Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

AUTOMATICKÁ DVÍŘKA KACHNÍKU

Chovatelské potřebyNechte si poradit s výběrem dvířek do kachníku. Kinplast = zkušený výrobce pro chovatele!

Snadná montáž, řešení na míruAutomatická dvířka pomáhají uživateli se starostmi o zvířata během noci, kdy hrozí nebezpečí od jejich predátorů lišek, kun atd.

Usnadněte si každodenní otvírání a zavírání. Poradíme s řešením na míru.

Komu by se chtělo vstávat se slepicemi! Drůbež však potřebuje vyběhnout ven, jak se rozední. Jak tedy vyřešit ranní otvírání kurníku? Pomůže vám naše nabídka Automatického ovládání dvířek kurníku. Rozměr dvířek vyrobíme přesně dle vašich potřeb. Nakupte na našich stránkách osvědčené druhy!

Zákazníci oceňují široký výběr a ceny! Prodáváme to, co sami používáme.

Neváhejte a nakupte kvalitní a pečlivě vybrané chovatelské potřeby pro chov domácích zvířat u nás! Máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu.

Zobrazuji 1 až 54 z 54 (celkem stran 1)
-26%

Solární panel 2W pro Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium, vestavěná baterie

rating

1 445 Kč

1 945 Kč

Solární panel pro systém automatické otevírání a zavírání kurníku  Poultry kit zaručí energetickou soběstačnost bez nutnosti měnit baterie. Solární systém můžete díky montážní sadě zapojit na různé způsoby, kovový stojánek je masivní a polohovatelný. Použitelné pro námi prodávané automatické strojky na dvířka Poultry kit. Vestavěná baterie, stro..

-18%

Automatická dvířka do kurníku, strojek, 2x dálkový ovladač, 4x kladka, 4x 1,5V baterie + 230V

rating

3 250 Kč

3 950 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku je vychytaný strojek na ovládání padacích dveří do kurníku. Ovládáte jakékoliv šoupací dveře. Automatické elektrické otevírání a zavírání kurníku a třeba kotců. Našeho vrátného můžete ovládat i dálkovým ovladačem, který je 2x součástí balení. Kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek a dveří v závi..

-25%

Automatická dvířka kurníku - sada Poultry kit Premium 230V + baterie, solární panel, sada s dvířky 22 x 33 cm

rating

4 495 Kč

5 995 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium s možností napajení na 230V, baterie AA a solárním panelem s akumulátorem. Sada obsahuje hliníková dvířka 22 x 33 cm. Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit, vrátný je komp..

-26%

Automatická dvířka kurníku - sada Poultry kit Premium 230V + baterie, solární panel, sada s dvířky 30 x 40 cm

rating

4 595 Kč

6 195 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium s možností napajení na 230V, baterie AA a solárním panelem s akumulátorem. Sada obsahuje hliníková dvířka 30 x 40 cm. Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit, vrátný je komp..

-6%

Automatická dvířka kurníku - strojek Kerbl 4AA + 230V + dvířka 25 x 35 cm

rating

3 990 Kč

4 250 Kč

Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku KERBL. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájí se ze sítě 230V AC nebo na AA baterie. Automatizace otevírání dvířek kurníků – vrátný KERBL systém je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vnější stranu dvířek. Automatizace ..

-42%

Automatická dvířka kurníku - strojek Poultry kit Premium 230V + 4x baterie AA, otevírání a zavírání vertikálních dvířek

rating

2 695 Kč

4 645 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium na 230V nebo 4 baterie AA. Možnost dokoupení solárního napájení! Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken Guard, vrátný je kompletní automatický systém ovládání pohybu robustních..

-37%

Automatická dvířka kurníku - strojek Poultry kit Premium 230V + 4x baterie AA, sada s dvířky 22 x 33 cm

rating

3 395 Kč

5 395 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium s možností napajení na 230V, nebo 4 baterie AA. Sada obsahuje hliníková dvířka 22 x 33 cm. Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit, vrátný je kompletní automatický systém ov..

-36%

Automatická dvířka kurníku - strojek Poultry kit Premium 230V + 4x baterie AA, sada s dvířky 30 x 40 cm

rating

3 795 Kč

5 895 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium s možností napajení na 230V, nebo 4 baterie AA. Sada obsahuje hliníková dvířka 30 x 40 cm. Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit, vrátný je kompletní automatický systém ov..

-38%

Automatická dvířka kurníku - strojek Poultry kit Smart 4x baterie AA, otevírání a zavírání vertikálních dvířek

rating

2 645 Kč

4 245 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Standard na 4 baterie AA. Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken Guard, vrátný je kompletní automatický systém ovládání pohybu robustních dvířek. Automatický systém, který umožňuje ..

