Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Montáže & služby

Pro montážní servis

Pro všechny, kteří milují a tráví život i na zahradě nebo potřebují vybavit prostor, nabízíme zahradní domky, skleníky, garážová stání a vše včetně montáže. Vybetonujeme základy nebo vydláždíme potřebnou plochu.

My jsme profesionálové pro váš projekt - profesionálně a přesně. S námi nejste na svůj projekt nikdy sami. Využijte montážní službu, která pro vás přesně provede montáž čehokoliv od stavby základů až po montáž skleníku. Stavíme základy ze ztraceného bednění, konstrukci skleníku lze i přímo zabetonovat.

Termíny a přesuny

Termín dodání kromě doby výroby také závisí na místě montáže, vytíženosti dopravce a vytíženosti montérů. Tj. i u domků i skleníků, které jsou skladem, může být termín dodání 4-8 týdnů z důvodu vytíženosti montážních skupin, v období léta a podzimu to může být i déle. Další omezující faktor je vytížení dopravy.  Důležitým faktorem je vzdálenost místa montáže od našeho sídla k vyřešení přesunu montérů a materiálů.

Montáže skleníků a zavlažování

Zajišťujeme dopravu a montáže zahradních staveb, skleníků a zahradních domků. V případě vašeho zájmu doporučíme, kde můžete zakoupit odzkoušené a kvalitní varianty zahradního skleníku s dopravou a montáží. Vybudujeme základy pro skleník i zahradní domek.

Ceny a termíny pro zahradní stavby

Cena montáží závisí na typu a velikosti zahradního domku či skleníku. Montáž provádí naši vyškolení partneři. Doba montáže u zahradních domků a skleníků trvá od několik hodin. U velkých domků a skleníků i několik dní. Níže uvádíme orientační ceny nejčastěji montovaných staveb. Přesnou kalkulaci a možný termín uděláme až na základě poptávky.

Stavební připravenost

Pokud budete sami připravovat základ a plochu pro stavbu, tak rozměrová přesnost základu a plochy dle rozměrů stavby je absolutně nezbytná. Odklon od roviny nesmí být větší než 5 mm na 1 m délky (0,5%). Kotvení lze provést pouze u betonových základů za předpokladu dostupnosti zdroje elektrické energie. V případě nemožnosti připravit rovnou plochu, nebo rovný betonový základ navrhneme jinou možmou variantu např.: pomocnou konstrukci, pomocné vypodložení, dlaždice, příp. zpevnění plochy zeminou.

V případě stavební nepřipravenosti či základu neodpovídajícímu potřebným rozměrům, nebude montáž započata, nebo značně navýšena konečná kalkulace. Případné vícenáklady budou uhrazeny před dokončením montáže a nepřesnost připravenosti stavební plochy bude nít vliv na naši záruku montáže.

Další nutnou podmínkou je dostatečný manipulační prostor pro domky i skleníky okolo základové plochy (min. 1m). U zahradních domků by měl být manipulační prostor okolo desky cca 50 cm. Vždy byste měli být schopni stavbu obejít a např. udělat opravné nátěry, výměnu desky apod. U skleníků je rovněž nutné počítat i s případnou výměnou poškozeného pokrytí. U skleněných skleníků je nutný manipulační prostor minimálně 1 metr. Zajištění přívodu elektrické energie je nutné pouze u domků a při kotvení staveb do betonových základů nebo patek.

Pro venkovní práce

Zahrada, garáž, ploty a okolí domu vždy je a bude místem, kde je potřeba v průběhu roku vykonávat desítky nejrůznějších činností. Pokud nepatříte zrovna mezi domácí kutily, které taková práce baví, pomůžeme vám.

Poptávka - kalkulace

Přijedeme kamkoliv :))

Poptávku Vám zpracujeme co nejdříve. Vše nám dobře popište, napište kde, kdy a co. Předběžná kalkulace je rychlá a zdarma, tak proč se nezeptat. Pokud opravdu spěcháte, zavolejte nám!


Každý skleník využívá originálního spojovacího systému a profilů. Na samotnou stavbu skleníku doporučujeme vyhrazení alespoň 2 celých dnů, bezvětrné počasí, rovnou a ze všech stran přístupnou plochu. Stavba není nikterak technicky náročná, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce, přesnosti řezání polykarbonátu a především pak množství dílů vyžaduje relativně hodně času. Návod k sestavení je možné si stáhnout v záložce ke stažení u každého skleníku.

Akce, slevyVýhodná cena montáže! Máte zájem o odbornou montáž skleníku?

Vzhledem k poptávce našich zákazníků nabízíme montáž všech námi dodávaných zahradních skleníků v rámci celé republiky. Zajistíme montáž jakéhokoliv skleníku, koupeného u nás i kdekoliv jinde. * Stavbu skleníku provede proškolený pracovník nebo tým. Pro objednání postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o montáž nebo nám zavolat na číslo 608 847 950. Poté vás kontaktuje náš pracovník a domluví s vámi vše potřebné.

