Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

HNOJENÍ, OCHRANA ROSTLIN

Hnojiva jsou téměř nepostradatelnými pomocníky při pěstování ovoce, zeleniny, květin a všeho, z čeho chcete mít radost. Jestli doma máte zasazené bylinky, zeleninu, pokojovky, okrasné dřeviny nebo květiny na balkoně, tak se ponořte do světa našich hnojiv a vyberte pro ně to pravé ořechové.

My máme vyzkoušená a osvědčená kapalná hnojiva na zeleninu a dávkovače. Tak ať vám to roste.

Trávníku, na který si vždy budete chtít lehnout můžete docílit pravidelnou péčí a dobře vybraným trávníkovým hnojivem. K základnímu hnojení a přihnojování vám pro začátek může stačit univerzální hnojivo

Přípravky na ochranu rostlin a proti škůdcům. Přípravky na ochranu rostlin se používají k ochraně rostlin proti škodlivým činitelům. Patří sem herbicidy k potlačení nežádoucích rostlinných druhů.

Herbicidy se používají k likvidaci nežádoucích rostli, např. plevelů nebo invazních rostlin.

Biologická ochrana rostlin není žádný novodobý výstřelek. Už ve čtvrtém století př. n. l. se v Číně používali mravenci jako přirozený predátor škodlivého hmyzu. Dodnes se místy využívají k hubení škůdců v sadech a obchodech s potravinami. Predátoři jsou organismy, které se jednoduše živí jinými organismy – například berušky, které požírají mšice.

Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)
-13%

Dávkovač tekutého hnojiva, Venturiho injector, maximální objem závlahy 1 630 l/hod. vnější závit 3/4

rating

3 295 Kč

3 785 Kč

VENTURI dávkovač hnojiva s hadicovým přisáváním má velkou výhodu v tom, že můžete zavlažovací síť zeleniny nebo jiné plodiny a rostliny obohatit požadovaným množstvím hnojiva. Zobrazením litrů za hodinu na průtokoměru můžeme přesně měřit nebo dávkovat požadované množství hnojiva. Bezúdržbový systém pracuje bez jakékoliv energie, pouze s tlakem z..

-42%

Dávkovač tekutého hnojiva, Venturiho injector, objem závlahy 0,65 – 2,42 m3/hod. vnější závit 3/4

rating

1 495 Kč

2 585 Kč

VENTURI dávkovač hnojiva s hadicovým přisáváním má velkou výhodu v tom, že můžete zavlažovací síť zeleniny nebo jiné plodiny a rostliny obohatit požadovaným množstvím hnojiva. Zobrazením litrů za hodinu na průtokoměru můžeme přesně měřit nebo dávkovat požadované množství hnojiva. Bezúdržbový systém pracuje bez jakékoliv energie, pouze s tlakem z..

-17%

Hnojivo Advanced Dutch Formula 1 Grow Hydroponics Bloom 500 ml, vysoká koncentrace živin

rating

195 Kč

235 Kč

Hnojivo AH Dutch Formula Grow  je biominerální hnojivo bohaté na základní živiny NPK a je určena pro hnojení v období růstu rostliny, dodává jí potřebné látky pro dokonalý vývoj kořenů, stonků a listů. Dutch Formula Grow obsahuje vysoký podíl draslíku, čímž je zaručen rychlý nárůst a vývoj plodů. Bohatý obsah hořčíku zajišťuje, abychom dos..

-17%

Hnojivo Advanced Dutch Formula 2 Bloom Hydroponics Bloom 500 ml, vysoká koncentrace živin

rating

195 Kč

235 Kč

Základní hnojivo Advanced Hydroponics Dutch Formula Bloom je jedna ze tří složek řady Dutch Formula. Toto hnojivo je biominerální se základními živinami NPK (dusík, fosfor, draslík). Dutch Formula Bloom obsahuje vysoký podíl fosforu, čímž je zaručen rychlý nárůst a vývoj plodů. Bohatý obsah hořčíku zajišťuje, abychom dosáhli mnohem tvrdšíc..

-34%

Hnojivo Advanced Dutch Formula 3 Micro Hydroponics Bloom 500 ml, vysoká koncentrace živin

rating

195 Kč

295 Kč

Základní hnojivo Dutch Formula Micro od společnosti Advanced Hydroponics of Holland. Biominerální výživa pro rostliny, která obsahuje základní živiny NPK (dusík, fosfor, draslík). Ve třetí složce se ukrývá směs mikroprvků v chelátové formě, díky které mohou být živiny lépe vstřebávány. Obsah unikátních pH pufrů zajišťuje stabilitu živného ..

-14%

Hnojivo Advanced Dutch Formula Starters Kit 2.5 l, sada hnojiv, vysoká koncentrace živin

rating

1 895 Kč

2 195 Kč

Základní výživa Dutch Formula Grow, Bloom, Micro od Advanced Hydroponics of Holland. Hnojiva pro pěstování v hydru, ovšem kompatibilní se všemi ostatními způsoby pěstování. Advanced Hydroponics of Holland - Dutch Formula je základní výživa, která se skládá ze tří kapalných složek Grow, Bloom, Micro. Univerzální hnojiva AH Dutch Formula jsou p..

-5%

Hnojivo kapalné Mairol koncentrované hnojivo na zeleninu Kick Liquid 1000 ml na 500 litrů, podporuje růst zeleniny

rating

395 Kč

415 Kč

Hydroponické pěstování a pěstování zeleniny, salátů a bylin ve skleníku se neobejde bez řádného hnojení. Mairol na zeleninu Kick je speciálně na ovoce a zeleninu, dává rostlinám silný a zdravý růst a podporuje aktivitu organismy. Pro silný kořenový systém a tvorbu chutné a šťavnaté sklizně. Mairol hnojivo je obzvlášť účinné a zásobuje všechny r..

-13%

Hnojivo kapalné SUBSTRAL Universal 4000 ml, podporuje růst zeleniny a kvetení všech květin, bylin

rating

795 Kč

915 Kč

Zahradní hnojivo SUBSTRAL Universal 4 litry tekutého hnojiva – podporuje růst zeleniny a kvetení všech květin, keřů a stromů. Hnojiva jsou téměř nepostradatelnými pomocníky při pěstování ovoce, zeleniny, květin a všeho, z čeho chcete mít radost. Jestli doma máte zasazené bylinky, zeleninu, pokojovky, okrasné dřeviny nebo květiny na balkoně, tak ..

-19%

Hnojivo PLAGRON Cocos A+B 1 litr, koncentrované hnojivo pro pěstování v substrátech a kokosových vláknech

rating

345 Kč

425 Kč

Plagron Cocos A+B je vysoce koncentrované hnojivo na minerální bázi. Je určeno pro použití ve fázi květu i růstu. Jako většina hnojiv v naší nabídce je tekuté, což zaručuje jeho snadné rozpuštění v živném roztoku. Toto hnojivo bylo speciálně vyvinuté pro hnojení všech kokosových substrátů a kokosových rohoží. Plagron Cocos je vysoce koncentro..

-7%

Přírodní hnojivo NATURA pro celou zahradu 1l, kapalné univerzální hnojivo pro celou zahradu

rating

139 Kč

149 Kč

Agro NATURA Kapalné hnojivo pro celou zahradu je vysoce kvalitní přírodní hnojivo. Používá se pro přihnojování zeleniny, ovoce, bylinek, vinné révy, ovocných keřů, stromů, okrasných rostlin doma i na zahradě. U rostlin podporuje vytvoření bohatého kořenového systému. Organické látky stimulují biologickou aktivitu půdy. Existuje mnoho způsobů, ..

-7%

Přírodní hnojivo NATURA pro jahody a drobné ovoce 1l, kapalné hnojivo vhodné pro ekologické zemědělství

rating

139 Kč

149 Kč

NATURA Přírodní hnojivo pro jahody a drobné ovoce je hnojivo s vyváženým obsahem živin a je vhodné pro ekologické zemědělství. Je ideání pro přihnojování všech druhů jahod a drobného ovoce - angrešty, rybízy, maliny, ostružiny aj., pěstované ve volné půdě i v nádobách. Zvýšený obsah draslíku a stopové prvky přispívají k růstu plodů a jejich dozrává..

-7%

Přírodní hnojivo NATURA pro plodovou zeleninu 1l, kapalné hnojivo vhodné pro ekologické zemědělství

rating

139 Kč

149 Kč

NATURA Přírodní hnojivo pro plodovou zeleninu je kapalné hnojivo s vyváženým obsahem živin. Zvýšený obsah draslíku a stopové prvky přispívají k růstu plodů a jejich dozrávání. Je vhodné pro přihnojování plodové zeleniny zejména rajčat, okurek, cuket, dýní, paprik apod., pěstovaných ve volné půdě i nádobách. Složení: melasa, melasové výpalky a m..

