Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

KACHNÍKY, ODCHOVNY

Nabízíme Vám osvědčené, kvalitní kachníky a odchovny této roztomilé drůbeže. Postavte jim bezpečný přístřešek

Kachny se také občas potřebují někde schovat před nepřízní počasí a večer potřebují v bezpečí složit hlavu. Především jestli chcete chovat kachny pro vejce, je nutné jim zajistit vhodné obydlí, kde budou moci bez stresu snášet vajíčka. Jako podestýlku můžete pro přístřešek použít seno nebo slámu, aby byly kachny v teple. Navíc budou kachny chráněny v noci před predátory, jako je třeba liška. K tomu všemu nemají kachny rády vítr, takže je přístřešek ochrání i tímto způsobem.

Kachny, kachníkyChováme léta kachny,  indické běžce a mám zkušenosti i s chovem hus a perliček.

Víme, jak rychle dřevo kachníků a kurníků hnije a jak obtížné a někdy nemožné je jejich vyčištění a dezinfekce, třeba při napadení čmelíky. Upravené zahradní boxy, zahradní domky a výrobky z plastu nám přijdou jako výborný nápad.

Přenosné, rozebíratelné, omyvatelné, praktické, bezpečné před predátory. Co více může chovatel chtít? Pokud jde o izolační vlastnosti plastu, jsou stejné jako u nezateplených kachníků a kurníků. Moderní zahradní domky jsou dvouplášťové a tím pádem lépe udrží teplo. Za roky chovu jsem zjistil, že nemá cenu zateplovat, když je stejně potřeba větrat.

Plánujete líhnutí kachňat, kuřat, křepelek či jiné drůbeže a přemýšlíte, jak zajistit osvědčený a trvanlivý prostor pro snadnou údržbu, potřebný dostatek tepla a světla pro odchov drůbeže?

Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní, dobře vybavený a přitom krásný kachník líheň, tak zvolte náš originální produkt, nebo vše jen na míru!

Naše komplexní odchovny pro drůbež jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které u konkurence nehledejte. Eloxovaný hliník konstrukce zajistí neomezenou životnost a stěny ze sendvičového zatepleného hliníku s vysokou odolností proti trusu i bakteriím a nabízí velmi dlouhou životnost odchoven. Čirá nerozbitná umělá skla pro pozorování vaší drobotiny a dostatek světla. Naše výrobky a jejich komponenty prostě nikdy nerezaví a po dlouhá léta udrží svůj krásný vzhled.

Zákazníci oceňují osvědčený výběr! Prodáváme to, co sami používáme!

Zobrazuji 1 až 34 z 34 (celkem stran 1)
-34%

Zahradní solární lampa LED světlo, 2x přenosná žárovka 12 LED, 3 W, 3 m nabíjecí kabel

rating

790 Kč

1 190 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 12 LED v žárovce, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, voděodolné svítidlo. Potřebujete osvětlit kurník, zahradní domek nebo kůlnu, ideální řešení. Jasné zahradní světlo a malý, účinný solární panel pro šioké možnosti použití. 2x žárovka + 2x solární panel. Nízká ..

-25%

Zahradní solární lampa LED světlo, přenosná žárovka 12 LED, 3 W, 3 m nabíjecí kabel

rating

445 Kč

595 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 12 LED v žárovce, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, voděodolné svítidlo. Potřebujete osvětlit kurník, zahradní domek nebo kůlnu, ideální řešení. Jasné zahradní světlo a malý, účinný solární panel pro šioké možnosti použití. Nízká spotřeba, vysoký jas, stabilní ..

-6%

Kurník pro slepice Barney EKO plast, 137 x 73 x 83 cm, kukaň a odklápěcí střecha

rating

8 295 Kč

8 790 Kč

Robustní kurník pro slepice a domek pro křepelky Barney vhodný pro 4-6 slepic, dle velikosti plemene. Kurník je možné kombinovat s výběhem pro králíky, hlodavce a drůbež. Je vyroben z ekologicky recyklovaného materiálu (60 % plastu a 40 % dřeva , který se nezkroutí, nepopraská, neplesniví a nevyžaduje údržbu. Velmi snadno si poradíte se čmelíky! ..

-10%

Kurník pro slepice Maxi 157 x 100 x 113 cm, kukaně a odklápěcí střecha

rating

15 750 Kč

17 450 Kč

Robustní dřevěný kurník pro slepice nebo domek pro křepelky a kachny s výklopnou střechou a úložným prostorem. Velmi kvalitní dřevěný domek pro slepice s několika dvířkami s možností dokoupení řadě doplňků. Domek - kurník pro drůbež - dřevěný kurník pro slepice, rozměry kurníku 157 x 100 x 113 cm (š x h x v), prodloužené nožky pro lepší cirkulac..