-21%

Automatická dvířka kurníku Poultry kit 24 x 35 cm, ruční ovládání, spínací hodiny, světelný senzor, časovač

rating

2 995 Kč

3 795 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit Premium s možností napajení na 230V (USB kabelem, 2 baterie AA a solárním panelem s akumulátorem. Sada obsahuje hliníková dvířka (průchod cca 22 x 25 cm). Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurník..

-25%

Automatická dvířka kurníku Vevor 30 x 39 cm, ruční ovládání, časovač, světelný senzor, dálkový ovladač

rating

2 995 Kč

3 995 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku Vevor s možností napajení na 230V (DC adaptér) nebo 4 baterie AA. Sada obsahuje hliníková dvířka (průchod cca 21 x 26 cm). Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na nastaveném času. Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry kit, vrátný je kompletní automatic..

-18%

Automatická dvířka kurníku, samostatný strojek Kerbl 4AA + 230V se senzorem

rating

3 250 Kč

3 950 Kč

Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku KERBL. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájí se ze sítě 230V AC. Automatizace otevírání dvířek kurníků – vrátný KERBL systém je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vnější stranu dvířek. Automatizace funguje pomocí zabu..

-9%

Automatická dvířka kurníku, strojek na 4AA + 230V, dálkové ovládání, kladky + dvířka 25 x 35 cm

rating

3 850 Kč

4 250 Kč

Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku, strojek na 4AA + 230V, 2x dálkové ovládání, 4x kladky + dvířka zdarma. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájí se ze sítě 230V AC nebo na 4 AA baterie. Automatizace otevírání dvířek kurníků – vrátný systém je automatický systém otevírání dvíře..

-17%

Automatické otevírání - napáječ, síťový adaptér pro strojky Poultry Kit Horizont 230V

rating

250 Kč

300 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku můžete také napájet tímto adatérem. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudované elektronického programátoru. Každý strojek na dvířka má již připravený konektor na možnost dokoupení adaptéru! Barva a provedení se může lišit dle aktuální na..

-24%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken Coop až 3 kg dvířka + hliníková dvířka 25 x 35 cm + baterie

rating

3 595 Kč

4 740 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Chicken Coop až na 3 kg dvířka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače. Náše nová klapka na kuřecí domečky s možností napájení na 4 baterie AA nebo standardní 220V. Chápeme odpovědnost za to, aby naše..

-25%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken Coop až 3 kg dvířka + hliníková dvířka Titan + baterie

rating

4 245 Kč

5 640 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Chicken Coop až na 3 kg dvířka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače. Náše nová klapka na kuřecí domečky s možností napájení na 4 baterie AA nebo standardní 220V. Chápeme odpovědnost za to, aby naše..

-25%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken Coop až 3 kg dvířka s časovačem + baterie

rating

2 745 Kč

3 645 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Chicken Coop až na 3 kg dvířka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače. Náše nová klapka na kuřecí domečky s možností napájení na 4 baterie AA nebo standardní 230V. Chápeme odpovědnost za to, aby naše..

-25%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken-Door až 3 kg dvířka s časovačem + senzor + baterie

rating

2 945 Kč

3 945 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Chicken-Door až na 3 kg dvířka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače, světelného senzoru, manuálně a na dálkový ovladač. Náše nová automatická dvířka na kuřecí domečky s možností napájení na 4 baterie ..

-14%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Cube Sensor s časovačem

rating

3 645 Kč

4 250 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan cube. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného světelného senzoru a elektronického programátoru. Napájí na standardní baterií 4 x AA (vydrží dle kvality až rok). Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Cube Sensor je auto..

-7%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poultry Horizont 220V řízené mikroprocesorem

rating

4 185 Kč

4 495 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku. Strojek pro boční - horizontální dvířka do kurníku, řízený mikroprocesorem. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudované elektronického programátoru. Napájení je na 6 tužkových baterií AA (vydrží až jeden rok), volitelně i se zdrojem na 220V..

-5%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Poutry Horizont 6AA řízené mikroprocesorem

rating

3 975 Kč

4 195 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku. Strojek pro boční - horizontální dvířka do kurníku, řízený mikroprocesorem. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudované elektronického programátoru. Napájení je na 6 tužkových baterií AA (vydrží až jeden rok), volitelně i se zdrojem na 220V..

