Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Proč nakupovat u nás

Odroku 2022 jsme nově společností podnikající v oblastech výroby, nákupu a prodeje produktů pro koncové zákazníky i velkoobchod. Společnost „AgroSféra s.r.o.“, která byla založena v Královéhradeckém kraji, jako přední dovozce, výrobce a prodejce zahradních skleníků. Mezi obory podnikání, které přímo zajišťuje, patří: Výroba zahradních skleníků, fóliovníků a příslušenství pro skleníky, zavlažovací komponenty, velkoobchod, dovoz a výroba pomůcek pro chovatele drobných hospodářských zvířat, drobné pěstitele zeleniny a ostaní vybavení pro dům a zahrady.

Společnost je aktivní bez omezení činnosti. Společnost je nová a zájem o její produkty neustále roste.

V jejím vedení po celou dobu působí pouze jeden majitel.

Prodejem zahradních a chovatelských potřeb a zastoupením společnosti UAB GAMPRE pro Českou a Slovenskou republiku navazuje AgrosFéra s.r.o. na podnikání, které majitel provozuje od roku 1991.

Náš výběr, důmyslně řešení konstrukce skleníků a jejich vybavení byl a bude vždy s důrazem na kvalitu, příznivou cenu, účelnost využití, řešením praktických detailů, odolnosti a zkušenosti ostatních uživatelů a zahrádkářů.

Nejrychlejší způsob, jak pěstovat zdravou zeleninu je v originálním skleníku Gampre SANUS a Kinplast. Podívejte se na kvalitu našich skleníků a porovnávejte s konkurencí.

Přejeme Vám příjemný nákup, pohodlí a mnoho radosti a užitku se zakoupeným zbožím.

Nákupem oficiálních produktů od dovozce společnosti AgroSféra s.r.o., která zastupuje UAB „Gampre“ Litva v ČR a na stránkách gampre.cz, kinplast.cz, nebo agrosfera.cz, získáváte maximální záruku kvality, prověřenou časem a náročným zákazníkem. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR a oficiální produkty se zárukou najdete pouze na našich stránkách.

Odolné zahradní skleníky Gampre Sanus s  6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu. Naše skleníky zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Výhodné ceny montáží v celé ČR! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy na originální příslušenství a zavlažování a vytápění skleníků! To vše od oficiálního dovozce.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, naši odbornost doložíme mnoha spokojeními zákazníky a referencemi.


Postavte si opravdový skleník a vyzkoušejte naše vybavení, zavlažování, vytápění a další vychytávky na pěstování a zjistíte opravdový rozdíl.


Proč nakupovat u nás?
Vybrali jsme pro vás lidmi doporučené a preferované produkty za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi používáme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.
Pokud nenajdete produkt, který hledáte, nebo máte speciální potřeby, kontaktujte nás na uvedeném telefonu nebo vyplňte kontaktní formulář a popište vaši potřebu. Třeba ZDE


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na www.kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.

TOPlist