Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

SKLENÍKY GAMPRE SANUS

Odolné zahradní skleníky v akciZahradní skleníky Gampre Sanus s  6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Skleníky v akciSkleníky z masivních hliníkových profilů, které se vyrábí pouze v EU. Skleník má všechny desky o síle 6 mmkostra ze zesílených ALU profilů a hlubokých drážek. Masivní základnu nenajdete u žádného jiného skleníku na našem trhu. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte originální skleník GAMPRE.

Drážka na polykarbonát je 12,7 mm, hluboká žádný jiný skleník v ČR to nemá, takže žádný vítr pevnou desku s kvalitním UV filtrem, sílou 6mm nikam neodnese! Prostě zádná “Čína”. Dveře jsou na pantech!

Skleníky GampreNákupem skleníků od nás a produktů od společnosti AgroSféra s.r.o. Hradec Králové, která oficiálně zastupuje UAB Gampre Litva na našich stránkách gampre.czkinplast.cz nebo agrosfera.cz získáváte maximální záruku kvality.

Naši kompetenci a reference prověřil čas, náročný a vracející se zákazník. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR! Skleníky u nás však prodávají i ruští oligarchové žíjící u nás.

Oficiální produkty se zárukou najdete pouze na uvedených stránkách. Máme veškeré náhradní díly na skleníky.* Výhodné ceny montáží v celé ČR včetně stavby základů! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy při nákupu skleníků na originální náhradní díly, příslušenství, zavlažování a vytápění skleníků! Zeptejte se nás.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Barva skleníkuNovinkou je možnost volby barevného provedení konstrukce skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít nejkvalitnější a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník GAMPRE SANUS a KINPLAST HYBRID s kombinací skleníkového skla a odolného polykarbonátu.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

V naší představě o dokonalosti jsme šli ještě dál, když jsme přemýšleli, co zákazníky trápí. Dutinky uzavřete Antidust páskou pro udržení krásy skleníku po dlouhá léta a pro úsporu času a pohodlí vše doplnili kvalitním automatickým otvíračem na každém dodaném oknu, kvalitní hliníkovou klikou na každé části dveří. To vše je v naší standardní dodávce, kterou můžete rozšířit o praktické příslušenství a pokud bude třeba, tak máme všechny náhradní díly.

U každého skleníku je ZDARMA:  

Základový masivní bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové a ocelové výztuhy, nerezový montážní materiál a automatické otvírače oken THERMOVENT na všech oknech. Konkrétní další doplňky zdarma naleznete u jednotlivých typů, označení a konkrétní velikosti!

Upřesnit hledání

Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)
-21%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 220 cm, L-5, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

18 950 Kč

23 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-5, s délkou 220 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-15%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 290 cm, L-7, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

22 950 Kč

26 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-7, s délkou 290 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-13%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 360 cm, L-8, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

25 950 Kč

29 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-8, s délkou 360 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-17%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 430 cm, L-10, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

28 950 Kč

34 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-18%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 500 cm, L-11, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

30 950 Kč

37 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-11, s délkou 500 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-17%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 570 cm, L-12, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

33 950 Kč

40 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-12, s délkou 570 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-21%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 150 cm, XL-05, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

21 950 Kč

27 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-5, s délkou 150 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-15%

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 640 cm, L-15, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

rating

38 950 Kč

45 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-15, s délkou 640 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-20%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 220 cm, XL-07, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

23 950 Kč

29 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-7, s délkou 220 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-15%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 290 cm, XL-09, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

27 950 Kč

32 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-9, s délkou 290 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-16%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 360 cm, XL-10, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

31 950 Kč

37 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-10, s délkou 360 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-15%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 430 cm, XL-12, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

34 950 Kč

40 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-12, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-11%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 500 cm, XL-14, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

38 950 Kč

43 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-14, s délkou 500 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-6%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 570 cm, XL-16, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

43 950 Kč

46 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-16, s délkou 570 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-8%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 640 cm, XL-18, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

rating

47 950 Kč

51 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-18, s délkou 640 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

-12%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 430 cm, XLF12, 6mm + zdarma otvírače, svorky, páska, police a teploměr

rating

37 950 Kč

42 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XLF-12, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu...

-11%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 500 cm, XLF-14, 6mm + zdarma otvírače, svorky, páska, police a teploměr

rating

41 950 Kč

46 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XLF-14, s délkou 500 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu...

-10%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 570 cm, XLF-16, 6mm + zdarma otvírače, svorky, páska, police a teploměr

rating

45 950 Kč

50 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XLF-16, s délkou 570 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu...

-5%

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 640 cm, XLF-18, 6mm + zdarma otvírače, svorky, páska, police a teploměr

rating

51 950 Kč

54 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XLF-18, s délkou 640 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu...

Zobrazuji 1 až 19 z 19 (celkem stran 1)
TOPlist