-24%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Solar ALU, dvířka s časovačem a senzorem + akumulátor

rating

3 995 Kč

5 245 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Solar ALU s dálkovým ovladačem, solárním panelem a vestavěným akumulátorem až na 50 dní bez sluníčka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače, světelného senzoru nebo ručně. Naše nová dvířka na kuřecí dom..

-11%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Titan HeavyDuty až 5 kg dvířka s časovačem a senzorem

rating

4 445 Kč

4 990 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače. Náš nový HD / HeavyDuty otvírák na kuřecí domečky se světelným senzorem a časovačem – Goliath otvírání dveří kuřecích stájí. Automatizace otevírání dvíř..

-19%

Automatické otevírání a zavírání kurníku, strojek Cube s časovačem na baterie

rating

3 245 Kč

3 990 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan cube. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného elektronického programátoru. Napájí na standardní baterií 4 x AA (vydrží dle kvality až rok). Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Cube je automatický systém otevírání dví..

-23%

Automatické otevírání a zavírání kurníku, strojek Titan Cube s časovačem na baterie + hliníková dvířka

rating

4 595 Kč

5 985 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan cube. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného elektronického programátoru. Napájí na standardní baterií 4 x AA (vydrží dle kvality až rok). Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Cube je automatický systém otevírání dví..

-21%

Automatické otevírání dvířek - strojek Poultry kit Horizont Premium 20 kg

rating

4 450 Kč

5 650 Kč

Automatické otevírání a zavírání Horizont Premium je nejsilnější stroj na ovládání dveří až do 20 kg. Ovládáte jakékoliv dveře na pantech. Automatické elektrické otevírání a zavírání kurníku a třeba kotců s robustním pístem a dorazem. Našeho vrátného můžete ovládat i dálkovým ovladačem. Kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek a dveří v ..

-5%

Automatické zamykání dvířek kurníku Kerbl, ochrana drůbeže proti predátorů

rating

425 Kč

449 Kč

Automatická ochrana drůbeže proti predátorům. Po manuálním nadzvenutí dvířek se provázek povolí a vyjedou západky, které nedovolí díky zarážkám dvířka nadzvednout vyše. Při otevření dvířek jsou západky uvolněny tahem provázku. Slepičí vrátný je odolný vůči vlivům počasí, elektronika je zabudována uvnitř a je chráněna díky vysoce kvalitnímu mater..

-13%

Dvířka kurníku Titan, kovové posuvné dveře pro kuřecí domy, 27 x 30 cm, robustní hliníkové dveře

rating

1 745 Kč

1 995 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan. Zpracování je vysoce kvalitní a bronzová barva také vypadá obzvláště elegantně! Náše nová dvířka HD / HeavyDuty na kuřecí domečky. Automatizace otevírání dvířek kurníků – HeavyDuty je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vnější stranu dvířek. Chápeme odpověd..

-4%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Titan Light Elektronické + dvířka

rating

4 250 Kč

4 450 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudované elektronického programátoru. Napájí na 4 tužkové baterie (vydrží až jeden rok) . Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením ..

-3%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Titan Light s časovačem

rating

3 690 Kč

3 790 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače. Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Light je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vnější stranu dvířek. Chápeme odpovědno..

-1%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Titan Light Sensor s časovačem

rating

3 950 Kč

3 990 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného světelného senzoru a elektronického programátoru. Napájí na standardní baterií 4 x AA (vydrží dle kvality až rok). Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Light Sensor je automati..

-13%

Automatické otevírání a zavírání kurníku Titan Light Sensor s časovačem + dvířka

rating

4 250 Kč

4 890 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudované elektronického programátoru. Napájí na 4 tužkové baterie (vydrží až jeden rok) . Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Light Sensor je automatický systém otevírání dvířek kurníku ..

-5%

Dvířka do kurníku posuvná, 33 x 25 cm, hliníkové ližiny a sendvičová dvířka

rating

945 Kč

995 Kč

Dvířka posuvná do kurníku hliníková, ližiny vyrobené z kvalitního hliníku a posuvná dvířka jsou ze zateplené sendvičové hliníkové desky. Představujeme naše horizontálně posuvná dvířka 33 x 25 cm (výška x šířka) s hliníkovým vedením 60 cm, o šířce 1,4 cm. Hmotnost dvířek 0,3 kg. Materiál dvířek je kvalitní sendvičový hliník 3 mm, který spolehlivě..

-21%

Kinplast

Dvířka pro automatické zavírání 25 x 33 cm, hliníkové ližiny a zateplená sendvičová dvířka

rating

945 Kč

1 195 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku z eloxovaného sendvičového hliníku, ližiny vyrobené také z kvalitního eloxovaného hliníku a součástí jsou nerezové šrouby pro neomezenou životnost. Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 25x33 cm s hliníkovým vedením 2 x 2 cm. Materiál samotných dvířek je kvalitní bíle eloxovaný sendvičový hliník 3 mm, který spo..

