Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Tvarovka na foliovník 20mm 3x4, komponenty na stavbu konstrukce foliovníku

85 Kč

99 Kč

Na co jsou komponenty na fóliovníky? Systém pro vlastní výrobu fóliovníku a pařníku. Vy máte představu, my máme správné produkty. Tvarovka pro běžně dostupné plastové trubky 20mm! Fóliovníky jsou převážně vyrobené z bezúdržbových plastových konstrukcí a oblouků pokryté kvalitní textilní látkou nebo fólií.  Z jednotlivých dilů si sestavíte ..

  • Označení/velikost: 20mm
  • Dostupnost: Převážně skladem
  • Prohlédnuto: 2803

Tagy: Fóliovníky, Skleníky, Pařeniště

Zahradní altány, domky, přístřešky, pergoly i domky na nářadíNa co jsou komponenty na fóliovníky? Systém pro vlastní výrobu fóliovníku a pařníku.

Vy máte představu, my máme správné produkty. Tvarovka pro běžně dostupné plastové trubky 20mm!

Fóliovníky jsou převážně vyrobené z bezúdržbových plastových konstrukcí a oblouků pokryté kvalitní textilní látkou nebo fólií.

 Z jednotlivých dilů si sestavíte to, co potřebujete, jak na délku, tak na výšku. Potáhnete fólií nebo látkou proti mrazu.

Všechny součástky jsou z kvalitních a osvědčených materiálů. Fólie a zakrývací tkaniny vysoké jakosti pro dlouhodobé používání.

Inspirace :

Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky

Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky

Zahradní foliovníky-tvarovky Zahradní foliovníky-kolík Zahradní foliovníky-trubka ohebná Zahradní foliovníky-klip

Fóliovník nerezaví, nepodléhá hnilobě. Fóliovník se díky své nízké hmotnosti dá snadno přemístit. Konstrukce díky hlubokým kolíkům odolává silnějšímu větru i napadlému sněhu. Chrání vaše rostliny až do –5°C!

Tunel dokonale chrání vaše rostliny. V létě od spalujícího slunce a sucha. Na podzim před silnými větry, deštěm a listím.  Brzy na jaře chrání od nočního mrazu až do -5 °C. Tunel dobře chrání proti škůdcům, ptáky a hmyzem.

Díky moderním polymerních materiálů je tunel lehký, kompaktní a připravený k rychlému použití. Nevyžaduje žádný základ a trubky do země uchytíte 20cm dlouhými kolíky. Nepotřebujete žádné nářadí!

Snadná a čistá práce se všemi materiály. Perfektní pro domácí kutily a chovatele. Vše dobře vypadá a je bez údržby. Na kinplast.cz najdete vše, co budete potřebovat: Trubky, plastové tvarovky – spojky, tkaniny a fólie. Vzhledem k poptávce našich zákazníků nabízíme i mnoho nápadů, rad a postupů.

Kinplast tým se zaměřuje nejen na dodávku profilů a komponentů, ale také na dodání konstrukcí ve formě stavebnice, ať už dle Vámi zaslaných náčrtů nebo námi vypracované dokumentace.

Obsah balení: 1 kus tvarovky dle vyobrazení (barva dle aktuální nabídky skladu, v jedné dodávce je převážně stejná barva)

Hlavní výhody sestavených fóliovníků

  • Pevná, trvanlivá a lehká konstrukce se snadnou instalací.
  • Plastové trubky oblouků pouze z vysoce kvalitních moderních materiálů - tvrdý a odolný HDPE, které je odolné vůči větru a snadno se ohýbá a nezlomí se.
  • Tunel je potažený materiálem "SF-42", který je dobře zavedený v zemědělství. SF-42 - netkaný materiál obsahující UV stabilizátor, který umožňuje zvýšit životnost materiálu.
  • Životnost několik vegetačních období. SF-42 má porézní strukturu, přičemž materiál je vodotěsný a nenarušuje proudění vzduchu.
  • Chrání rostliny před ostrým kolísáním teplot, na rozdíl od polyetylenové fólie na fóliovnících.

Vše řešeno tak, aby vaše zelenina, bylinky či jiné rostlinky získaly to nejlepší možné prostředí pro svůj růst.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist