Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

KRÁLÍKÁRNY, KOTCE

Kam králíkárnu pro chov králíků umístit?

Kotce, králíkárny, pro králíky Nechte si poradit s výběrem pro chov králíků.

Kinplast = zkušený rádce pro chovatele!

Chovatelské potřeby pro králíky, králičí potřeby, králíci - to znamená chovatelské potřeby pro malochovy králíků i domácích králíčků. Nabízíme králičí potřeby pro velké i malé králíky, a to zejména takovými potřebami, které v běžných prodejnách nenajdete.

Chystáte-li se budovat králíkárnu pro chov králíků, nejlepším materiálem zůstává dřevo. Zodpovědně rozmyslete také to, kam ji umístíte, aby se zvířatům dobře dařilo.

Samostatně stojící králíkárnu umístěte tím správným způsobem. To je pevnou zadní stěnou na návětrnou stranu. Králíci nesnáší průvan a trpí v jeho důsledku onemocněním dýchacího aparátu. Střecha musí mít dostatečně velký přesah, aby dovnitř nepršelo. Najděte pro králíkárnu klidné místo, králíci ho vyžadují. Dvorek, kde pracujete s motorovou pilou nebo dalšími hlučnými nástroji, nebude to pravé.

Velikosti kotců

Každé zvíře potřebuje dostatečně velký prostor, aby se v něm cítilo dobře, chov králíků nevyjímaje. Samec bude mít na prostor jiné nároky než samice s mláďaty nebo skupinka mladých králíků. Pokud je chcete rozmnožovat, budete potřebovat poměrně velký prostor. Musíte mít oddělené samce a samice, samice s mláďaty a pak také mladé samce a samice po odstavu.

Velikost kotce je závislá na plemeni, které budete chovat. Jeden králík středně velkého plemene potřebuje kotec o minimálních rozměrech 80x60x60 cm. Podlaha kotců se musí svažovat směrem dozadu, aby mohla odtékat moč.

Vybavení kotců

Ideální podestýlkou je pro králíky kvalitní sláma. Ale máte-li seno, můžete použít bez problémů i to. Králíci samozřejmě potřebují misky na krmení a vodu, případně napáječky. Ty jsou praktičtější, protože si je zvířata neznečistí. K napájení lze použít napáječky zavěšené na dvířkách, které pohodlně naplníte zvenku. Pokud sáhnete po miskách, nejlepší jsou těžké kameninové, které králíci nevyklopí.

Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)
-19%

Dveřní zástrč se zajištěním 47 x 46 mm, galvanicky pozinkovaná

rating

125 Kč

155 Kč

Hlavice aretovaná v uzavřeném stavu zabraňuje nechtěnému uvolnění v důsledku otřesů atd. Masivní dveřní západka - kování vyrobené z oceli - možnost použití i na venkovní účely. Pomůže přidržet vrata, dveře i masivní brány. Dveřní z&..

-19%

Dveřní zástrč se zajištěním 47 x 46 mm, galvanicky žlutě pozinkovaná

rating

125 Kč

155 Kč

Hlavice aretovaná v uzavřeném stavu zabraňuje nechtěnému uvolnění v důsledku otřesů atd. Masivní dveřní západka - kování vyrobené z oceli - možnost použití i na venkovní účely. Pomůže přidržet vrata, dveře i masivní brány. Dveřní z&..

-4%

Hliníková petlička 25 x 80 mm

rating

95 Kč

99 Kč

Velmi oblíbená petlička pro dveře. V naší firmě používáme tyto petličky u všech hliníkových skleníků, tam kde jsou potřeba. Hliníková petlička netrpí korozí, díky kuličce uvnitř tyčinky drží běžec petličky v jakékoli p..

-13%

Králíkárna dřevěná Kerbl 116 x 45 x 62 cm

rating

2 390 Kč

2 750 Kč

Robustní a líbivá dřevěná králíkárna Kerbl 116 x 45 x 62 cm představuje jednoduché řešení otázky chovu králíků. V zimním období doporučujeme umístit králíkárnu do teplejš..

-33%

Králíkárna dřevěná Stall Lucky s výběhem, 115x65x100cm

rating

4 450 Kč

6 675 Kč

Robustní a líbivá dřevěná dvoupatrová králíkárna Stall Lucky s výběhem, 115x65x100cm z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), který se nezkroutí, nepopraská, neplesniví a nevyžaduje údržbu.  Král&iacut..

-2%

Králíkárna Samy EKO plast, kotec pro králíky a jiné hlodavce, 116 x 57 x 82cm

rating

6 790 Kč

6 950 Kč

Robustní a líbivá králikárna z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), který se nezkroutí, nepopraská, neplesniví a nevyžaduje údržbu.  Určená zejména pro hobby chovatele králíků a morčat. Hobby král&ia..

-0%

Kurník pro slepice Fortuna - králíkárna s výběhem 160 x 80 x 117 cm

rating

8 950 Kč

8 990 Kč

Robustní dřevěný kurník pro slepice. Kurník pro slepice Fortuna je kvalitní domek pro slepice, křepelky nebo králíky, který umožňuje ubytovat až 3 slepice nebo králíky a až 20 křepelek. Díky velkému výběhu se mohou zvířata dostatečně pohybovat. Pro drůbež lze dokoupit hřad a kukaň na snášení vajec.  Velmi kvalitní dřevěný domek pro slepice. Kurník ..