-9%

Dvířka pro automatické zavírání 25 x 35 cm, hliníkové ližiny a eloxovaná dvířka

rating

995 Kč

1 095 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku z eloxovaného hliníku, ližiny vyrobené také z kvalitního eloxovaného hliníku a součástí jsou nerezové šrouby pro neomezenou životnost. Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 25x35 cm s hliníkovým vedením 2 x 2 cm. Materiál samotných dvířek je kvalitní eloxovaný hliník 2 mm, který spolehlivě zabrání predátorům vs..

-40%

Dvířka pro otevírač kurníku 25 x 30 cm, PoultryKit, samouzamykatelná, kovové ližiny

rating

1 145 Kč

1 895 Kč

PoultryKit - Dvířka pro otevírač kurníku samouzamykatelná, ližiny vyrobené ze 100% recyklovaného plastu, hliníková dvířka. Představujeme zcela unikátní samouzamykatelná dvířka pro otevírač kurníku, první svého druhu na světě. Samosvorné pojistky zabraňují nechtěnému otevření dvířek predátorem. Stoupá počet případů, kdy obyčejná dvířka nedokáž..

-7%

Dvířka pro otevírač kurníku, 22 x 33 cm, Kerbl, hliníkové ližiny a dvířka 2 mm

rating

645 Kč

690 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku Kerbl hliníková, vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící hliníkové lišty jsou součástí dodávky! Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 22 x 33 cm. Hmotnost dvířek 0,35 kg. Materiál dvířek je kvalitní hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku. Dvířka pro kurník jsou odolné vůči vlivům..

-21%

Dvířka pro otevírač kurníku, 22 x 33 cm, PoultryKit, hliníkové ližiny a dvířka 2,2 mm

rating

595 Kč

750 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku PoultryKit hliníková, vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící hliníkové lišty, nerezové šrouby a rpzpěrná lišta jsou součástí dodávky! Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 22 x 33 cm. Materiál dvířek je kvalitní hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku. Dvířka pro kurník jsou odol..

-15%

Kinplast

Dvířka pro otevírač kurníku, 25 x 33 cm, hliníkové ližiny a průhledná dvířka

rating

590 Kč

695 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku plastová, ližiny vyrobené z kvalitního hliníku a šoupací dvířka z Plexiskla – polystyrolu – opál, včetně alu vodících lišt. Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 25 x 35 cm. ..

-29%

Dvířka pro otevírač kurníku, 30 x 40 cm, Kerbl, hliníkové ližiny a dvířka 2 mm

rating

745 Kč

1 045 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku Kerbl hliníková, vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící hliníkové lišty jsou součástí dodávky! Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 30 x 40 cm. Hmotnost dvířek 0,45 kg. Materiál dvířek je kvalitní hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku. Dvířka pro kurník jsou odolné vůči vlivům..

-44%

Dvířka pro otevírač kurníku, 30 x 40 cm, PoultryKit, hliníkové ližiny a dvířka 2,2 mm

rating

695 Kč

1 250 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku PoultryKit hliníková, vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící hliníkové lišty, nerezové šrouby a rpzpěrná lišta jsou součástí dodávky! Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 30 x 40 cm. Materiál dvířek je kvalitní hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku. Dvířka pro kurník jsou odol..

-13%

Dvířka šoupací 25 x 30 cm Chickenguard pro otevírač kurníku, bez vodících lišt

rating

345 Kč

395 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku hliníková, vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící lišty nejsou součástí dodávky! Představujeme Kerbl vertikálně posuvná dvířka 25 x 30 cm. Materiál dvířek do kurníku je kvalitn&..

-9%

Kinplast

Dvířka šoupací 25 x 33 cm hliníková zateplená, bez vodících lišt

rating

495 Kč

545 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku hliníková – sendvičová, vyrobené z kvalitního a bíle eloxovaného sendvičového hliníku. Vodící lišty nejsou součástí dodávky! Představujeme vertikálně posuvná dvířka 2..

-4%

Dvířka šoupací 25 x 35 cm AgroSféra pro otevírač kurníku, bez vodících lišt

rating

475 Kč

495 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku hliníková, vyrobené z kvalitního a eloxovaného hliníku. Vodící lišty nejsou součástí dodávky! Představujeme vertikálně posuvná dvířka 25 x 35 cm AgroSféra. Materiál dvířek do kurníku je kvalitní eloxovaný hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku a ještě vypadá skvěle. Dvířka pro kurn..