-3%

Popeliště 37x27x9cm - plastová vana

rating

285 Kč

295 Kč

Popeliště pro křepelky - plastová vana - plastová vana, 37x27x9cm. Vysoce kvalitní plastové popeliště. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Toto popeliště dodáváme v různých barvách dle aktuálního stavu skladu. Popeliště pro křepelky do odchovny. Nápad na využití je na vás. My doporučujeme. Podívejte se i na ukázky produkce trusníků pro..

-5%

Popeliště 39 x 29 x 10 cm - plastová vana

rating

355 Kč

375 Kč

Popeliště pro křepelky - plastová vana - plastová vana, Popeliště 39 x 29 x 10 cm - plastová vana. Vysoce kvalitní plastové popeliště. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Toto popeliště dodáváme v různých barvách dle aktuálního stavu skladu. Popeliště pro křepelky do odchovny. Nápad na využití je na vás. My doporučujeme. Podívejte se i..

-7%

Popeliště 50 x 34 x 11 cm - plastová vana

rating

395 Kč

425 Kč

Popeliště pro křepelky - plastová vana - plastová vana, Popeliště 50 x 34 x 11 cm - plastová vana. Vysoce kvalitní plastové popeliště. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Toto popeliště dodáváme v různých barvách dle aktuálního stavu skladu. Popeliště pro křepelky do odchovny. Nápad na využití je na vás. My doporučujeme. Podívejte se i..

-11%

Trusník - plastová vana 50 x 40 x 4 cm, trusník dodáváme v barvě bílé a šedé

rating

325 Kč

365 Kč

Trusník - plastová vana, 50 x 40 x 4 cm. Vysoce kvalitní plastický trusník. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Tento trusník dodáváme v barvě bílé a šedé (dle aktuálního stavu skladu). Trusníky pro kurníky, odchovny, líhně, králíkárny a popeliště pro křepelky. Nápad na využití je na vás. My doporučujeme. Podívejte se i na ukázky produ..

-6%

Trusník - plastová vana 50 x 55 x 10 cm

rating

325 Kč

345 Kč

Trusník - plastová vana, 50 x 55 x 10 cm. Vysoce kvalitní plastický trusník. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Tento trusník dodáváme v barvě bílé a šedé. Trusníky pro kurníky, odchovny, líhně, kr&aacut..

-7%

Trusník - plastová vana 70 x 40 x 5 cm, pro kurníky, odchovny, líhně, králíkárny, popeliště pro křepelky

rating

395 Kč

425 Kč

Trusník - plastová vana, 70 x 40 x 5 cm. Lehký plastický trusník. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Tento trusník dodáváme v barvě bílé a šedé. Trusníky pro kurníky, odchovny, líhně, králíkárny a popeliště pro křepelky. Nápad na využití je na vás. Podívejte se i na ukázky produkce trusníků pro chov slepic, křepelek a králíků. Trusník..

-6%

Trusník - plastová vanička 50 x 57 x 20 cm s výpustí

rating

495 Kč

525 Kč

Trusník - plastová vanička s výpustí, 50 x 57 x 20 cm. Vysoce kvalitní plastický trusník. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Tento trusník dodáváme v barvě bílé. Součásti vaničky je i gumová zátka. Trusn..

-10%

Digitální mini teploměr a vlhkoměr Baldr

rating

625 Kč

695 Kč

Digitální mini teploměr a vlhkoměr Baldr do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. S praktickým teploměrem  a vlhkoměrem můžete prostřednictvím jasného displeje sledovat teplotu a vlhkost a nyní máte kontrolu nad teplotou a vlhkostí v líhni a odchovně. Největší jeho výhodou je záznamy o teplotě a vlhkosti do 24 hodin. Digitální vlhkoměr pro vn..

-14%

Digitální mini teploměr a vlhkoměr Inkbird IBS-TH2 PLUS Bluetooth s externí sondou

rating

1 245 Kč

1 445 Kč

Digitální mini teploměr a vlhkoměr Inkbird IBS-TH2 PLUS Bluetooth s externí sondou do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. Přístroj má dosah až 30 m přes stěny, vnitřní teploměr a měřič vlhkosti vzduchu s aplikací do telefonu. Maličký měřič teploty..

-10%

Digitální mini teploměr a vlhkoměr LIORQUE

rating

565 Kč

625 Kč

Digitální mini teploměr a vlhkoměr Liorque do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. S praktickým teploměrem  a vlhkoměrem můžete prostřednictvím jasného displeje sledovat teplotu a vlhkost a nyní máte kontrolu nad teplotou a vlhkostí v líhni a odchovně. Největší jeho výhodou je záznamy o teplotě a vlhkosti do 24 hodin. Digitální vlhkoměr pro ..

