Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

SKLENÍKY STANDARD

Skleníky z řady „STANDARD“ pro individuální soběstačnost. Malé i velké hliníkové, osvědčené zahradní skleníky, pařníky, vyvýšené záhony až s 10 mm polykarbonátem nebo sklem  to jsou naše nové skleníky z kvalitních hliníkových profilů, které zajišťují pevnost, stabilitu a žádnou údržbu do budoucna.

AgroSféra – profesionál pro volný čas v zahradě, poradí vám jak vybírat skleníky a v čem je který lepší!

Vyznačují se robustní hliníkovou konstrukcí a dvoustěnnými panely o tloušťce 6 mm nebo 8 mm.

Velké dveře a výklopná střešní okna zajišťují vynikající ventilaci, protože vaše rostliny potřebují k prospívání ve skleníku také kyslík. V řadě Standard jsme pro vás navrhli různé velikosti, které vám umožní vytvořit dodatečný prostor pro salátové a zeleninové rostliny kromě podlahové výsadby a možnost připevnění polic. To znamená, že si můžete ve skleníku pěstovat vlastní potraviny bohaté na vitamíny téměř po celý rok, od lahodných rajčat přes křehký jarní salát až po klasický zimní salát v zimě. Můžete se zcela vyhnout používání rostlinných jedů ve skleníku a mít tak prospěch z biozeleniny. Nejen, že chutná mnohem intenzivněji, ale také výrazně přispívá ke zdraví vašemu i vašich dětí.

Pro milovníky klasiky a poctivých konstrukcí skleníků, které bez problémů vydrží až desítky let, bude správnou volbou skleník Standard. Ten vyžaduje silnější konstrukci, aby unesl naše pevné hliníkové profily. Jde o nejlepší investici a zároveň je potřeba počítat s tím, že skleníky Garten Vás opravdu přežijí. Skleník je krásný a nepřehlédnutelný v každém provedení.

Skleník polykarbonátový 6 a 8 mmNejvětší výhodou skleníků je jejich dlouhá životnost. Naše skleníky a rajčatové domky se vyznačují nejlepší kvalitou a funkčností. Naši zákazníci však oceňují především bezúdržbovost, kvalitu dílů a zpracování našich výrobků!

Usnadněte si život na zahradě. Se skleníky Standard můžete optimálně chránit citlivé rostliny před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo škůdci a prodloužit sklizňovou sezónu až do pozdního podzimu. Pokud si pořídíte skleník, z dlouhodobého hlediska vlastně ušetříte – zelenina ze zahrádky je přece mnohem levnější než drahé alternativy ze zdravé výživy.

Skleníky jsou vyrobeny v EU a nabízejí vám nejlepší možnou kvalitu a funkčnost.

Ať už potřebujete malý nebo velký skleník: prohlédněte si naši nabídku skleníků a najděte ten správný skleník pro vaši zahradu. Pěstovatelé vlastní zdravé zeleniny a milovníci zahradničení mají mnoho pádných důvodů pro pořízení vlastního skleníčku.

V této kategorii zatím nic není.

TOPlist