-7%

Přírodní hnojivo NATURA pro rajčata a papriky 1,5 kg, hnojivo vhodné pro ekologické zemědělství

rating

139 Kč

149 Kč

NATURA Přírodní hnojivo pro rajčata a papriky je vysoce kvalitní organické hnojivo ve formě pelet. Obsahuje sladové klíčky jako bohatý zdroj fytohormonů pro podporu růstu kořenového systému. Organické látky stimulují biologickou aktivitu půdy, tím zlepšují půdní strukturu. Je vhodné pro všechny druhy rajčat a paprik (včetně chilli odrůd). Složen..

-22%

Roztok pro zvýšení pH Canna pH+ PRO 1 l, 20% hydroxid, je určen pro větší korekce díky své koncentraci

rating

345 Kč

445 Kč

Roztok pro zvýšení pH v zálivce.  Za účelem zvýšení pH v dávkovací nádrži je tu pH+ série. CANNA má dva rozdílné roztoky, jeden 5%-ní pro malé změny a jeden 20%-ní pro větší korekce. pH plus Pro, na rozdíl od pH plus je určen pro větší korekce díky své menší koncentraci. Návod k použití: Přidat k úpravě pH ve velmi malých dávkách (14 ml) d..

-12%

Přípravek pro ochranu rostlin Protect Garden Sanium Ultra AL připraveného k přímému použití, 1 litr

rating

245 Kč

279 Kč

Přípravek proti: Mšice, molice, housenky, červci, puklice a obaleči. Deltamethrin, účinná látka přípravku Sanium Ultra AL, je světlostálý syntetický pyrethroid. Hubí škůdce jako dotykový a požerový jed. Nemá systémový účinek, proto je třeba, aby byly při aplikaci rovnoměrně zasaženy všechny části rostlin. Chrání zeleninu, ovoce a okrasné rost..

-13%

Přípravek proti chorobám rostlin Protect Garden NATURA Kopřiva 2v1 ve formě koncentrovaného roztoku, 1 litr

rating

295 Kč

339 Kč

Přípravek proti chorobám rostlin ve formě koncentrovaného roztoku učeného pro rozředění. Posiluje přirozenou ochranu rostlin proti škodlivému hmyzu a roztočům a houbovým chorobám (tedy 2v1). Chrání zeleninu, ovoce a okrasné rostliny. BIO - vhodné pro ekologické zemědělství. Jak použít Aplikační metoda: Postřik Výrobek určený k okamž..

-14%

Přípravek proti chorobám rostlin Protect Garden NATURA Urtica 2v1 připraveného k přímému použití, 1 litr

rating

275 Kč

319 Kč

Přípravek proti chorobám rostlin ve formě roztoku, připraveného k přímému použití. Posiluje přirozenou ochranu rostlin proti škodlivému hmyzu a roztočům a houbovým chorobám (tedy 2v1). Chrání zeleninu, ovoce a okrasné rostliny. BIO - vhodné pro ekologické zemědělství. Jak použít Aplikační metoda: Postřik Výrobek určený k okamžitému ..

-11%

Aliette 80 WG 10 g Fungicid k ochraně proti plísni na jahodníku a zelenině

rating

85 Kč

95 Kč

Hydroponické pěstování a pěstování jahod a další zeleniny se neobejde bez řádné ochrany proti plísni. Fungicid ALIETTE ve formě dispergovatelného prášku k ochraně proti plísni na listech chmele, tykvovité zeleniny a zejména jahodníku. Účinná látka Fosetyl-Al - 800 g   Působení Aliette 80 WG je plně systémový fungicid s akropetálním a b..

-11%

Aliette 80 WG 3x 10 g Fungicid k ochraně proti plísni na jahodníku a zelenině

rating

165 Kč

185 Kč

Hydroponické pěstování a pěstování jahod a další zeleniny se neobejde bez řádné ochrany proti plísni. Fungicid ALIETTE ve formě dispergovatelného prášku k ochraně proti plísni na listech chmele, tykvovité zeleniny a zejména jahodníku. Doba použitelnosti není omezena. Účinná látka Fosetyl-Al - 800 g   Působení Aliette 80 WG je plně syst..

-6%

Žluté lepové desky Stopset 10x25 cm, k odchytu škodlivého hmyzu

rating

65 Kč

69 Kč

Žluté slouží k odchytu molice, smutnice, vrtule, létavých mšic, dřepčíka a nosatců. Aplikují se zavěšením a balení obsahuje 5 kusů lepivých desek. Ochrana rostlin a zeleniny ve sklenících. Chrání i pokojové rostliny, třešně a zejména rostliny ve sklenících. Jak se desky používají: Lapače rozvěste současně se sadbou rostlin. K zavěšení p..

Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)
TOPlist