Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

GAMPRE SANUS FAMILY

Odolné zahradní skleníky v akci, ideální na rajčata a papryky. Zahradní skleníky Gampre Sanus Family 180 cm šíře a 4 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a skleníky zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Skleník Gampre SanusSanus Family s šířkou 180 cm, 4 mm pokrytí.

Recenze AgrosféraSkleníky z pevných hliníkových profilů švédské výroby včetně HLINÍKOVÉ ZÁKLADNY. Skleník má všechny desky o síle 4 mm, kostra ze zesílených ALU profilů a hlubokých drážek. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte originální skleník GAMPRE.

Drážka na polykarbonát jsou hluboké, takže žádný vítr pevnou desku s certifikovaným 4 mm pokrytím nikam neodnese! Dveře jsou na pantech!

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
-21%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 220 cm, L-5, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

18 950 Kč

23 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-5, s délkou 220 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
TOPlist