Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

VOLIÉRY, PTAČÍ KLECE

Objevte nejlepší voliéry vyrobené v České republice společností AgroSféra. Ptačí klec vs. voliéra. Ptačí voliéry jsou oproti klecím pro ptáky výrazně větší a prostornější. Luxusní voliéry AgroSféra se hodí pro venkovní instalaci.

Voliéry ideálně určené pro domácí chov např. pro papoušky, křepelky, vzácné ptáky, drobná zvířata, slepice, kuřata, kachny, husy, krůty ale i králíky.

Naše ohromující a odolné voliéry poskytují bezpečný a prostorný domov pro velké i malé ptáky. Naše voliéry, vyrobené s péčí a odborností, poskytují bezpečný a prostorný prostor navržený tak, aby zlepšil pohodu vašeho ptáka a zároveň dodal vašemu dvorku a terase nádech elegance. Nakupujte nyní a dopřejte svým ptákům královské zacházení, které si zaslouží.

Můžeme je vybavit vchodem , automatickými dvířky, krmítky, pítky, vytápěním.

Již jste se rozhodli, že pro své papoušky pořídíte venkovní voliéru. Vybrali jste si místo na dvorku a jste připraveni objednat. Pak vám hlavou proletí myšlenka. A co počasí? Co když bude pršet? Promoknou vaši papoušci ve voliéře? A co ty horké dny? Nabídne klec pro papoušky potřebnou ochranu před sluncem? To vše jsou oprávněné obavy. Ale dá je uklidnit jednoduché vysvětlení venkovní voliéry AgroSféra. Tato jedinečná, ptačí klec má vše, co váš mazlíček potřebuje, aby zůstal venku v bezpečí, zdravý a šťastný.

Voliéra AgroSféra byla navržena mistry. Jsou to lidé, kteří strávili velký čas prací a zlepšováním odvětví ptačích klecí. Profesionálové z AgroSféry přesně vědí, co je potřeba k výrobě venkovních voliér, které jsou bezpečné a vhodné pro každý typ ptáka, papouška nebo jiného domácího miláčka.

Každá venkovní voliéra AgroSféra má střechu odolnou vůči povětrnostním vlivům. To poskytuje ochranu jak před deštěm, tak před spalujícím sluncem. Váš pták bude dokonale v bezpečí a šťastný, uhnízděný ve své velké kleci pro papoušky. Nejen, že tyto střechy poskytují ochranu před přírodními živly, ale mohou být také nahrazeny části sítí dle vašeho výběru, aby se staly atraktivním doplňkem vaší klece. Můžete si objednat velké klece, které ladí s barvou vašeho domu nebo okolní zahradní výbavou. Aktuálně máme k dispozici několik různých barev. Určitě najdete něco, co se vám líbí. Tyto barvy udělají z vaší venkovní voliéry nejatraktivnější stavbu na celém vašem dvoře a terase.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Barva skleníkuNovinkou je možnost volby barevného provedení konstrukce voliéry (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít nejkvalitnější a přitom krásnou voliéru po dlouhá léta, tak zvolte naši voliéru s kombinací skleníkového skla, odolného polykarbonátu a pevných drátěných sítí.

Vhodné jsou také jako ochranna pro vaši zahrádku před domácími a jinými zvířaty! Venkovní voliéry jsou vhodné zejména pokud máte velkou zahradu, terasu či jiný prostor, do kterého jí můžete umístit.

Upřesnit hledání

V této kategorii zatím nic není.

TOPlist