-7%

Digitální mini teploměr a vlhkoměr ThermoPro

rating

395 Kč

425 Kč

Digitální mini teploměr a vlhkoměr ThermoPro do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. S praktickým teploměrem můžete prostřednictvím jasného displeje sledovat teplotu a vlhkost a nyní máte kontrolu nad teplotou a vlhkostí v líhni a odchovně. Po z..

-6%

Digitální mini teploměr a vlhkoměr ThermoPro, bluetooth 80 m

rating

795 Kč

845 Kč

Digitální mini teploměr a vlhkoměr ThermoPro do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. ThermoPro TP357 má dosah až 80 m, vnitřní teploměr a měřič vlhkosti vzduchu s aplikací do telefonu. Maličký měřič teploty a vlhkosti vzduchu s aplikací Smiley do telefonu..

-36%

Digitální spínací hodiny Elektrobock s 1,5" LCD displejem, 3680 W, 8 programů

rating

445 Kč

695 Kč

Digitální spínací hodin umožňují celkem 8 nastavitelných časových programů, kterými lze zapínat a vypínat Vámi zapojené spotřebiče. 100% záruka spokojenosti Značkové digitální provedení Digitální sp&iacut..

-6%

Digitální termostat panelový LCD 220V 20A W3230 s externím senzorem -50°C - +99°C

rating

495 Kč

525 Kč

Digitální termostat 220V 20A W3230 Cenově dostupný panelový termostat. Regulace topení a chlazení, podporuje přepínací režim mezi chladicím režimem a režimem topení. Funkce prodlevy lze zapnout, aby byla zajištěna životnost chlazení nebo topení, když je pro zpoždění nutná. Lze použít pro domácí výrobu líhně, udírny, ledničky a další možnosti pro re..

-5%

Digitální termostat STC 3028 s externím senzorem teploty a vlhosti, 230 V

rating

945 Kč

995 Kč

Digitální termostat do líhní a odchoven STC 3028 s externím senzorem teploty a vlhkosti, 230 V je špičkové zařízenípro dlouhou životnost. Jednoduchý digitální termostat s dvěma výstupními relé umožňuje regulovat teplotu v rozmezí -50..

-8%

Digitální termostat STC-1000 s externím senzorem teploty, 230 V

rating

595 Kč

645 Kč

Digitální termostat STC-1000 / 1001 s externím senzorem teploty, 230 V je špičkové a osvědčené zařízení pro dlouhou životnost. Jednoduchý digitální termostat s dvěma výstupními relé umožňuje regulovat teplotu v rozmezí -50°C ~ 99°C ..

-14%

Digitální termostat XH-W3001 s externím senzorem -50~99°C, 230V, regulace až 3000W

rating

245 Kč

285 Kč

Digitální termostat XH-W3001 s externím senzorem na 230V. Jednoduchý digitální termostat s dvěmi výstupními relé umožňuje regulovat teplotu v rozmezí -50°C ~ 99°C s rozlišením 0.1°C. Na jeden výstup je možné připojit například topení a na druhý chlazení. Topení i chlazení pak budou udržovat nastavenou teplotu na termostatu. Součástí termostatu je o..

-8%

Kapalinový kontrolní teploměr do líhně s rozsahem 0 - 40 °C

rating

225 Kč

245 Kč

Kontrolní malý kapalinový teploměr do líhně s rozsahem 0 - 40 °C, délka asi 80 mm do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. S praktickým teploměrem můžete prostřednictvím jasné stupnice sledovat teplotu po desetinách stupňů a nyní m&..

-9%

Kapalinový přesný teploměr do líhně Brinsea s rozsahem 25 - 41 °C

rating

385 Kč

425 Kč

Přesný kapalinový teploměr do líhně Brinsea s rozsahem 25 - 41 °C, délka asi 150 mm do odchoven a líhní má kompaktní malé rozměry. S praktickým teploměrem můžete prostřednictvím jasné stupnice sledovat teplotu po desetinách stupňů a nyní máte kontrolu nad teplotou v líhni a odchovně. Kvalitní teploměr pro všestranné přesné měření teploty. Po..

-6%

Otočný rošt Cimuka na 30 slepičích vajec, 39,5 x 28,5 cm, rošt na otáčení vajec

rating

1 495 Kč

1 595 Kč

Praktický otočný rošt na otáčení vajec k umístění do líhně Cimuka, s napájecím adaptérem 2W / 5VAC, rozměry 39,5 x 28,5 cm, rošt je vybaven 6ks lísek na slepičí vejce s kapacitou 30ks slepičích vajec, motorek otáčí vejci ve 2 hodinových intervalech, k roštu je možné přikoupit lísky na křepelčí vejce Cimuka QT13 anebo lísky na husí vejce Cimuka GT03..

