Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Platební možnosti

Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​

Dovolujeme si Vás tímto i požádat o udělení souhlasu se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou. Snažíme se šetřit naše lesy a tím pádem používat co nejméně papíru, proto převážně fakturu k Vašemu zboží nenaleznete v balíku, ale v elektronické podobě ji můžete obdržet. Doklad bude odeslán v samostatném e-mailu na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v objednávce. Faktura slouží současně jako záruční list, převážně nám však stačí zaslat číslo objednávky a vše sami dohledáme. V případě, že Vaše technické a programové vybavení Vám neumožňuje si tento doklad vytisknout a požadujete zaslat fakturu v tiskové podobě poštou, napište nám tento požadavek. Pokud si odpovědí na tento e-mail nevyžádáte i doklad v tištěné podobě nebude standardně v zásilce přiložen. Zároveň Vám již nebudeme v dodávce zasílat doklady v tištěné podobě. Nedodání tištěné podoby dokladu nemá z Vaší strany žádný vliv na případné reklamace apod. Děkujeme, že chráníte naše lesy. Pokud jste registrovaný zákazník, doklad naleznete i ve své administraci uživatelského účtu.

Přejeme Vám mnoho radosti a užitku se zakoupeným zbožím. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu na kinplast.cz!

Platební možnosti

Platba při převzetí zboží / dobírka / platební kartou / platební bránou

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

 • HOTOVĚ – DOBÍRKOU

  Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
 • PLATEBNÍ KARTOU VISA/MASTERCARD DOPRAVCI

  Pouze při osobním vyzvednutí zboží u přepravce, pokud tuto službu nabízí, převážně řidiče PPL (malé zásilky),.
 • PLATEBNÍ BRÁNOU PŘI DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY 

Tento systém Vám umožní uhradit objednávku rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky nebo kreditní karty. Informaci o platbě obdržíme obratem*, což výrazně urychlí expedici Vaší objednávky.

Bezpečnost převodů prostřednictvím platebních tlačítek je jednou z hlavních výhod tohoto způsobu plateb po internetu. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nedostávají se do prostředí třetích stran.

⚠️ platí pro následující platební metody: MasterCard, Visa, Raiffeisenbank, Česká Spořitelna, Komerční Banka, mBank, Moneta, Fio Banka, ČSOB a dalších bank v ČR i zahraničí.

Okamžitý převod peněz z bankovního účtu u Raiffeisenbank

Cenu zboží a případně náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy je kupující oprávněn uhradit prodávajícímu níže uvedenými způsoby:

 • - v hotovosti na dobírku, platební kartou (pokud dopravce tuto možnost poskytuje) v místě určeném kupujícím v objednávce zboží
 • - bezhotovostně převodem předem na účet prodávajícího č.1011745635/5500 vedený u Raiffeisenbank.

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu příkazu z vaší banky. Nejrychlejší online platbu dohledáme u naší Raiffeisenbank (pokud jste také vlastníkem účtu u Raiffeisenbank). Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Instrukce pro platební převod obdržíte po dokončení objednávky v potvrzovacím emailu.

Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není připravovováno a expedováno do chvíle, dokud není celková částka připsaná na našem bankovním účtě.

Platbu v Kč prosím proveďte na účet číslo: 1011745635/5500 vedený u Raiffeisenbank
jako VS uveďte: číslo objednávky

Jak nejrychleji zaplatit převodem?

 1. Zvolte si v kroku dokončování objednávky způsoby platby "Bankovní převod".
 2. Po dokončení objednávky obdržíte informačníe-mail s informacemi k bankovímu převodu.
 3. Jako Variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
 4. Pro urychlení odeslání objednaného zboží nám můžete zaslat Potvrzení o převodu na náš e-mail.
 5. Došlou platbu překontrulujeme na našem účtě a zboží je možné odeslat.

Je dobré vědět

 • V pracovní dny bude vaše platba připsána do 24 hodin. V ostatní dny budou peníze na náš účet připsány následující pracovní den.
 • K využití plateby bankou je potřeba mít aktivní internetové bankovnictví.

Platba předem – převodem na účet

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme rekapitulaci objednávky a zaslané údaje použijete pro vaši platbu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Při platbě převodem předem:

 • zvolte si v kroku dokončování objednávky způsoby platby "Bankovní převod"
 • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
 • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
 • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)
TOPlist