-5%

Kurník pro slepice, křepelky, králíky, 105 x 100 x 108 cm, odklápěcí střecha

rating

7 390 Kč

7 790 Kč

Robustní dřevěný kurník pro slepice nebo domek pro křepelky a králíky s výklopnou střechou a úložným prostorem. Velmi kvalitní dřevěný domek pro slepice. Kurník je vhodný pro 4-6 slepic podle velikosti plemene. Praktický domek, který použijete pro všechny chovatelské zájmy. Doporučujeme zejména pro slepice a křepelky s volným chovem a klecovým výbě..

-16%

Podlážky náhradní ke kurníku pro slepice - domku pro křepelky, 2 ks

rating

1 250 Kč

1 490 Kč

Podlážky – ocelový trusník, náhradní ke kurníku pro slepice - domku pro krřepelky, 2 ks! Obsah dodávky: 2 kusy 92 x 40 cm Robustní dřevěný kurník pro slepice nebo domek pro křepelky a králíky s výklopnou střechou a úložným prostorem...

-11%

Nerezový závěsný pant 82 x 32 mm

rating

85 Kč

95 Kč

Nerezový pant je vhodný nejen pro zavěšení všech typů dveří a dvířek, ale také jako panty poklopů a vík skladovacích boxů... Závěsný pant je masivní a nerezaví. Bezpečně drží několik let. Materiál: nerezová ocel Rozměr: 82x32 mm Síla materiálu: 1,7 mm Hlavní výhody a parametry našich dílů ♥ Skleníkové díly z kvalitní ušlechtilé o..

-19%

Domeček pro křečka nebo králíčka 42 x 43 x 52 cm

rating

1 850 Kč

2 280 Kč

Domeček pro křečka, křepelky nebo králíčka 42 x 43 x 52 cm k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí, nezateplený dodává ..

-16%

Domeček pro křečka nebo králíčka 43 x 43 x 52 cm

rating

1 990 Kč

2 380 Kč

Domeček pro křečka nebo králíčka 43 x 43 x 52 cm k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí, nezateplený dodává se rozlože..

-4%

Kachník malý, králíkárna 60 × 47 × 50 cm

rating

3 190 Kč

3 340 Kč

Robustní kurník – kachník vhodný pro menší kachny, případně pro drobné slepice a králíky k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí výsuvný kovový šuplík pro snadnou údržbu větrací otvory na zadní straně součástí balení jsou plastové nožičky chrání..

-4%

Kachník velký Duck Town 93 × 73 × 67 cm

rating

4 290 Kč

4 450 Kč

Robustní kachník vhodný pro 1-3 kachny, případně pro 3 slepice a králíky k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí výsuvný kovový šuplík pro snadnou údržbu větrací otvory na zadní straně součástí balení jsou plastové nožičky chránící proti vlhkost..

-10%

Nerezová dveřní západka hranatá

rating

175 Kč

195 Kč

Masivní dveřní západka - kování s madlem vyrobená z nerezové oceli - možnost použití i na venkovní účely. Pomůže přidržet vrata, dveře i masivní brány. Dveřní západka je masivní a nerezaví. Bezpečně drží několik let. Materiál: nerezová ocel Rozměr zámku: 7,3 x 4,7  x 3,1  cm ( Š x V x H) Rozměry držáku: 2 x 4,6  x 1,7 cm ( Š x V x H) ..

-3%

Nerezová dveřní západka s čepem 20 x 50 x 70 mm

rating

145 Kč

150 Kč

Dveřní západka - kování s kličkou vyrobená z nerezové oceli - možnost použití i na venkovní účely. Západka je osazena zarážkou, pomocí které lze zaaretovat v uzavřené poloze. Prvotřídní kvalitní materiál: z vysoce kvalitní nerezové oceli, nerezavějící, vysoká pevnost a má dlouhou životnost. Smooth Surface: exkluzivní povrch je hladký jako zrcadl..

-11%

Nerezová dveřní západka s kličkou

rating

425 Kč

475 Kč

Masivní dveřní západka - kování s kličkou vyrobená z nerezové oceli - možnost použití i na venkovní účely. Západka je osazena zarážkou, pomocí které lze zaaretovat v otevřené poloze. Přesah kolíku v otevřené poloze cca 1-2 mm vně kovového pouzdra. Pomůže přidržet vrata, dveře i masivní brány. Dveřní západka je masivní a nerezaví. Bezpečně..

-8%

Nerezová dveřní zarážka

rating

115 Kč

125 Kč

Masivní dveřní západka - kování vyrobená z nerezové oceli - možnost použití i na venkovní účely. Západku je možné uzamykat pomocí visacího zámku. Pomůže přidržet vrata, dveře i masivní brány. Petlice je lehká a nerezaví. Bezpečně drží několik let. Materiál: nerezová ocel Síla materiálu: 0,1 cm Hlavní výhody a parametry našich dílů ..

-23%

Nerezový hák na dveře nebo střešní okno, západka - kování vyrobená z nerezové oceli

rating

135 Kč

175 Kč

Masivní dveřní západka - kování vyrobená z nerezové oceli - možnost použití i na venkovní účely. Nerezový hák na dveře nebo střešní okno. Pomůže přidržet vrata, dveře i masivní brány. Hák je masivní a nerezaví. Bezpečně drží několik let. Materiál: nerezová ocel Průměr háku: 0,6 cm Hlavní výhody a parametry našich dílů ♥ Skleníko..

-25%

Patrový domek s krytým výběhem, králíkárna, kurník pro slepice

rating

6 150 Kč

8 250 Kč

Králíkárna – patrový domek s krytým výběhem - hobby králíkárna pro králíky, kurník pro slepice, nebo i domek pro křepelky se dvěma patry poskytuje ideální domov pro vaše domácí mazlíčky. Králíkárna..

Zobrazuji 1 až 20 z 20 (celkem stran 1)
TOPlist