--6%

Dvířka šoupací 30 x 35 cm AgroSféra pro otevírač kurníku, bez vodících lišt

rating

575 Kč

545 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku hliníková, vyrobené z kvalitního a eloxovaného hliníku. Vodící lišty nejsou součástí dodávky! Představujeme vertikálně posuvná dvířka 30 x 35 cm AgroSféra. Materiál dvířek do kurníku je kvalitní eloxovaný hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku a ještě vypadá skvěle. Dvířka pro kurn..

-7%

Dvířka šoupací 30 x 40 cm Chickenguard pro otevírač kurníku, bez vodících lišt

rating

645 Kč

695 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku hliníková, vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící lišty nejsou součástí dodávky! Představujeme Kerbl vertikálně posuvná dvířka 30 x 40 cm. Materiál dvířek do kurníku je kvalitní hliníkový plech, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku. Dvířka pro kurník jsou odolné vůči vlivům počasí, absolutně bezúd..

-10%

Dvířka šoupací Acrylcolor 25 x 35 cm, mléčné umělé sklo, bez vodících lišt

rating

445 Kč

495 Kč

Dvířka pro otevírač kurníku, šoupací akrylátové mléčně průhledné (propouští světlo do kurníku), bez vodících lišt, vyrobené z kvalitního plastu – netříštivého akrylátu Acrylcolor s perfektní barevnou úpravou. Vodící lišty nejsou součástí dodávky! Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 25 x 35 cm. Materiál dvířek je kvalitní akrylát (umělé ..

-33%

Kladky k automatickým dvířkám, 2x plastová kladka včetně šroubu

rating

60 Kč

90 Kč

Náhradní  kladky k automatickým dvířkám ke kurníku. POZOR! Dvířka nejsou součástí balení, lze dokoupit zde. POZOR! Dvířka vyrobíme i dle požadovaných rozměrů, které prosím napište do poznámky u objednávky dvířek, hned vás budeme kontaktovat. Maximální velikost zakázky je šíře do 50 cm a výška do 50 cm. Cena bude stanovena individuální kalkula..

-17%

Kladky pro otvírač dveří kurníku s ložiskem, 2 kusy

rating

290 Kč

350 Kč

Vodicí kladky pro otvírač dveří kurníku s ložiskem, 2 kusy pro hliníková dvířka. Kvalitní kladky s ložiskem pro vedení šňůrky pro dvířka. někde najdete i levné plastové kladky bez ložisek, ale ze zkušeností víme, že tyto kladky mají řadu problémů, zejména při nepřízni počasí, mrazu apod. Naše ložiskové kladky se spolehlivě točí a i lehká dvířka ..

-15%

Kladky pro otvírač dveří kurníku s ložiskem, 2 kusy černé

rating

220 Kč

260 Kč

Vodicí kladky pro otvírač dveří kurníku s ložiskem, 2 kusy pro hliníková dvířka. Kvalitní kladky s ložiskem pro vedení šňůrky pro dvířka. někde najdete i levné plastové kladky bez ložisek, ale ze zkušeností víme, že tyto kladky mají..

-32%

Náhradní šňůrka k padacímu strojku automatického otvírání dvířek kurníku

rating

65 Kč

95 Kč

Náhradní šňůrka k padacímu strojku automatického otvírání dvířek kurníku. Lze použít k většině strojkům na našem trhu. Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na Kinplast.cz ♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@kinplast.cz ♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit. Upozornění: Před objednávk..

-2%

Otevírání a zavírání kurníku ChickenGuard Premium + zdarma dvířka

rating

5 450 Kč

5 550 Kč

Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku ChickenGuard © Premium. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájení je na bate..

-8%

Otevírání a zavírání kurníku ChickenGuard Standard + dvířka

rating

4 550 Kč

4 950 Kč

Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku ChickenGuard © Standard. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájení je na bat..

-12%

Kinplast

Vodící ližina pro dvířka kurníku, 2 x 100 cm, drážka 4,2 mm

rating

395 Kč

450 Kč

Pro naše dvířka pro automatický otevírač kurníku budete potřebovat i 2 kusy ližiny vyrobené z kvalitního hliníku. Vodící ližina pro dvířka kurníku v délce 100 cm (6 x 7 mm, drážka 4,2 mm). Součástí dodávky jsou 2 kusy po jednom metru! Dodáváme i dvířka z kvalitního polystyrolu 2,5 mm, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku, a př..

Zobrazuji 1 až 54 z 54 (celkem stran 1)
TOPlist