy 6 mm polykarbonátem pro lepší rozptýlení světla a ochranu proti kroupám!

Žádné ohýbané plechy, drátky ani tmelení – originální systém hlubokých drážek v hliníku a dokonalého gumového těsnění v drážce!

Těsnění skleníku KinplastZahradní skleníky KINPLAST HYBRID mají masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Drážky jsou velmi hluboké. Skleník ze speciálního skleníkového skla je dodáván standardně v barvě čistého hliníku, Sklo výrazně rozptyluje světlo ve skleníku a pokrytí střechy 6 mm polykarbonátem zajistí tepelnou pohodu a odolnost proti kroupám.

Chcete-li mít kvalitní, a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník KINPLAST HYBRID a jeho originální vychytané vybavení.

Když skleník, tak přeci zásadně ze skla!

Skleníkové skloNaše hliníkové skleníky  Kinplast Hybrid jsou zařazeny do kategorie PROFI (profesionální skleník určený pro pěstování květin a zeleniny včetně hydroponie). U tohoto produktu vám budeme počítat naše dopravné, pokud není v akci inzerováno jinak.

Skleníky dodáváme naší dopravou až k Vám s výhodnou cenou montáže!

Abychom předešli případnému poškození skleníků při přepravě, rozvážíme je po celé ČR vlastními auty a garantujeme tak maximální péči o produkt a kvalitu dovozu. Minimalizujeme tím rizika spojená s dopravou bežnými přepravními společnostmi.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Novinkou je možnost volby barevného provedení celého skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně.

V této kategorii zatím nic není.

TOPlist