Montáž skleníku provádíme zásadně až po její předchozí úhradě na určený účet. Cena montáže nezahrnuje žádné terénní úpravy ani zakopání skleníku do země. Terén musí být absolutně rovný, připravený a přístupný ze všech stran minimálně 1 metr od hrany stavby. Zakopání skleníku znamená vyhloubit do země základový výkop hluboký 35 cm na šířku lopaty, do kterého je skleník zasazen (pokud není instalovaný typ určený na podezdívku či jiný základ). Skleník lze individuálně postavit i na betonové tvárnice či jiný základ.

Pro stavbu skleníku je nutné připravit rovnou plochu, která je přístupná ze všech stran. Rovněž je nutné zajistit místo pro přípravu polykarbonátu.  Skleník lze po samotné montáži přenést až na vlastní pěstební místo. Cena dopravy pracovníků je počítána z Hradce Králové a počítá se zásadně vždy 2x cesta tam i zpět. Montáž není hračka a i my potřebujeme čas pro montáž, počítáme vždy raději až dva dny.

Zahradní skleníky - příklady :

Zahradní skleník obloukový 4 x 3 m od 9.800,- Kč
Zahradní skleník obloukový 6 x 3 m od 14.900,- Kč
Zahradní skleník sedlový L 220 x 290 cm od 9.600,- Kč
Zahradní skleník sedlový XL 290 x 360 cm od 12.600,- Kč
Zahradní skleník GLASS L od 16.900,- Kč
Zahradní skleník GLASS XL od 18.400,- Kč
Instalace okna, dveří / automatického otvírače od 1.490,-/ 490,- Kč
Kotvení skleníku / betonové kotvy (práce + materiál) od 450,- Kč/ks
Betonové základy / ztracené bednění (práce + materiál) od 16.800,- Kč
Instalace chodníčku / zahradního záhonu / police / antidust pásky na dutinky od 1.550,- Kč
Doprava montážní čety od 14,- Kč/km
* výjezd technika (počítá se cesta tam i zpět 2x na montáž skleníku dle vzdálenosti a velikosti) od 10,- Kč/km
**  upevnění na betonovou kotvu / zemní práce - zahloubení skleníku od 1.500,- Kč
***  vícepráce, čas trávený cestou od 450,- Kč/hod.

Cena montáže se může navýšit i za práci za ztížených podmínek, práci o víkendech a svátcích až o 25%.

* individuálni na cenění přímo od technika v případě, že montáž potrvá více dní a jedná se montáž skleníku nakoupeného u jiného prodejce (neodpovídáme za kompletnost jiných dodávek)

** cena usazení na základ nebo zakopání skleníku do terénu zahrnuje veškerou práci včetně spotřebního materiálu

***  cena za vícepráce při nestandardních úpravách konstrukce, usazení, terénních úprav apod.

Přesnou kalkulaci montáže spočítáme na základě poptávky, velikosti skleníku, zahradního domku a vzdálenosti montáže. Při naší montáži je doprava skleníků a ostatních staveb vždy zdarma.


Vytápění skleníkůMáme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací, s nákupem produktů, ale i po montážích cení naše rady v pěstování a nákupu vybavení.

Každý člověk by si měl dopřávat určitý druh radosti. Někoho naplňuje to, když je venku krásně a jde se projít, někomu se líbí zase něco jiného. Naše zákazníky baví pěstování vlastní zeleniny a chov drobných hospodářských zvířat.

*Někdo však má problémy s tím, že špatně koupil někde “levně” skleník, který se záhy rozpadá, za větru poletují okna a desky zasklení poničí první vítr a kroupy, nebo podcenil přípravu místa.

Pokud patříte k lidem, kteří dávají přednost opravdové kvalitě a hledají jen produkty, které opravdu dlouho vydrží, tak námi nabízené skleníky a jejich stavby jsou přesně tím pravým přímo pro Vás. Pro naše zákazníky garantujeme kvalitu v každé fázi. Již při nákupu skleníku poradíme a vysvětlíme klady a zápory od ostatních nabídek na našem trhu. Nepodceňujte ani montáž, z naší zkušenosti víme, že některé levné skleníky se postavit ani nedají, tenké materiály ať ocelové nebo hliníkové se často kroutí i působením malého větru. Nechte si poradit před nákupem, neboť někdy i při sebvětší vůli se cizí skleník sestavit bez problémů nedá.   

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, naši odbornost doložíme mnoha spokojeními zákazníky a instalacemi. Jen se porozhlédněte. My ukážeme spokojené zákazníky. Více najdete v naší fotogalerii.

Expedice skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníkuZavlažování skleníku

Expedice skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníkuZavlažování skleníku

Expedice skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníkuZavlažování skleníku

Zahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky Gampre

Expedice skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníkuZavlažování skleníku

Expedice skleníkuExpedice skleníkuZavlažování skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuMontáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Doprava skleníkuMontáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku

Montáž skleníkuDoprava skleníkuExpedice skleníku


Jen prosím pozor na některé dodavatele nekvalitních skleníků a napodobenin našich skleníků. Lákavá cena nemá být parametrem při nákupu, je to zdroj příštích problémů s životností a montáží.

TOPlist