Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

ALU SYSTÉM NÁVODY

Alu-hobbyPlánky návody na Alu-systém. Systém pro vlastní hobby výrobu.
Vy máte představu, my máme správné produkty. Alu-hobby stavebnicovým systémem snadno vytvoříte mnoho produktů sami.

Bezplatné stavební plány pro stavby ALU-SYSTÉMU také pomáhají kutilům a profesionálům při stavbě a plánování jednotlivých projektů všeho druhu. Pokud se chcete o svůj vlastní projekt podělit s dalšími kutily a profesionály, těšíme se na vaše stavební návody pro naši sekci stavebních návodů. O tyto stavební plány můžete požádat zdarma. Byly speciálně vyvinuty pro použití produktů ALU-SYSTÉMU - použití jiných produktů může vést ke komplikacím.

Plánky a návody na stavbu regálu, stolku, kurníku, odchovny, líhně a mnoho dalšího.

Snadná a čistá práce se všemi materiály. Perfektní pro domácí kutily a chovatele. Vše dobře vypadá a je bez údržby. Na kinplast.cz najdete vše, co budete potřebovat: Hliníkové profily, Plastové spojky, Pletiva, Desky na výplně, Klece, Nýty, Panty...Vzhledem k poptávce našich zákazníků nabízíme i mnoho nápadů, rad a postupů. Projekty napomohou i k vlastní konstrukci.

Alu-hobby systém montáže a stavby Kinplast tým se zaměřuje nejen na dodávku profilů a komponentů, ale také na dodání konstrukcí ve formě stavebnice, ať už dle Vámi zaslaných náčrtů nebo námi vypracované dokumentace.

Samozřejmostí je také stavba a dodání kompletně smontovaných konstrukcí a rámů pro voliéry, odchovny, líhně, kurníky, kukaně, králíkarny, trusníky, stoly, regály, poličky, nábytek, vestavby do auta, dělící stěny a paravany, reklamní rámy a další konstrukce, které Vás jen napadnou a budete doma, nebo na zahradě potřebovat. Ušetříme Vám čas a potřebné nářadí.

Klikni na obrázek pro přechod do jiné podrobnější kategorie a hledání.

Alu-systém, profily Alu-systém, spojky Alu-systém, desky a výplně Alu-systém, chovatelské pletivo Alu-systém, chovatelské příslušenství Alu-systém, plány, návody

V této kategorii zatím nic není.

TOPlist