Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

ODCHYT, PASTI, ODPUZOVAČE

Nabízíme vyzkoušené odchytové pasti, odpuzovače zvěře a ultrazvukové plašiče. V naší nabídce naleznete past neboli sklopec na kuny, potkany, kočky, lišky, ale i myši.

Odchytové pasti a odpuzovačeNabízíme návnady do pasti na kuny, potkany, myši, lišky či kočky pro jejich rychlejší odchyt.

Vybírat můžete také pachové odpuzovače - pachové ohradníky na ptáky, kuny a divokou zvěř. V nabídce nechybí ani ultrazvukové odpuzovače neboli plašiče na myši a kuny.

Vybírámé pouze spolehlivé výrobce odchytových pastí a odpuzovačů a jsme jich distributorem pro celé území České i Slovenské republiky již několik let.

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
-10%

Odpuzovač krtků, hadů a hrabošů Motor Vibrasonic M6, napájení na baterie 4xR20, dosah až 1500 m2

rating

895 Kč

995 Kč

Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků a hadů, dosah až 1500 m2, frekvence v rozsahu 300-1000 kHz, napájení na baterie 4xR20. Jedná se o nejpokročilejší plašič krtků, hadů, rejsků, hrabošů a dalších hlodavců dostupný na trhu. Tento odpuzovač s moderní technologií ultrazvuku a vibrací je nejefektivnějším řešením na ochranu Vaší zahrady.  Odp..

-17%

Odpuzovač kun, myší a potkanů King bezdrátový profesional s vestavěnou 4000mAh baterií až na 200 dní

rating

1 245 Kč

1 495 Kč

Odpuzovač KING je největší a nejsilnější z komerčně dostupných odpuzovačů. V přístroji jsou instalovány až čtyři vysoce účinné profesionální piezo ultrazvukové zářiče. Největší předností přístroje je jeho bezdrátovost a dlouhá výdrž. Bezdrátové zařízení s interní vysokokapacitní baterií (4Ah Li-ion) vydrží na jedno nabití fungovat více než 200 dní ..

-38%

Odpuzovač kun, myší a potkanů King LED profesional, vodotěsný IP65, napájení 230V/12V adaptér

rating

995 Kč

1 595 Kč

Odpuzovač KING-LED je největší a nejvýkonnější z běžně dostupných odpuzovačů. V přístroji jsou instalovány vysoce účinné profesionálové piezo ultrazvukových zářičů a výkonné bleskové diody s vysokým jasem – tato kombinace zaručuje nejvyšší účinnost v boji proti škůdcům. Přístroj si bez problémů poradí s odpuzováním kun, lasiček, potkanů i myší. ..

-20%

Odpuzovač kun, myší a potkanů Watermini profesional, vodotěsný IP65, napájení 230V/12V adaptér

rating

795 Kč

995 Kč

Ultrazvukový odpuzovač Watermini je profesionální, velmi silný odpuzovač, který snadno odpuzuje kuny, lasičky, krysy a myši. Zařízení vyznačuje mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům (sluneční paprsky, déšť, mráz a vítr) a velkým akčním dosahem (až 2000 m2). Zařízení pro venkovní i vnitřní použití. Jedná se o cenově výhodnou plašičku kun, m..

-9%

Plašič na kuny, myši a potkany ultrazvukový Dragon Ultrasonic C100, vodotěsný, napájení 6V adaptér

rating

675 Kč

745 Kč

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, dosah až 1500m2, rozsah v úhlu 180°, 1 membránový reproduktor, napájení přes 6V adaptér. Jedná se o cenově výhodnou plašičku kun, myší, krys, potkanů a rejsků. Plašička kun je vybavena vodotěsným krytem, a tak ji můžete využívat ve vnitřních i venkovních prostorech. Prostřednictvím unikátního magnetickém..

-4%

Solární odpuzovač predátorů s PIR senzorem, odpuzovač proti kunám a jiným predátorům

rating

950 Kč

990 Kč

Solární odstrašovač – odpuzovač predátorů může ochránit slepice, křepelky, kachny proti kunám a liškám. Dodáváme solární odpuzovač proti kunám a jiným predátorům, který nepotřebuje přívod proudu ani žádné baterie. Solární odpuzovač zvířat s detektorem pohybu. Nerozčilujte se už nad nevzhlednými psími a kočičími stopami na vašem pozemku. Jakmile PIR..

-16%

Solární odstrašení - odpuzovač kun a predátorů, ultrazvukový, dodatečný noční LED blesk

rating

1 250 Kč

1 490 Kč

Solární odstrašovač – odpuzovač predátorů může ochránit slepice, křepelky, kachny proti kunám a liškám. Dodáváme solární odpuzovač proti kunám a jiným predátorům, který nepotřebuje přívod proudu ani žádné baterie. Instalovat se dá velmi jednoduše na pevný podklad v doporučené výšce. Výborně odpudí kuny i před garáží.  Naprosto jednoduchá montáž,..

-13%

Solární odstrašení - odpuzovač kun GRUNDIG s detekcí pohybu, nabíječka

rating

345 Kč

395 Kč

AC adaptér – nabíječka pro Solární odstrašovač – odpuzovač kun a dalších predátorů může ochránit slepice, křepelky, kachny proti kunám a liškám. Dodáváme solární odpuzovač proti kunám a jiným predátorům, který nepotřebuje přívod proudu ani žádné baterie. Instalovat se dá velmi jednoduše v doporučené výšce. Výborně odpudí kuny i před garáží.  Sol..

-18%

Solární odstrašení - odpuzovač kun GRUNDIG s detekcí pohybu, ultrazvukový + blesková LED světla

rating

1 545 Kč

1 895 Kč

Solární odstrašovač – odpuzovač kun a dalších predátorů může ochránit slepice, křepelky, kachny proti kunám a liškám. Dodáváme solární odpuzovač proti kunám a jiným predátorům, který nepotřebuje přívod proudu ani žádné baterie. Instalovat se dá velmi jednoduše v doporučené výšce. Výborně odpudí kuny i před garáží.  Trápí vás kuna, velká krysa a ..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
TOPlist