-10%

Topný kabel 15W 4 metry, ProFI-LUX IP67

rating

695 Kč

775 Kč

4 metry topného kabelu + 1,5 metru přívodní kabel s širokými možnostmi použití. Přímé připojení na 230V. Tento kabel je vyroben z tepelně odolného silikonu a skelných vláken, díky čemuž je odolnější a pevnější, bez deformací způsobených vysokou teplotou. Díky velmi dobrému silikonovému opláštění je topný kabel obzvláště vhodný pro vlhké prostřed..

-9%

Topný kabel 25W 5 metrů, ProFI-LUX IP67

rating

795 Kč

875 Kč

5 metrů topného kabelu + 1,5 metru přívodní kabel s širokými možnostmi použití. Přímé připojení na 230V. Tento kabel je vyroben z tepelně odolného silikonu a skelných vláken, díky čemuž je odolnější a pevnější, bez deformací způsobených vysokou teplotou. Díky velmi dobrému silikonovému opláštění je topný kabel obzvláště vhodný pro vlhké prostřed..

-7%

Topný kabel 3 metry, 30 W

rating

395 Kč

425 Kč

5 metrů topného kabelu s širokými možnostmi použití. Přímé připojení na 230V. Tento kabel je vyroben z tepelně odolného silikonu a skelných vláken, díky čemuž je odolnější a pevnější, bez deformací způsobených vysokou teplotou. Na obou koncích kabelu je připojení 10 cm, které není horké, ale je odolné vůči teplu - ideální pro zapojení mimo prost..

-6%

Topný kabel 5 metrů, 75 W

rating

495 Kč

525 Kč

5 metrů topného kabelu s širokými možnostmi použití. Přímé připojení na 230V. Tento kabel je vyroben z tepelně odolného silikonu a skelných vláken, díky čemuž je odolnější a pevnější, bez deformací způsobených vysokou teplotou. Na obou koncích kabelu je připojení 10 cm, které není horké, ale je odolné vůči teplu - ideální pro zapojení mimo prost..

-8%

Topný kabel 50W 7metrů, ProFI-LUX IP67

rating

895 Kč

975 Kč

7 metrů topného kabelu + 1,5 metru přívodní kabel s širokými možnostmi použití. Přímé připojení na 230V. Tento kabel je vyroben z tepelně odolného silikonu a skelných vláken, díky čemuž je odolnější a pevnější, bez deformací způsobených vysokou teplotou. Díky velmi dobrému silikonovému opláštění je topný kabel obzvláště vhodný pro vlhké prostřed..

-7%

Topný kabel 80W 9metrů, ProFI-LUX IP67

rating

995 Kč

1 075 Kč

9 metrů topného kabelu + 1,5 metru přívodní kabel s širokými možnostmi použití. Přímé připojení na 230V. Tento kabel je vyroben z tepelně odolného silikonu a skelných vláken, díky čemuž je odolnější a pevnější, bez deformací způsobených vysokou teplotou. Díky velmi dobrému silikonovému opláštění je topný kabel obzvláště vhodný pro vlhké prostřed..

-23%

Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro ohřev i chlazení, rozsah regulace -50~120°C

rating

1 895 Kč

2 475 Kč

Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro vytápění skleníků, zimních zahrad, odchoven, a všude kde potřebuje termostat, který zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Nastavení teploty sepnutí přístroje od -50°C do 120 °C. Výkon k regulaci max. 2200 W. Digitálním termostatem ovládáte ohřev a chlazení, ..

-31%

Digitální termostat s NTC sondou OLAY, regulátor teploty pro skleník, odchovnu 1100W 230V, 16~40 °C

rating

995 Kč

1 450 Kč

Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro vytápění skleníků, zimních zahrad, odchoven, a všude kde potřebuje termostat, který zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Rozsah regulace teploty: 16 ~ 40 °C. Maximální celkové výstupní zatížení: 1100 W (220 V). Regulace teploty na 0,1 °C. Digitálním termost..

-4%

Kachník malý, králíkárna 60 × 47 × 50 cm

rating

3 190 Kč

3 340 Kč

Robustní kurník – kachník vhodný pro menší kachny, případně pro drobné slepice a králíky k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí výsuvný kovový šuplík pro snadnou údržbu větrací otvory na zadní straně součástí balení jsou plastové nožičky chrání..

-4%

Kachník velký Duck Town 93 × 73 × 67 cm

rating

4 290 Kč

4 450 Kč

Robustní kachník vhodný pro 1-3 kachny, případně pro 3 slepice a králíky k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí výsuvný kovový šuplík pro snadnou údržbu větrací otvory na zadní straně součástí balení jsou plastové nožičky chránící proti vlhkost..

Zobrazuji 1 až 34 z 34 (celkem stran 1)
TOPlist