Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Skleník GAMPRE SANUS 290 x 360 cm, XL-10, 6mm + zdarma základna + automatické otvírače

27 950 Kč

37 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-10, s délkou 360 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu. ..

 • Označení/velikost: 290 x 360 x 225 cm (š x d x v)
 • Dostupnost: Poslední kusy skladem
 • Prohlédnuto: 1083

Musíte vybrat jednu možnost:

Tagy: Zahradní skleníky, Hliníkové skleníky, Skleníky Gampre Sanus

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS XL-10, s délkou 360 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku.

Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu.

Masivní hliníková základna je základKaždý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte.
Samotný profil má tvar D, aby byl stabilnější a vhodný pro všechny povětrnostní podmínky a mohl stát samostatně pevně na zemi.

Zesílené skleníkové rohy a kvalitní 6 mm polykarbonát zajíždí do hlubokých drážek našeho základu a všech profilů, vydrží zatížení sněhem a zajišťují, aby byl skleník stabilní i při silném větru a bouřkách.

Hliníkový základní profil je součástí všech modelů skleníků SANUS L. Výška základního profilu je 6 cm a díky tomu je celý skleník stabilnější, jednodušší a dobře se ukotví k základu. Použitím základního profilu nepotřebuje již nic a skleník lze postavit přímo na terén.
 
Náš skleník dokonale ochrání vaši úrodu, zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent a ušetří energii za vytápění. Sedlové skleníky vyrobené z masivních profilů švédské výroby mají kostru z ALU profilů 1,5-2,0 mm.​​​​

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Možnost volby barvy konstrukce!

Barva skleníkuBarva skleníkuBarva skleníkuNovinkou je možnost volby barevného provedení celého skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník Gampre Sanus.

Když odolný a dostatečně teplý skleník, tak přeci zásadně náš z 6 mm polykarbonátem! Drážka na desky mají 12,7 mm, takže žádný vítr pevnou desku nikam neodnese a vydrží i kroupy!:))

Hluboká drážka pro polykarbonátNaše sedlové skleníky SANUS L jsou sice užší (máme i široké XL), ale podstatně je lépe využijete oproti obloukovým, rostliny sázíte hned od kraje a mají kam růst a lehce dosáhnete ke všem rostlinám:))

Chcete-li mít kvalitní, a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník SANUS a jeho originální vychytané vybavení. Skleník je osazen kvalitním dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 6 mm s UV ochranou. Skleník využívá vlastní spojovací systém a speciální drážky, žádné sponky! Velmi masivní profily a kompletní nerezový montážní materiál dotváří výjimečnost tohoto skleníku.

Naše promyšlená a chytrá konstrukce umožňuje kteroukoliv desku v budoucnosti lehce vyměnit bez nutnosti rozdělávat konstrukci!

V naší představě o dokonalosti jsme šli ještě dál, když jsme přemýšleli, co zákazníky trápí.

Nerezový materiálDutinky uzavřete Antidust páskou pro udržení krásy skleníku po dlouhá léta a pro úsporu času a pohodlí vše doplnili kvalitním automatickým otvíračem na každém dodaném oknu.

Skleník pospojujete šrouby a matkami z nerezu, Spojovací profil je také nerezový nebo hliníkový. Pokud se vám nebude zdát dostatečné množství dodaných výztuh, dokoupíte klidně další.

Okna se otvírají a uzavírají automaticky, používáme pouze špičkové holandské automatické otvírače. V nabídce máme i náhradní písty.

Máme pro vás široké možnosti výbavy skleníku, některé dostanete zdarma, praktické příslušenství od poliček, zavlažování až po vytápění.

Hliníková základna, automatická větrací střešní okna, nerezový spojovací materiál a páska na dutinky, to vše je v naší skvělé ceně a standardní dodávce!

Použití těchto materiálů dodává skleníku dlouhou životnost a naprostou nenáročnost na údržbu. Pro správnou cirkulaci vzduchu je skleník vždy vybaven dělenými dveřmi a ještě střešními větracími okny, čímž jsou zajištěny perfektní podmínky pro rychlý a zdravý růst rostlin.

Nyní můžete porovnávat a rozlišovat mezi námi a jinými výrobci skleníků. Žádná “Čína” ruku na to, je to skleník od zahrádkářů pro zahrádkáře.

Upozornění k dodání: Dodání se skládá z několika kartonů. Jeden nebo více kartonů je přitom veden jako neskladný. Při objednání a odesílání zboží se můžete setkat s delším termínem dodání (5-10 dní) než jsou standardní balíky. U tohoto produktu vám budeme počítat dopravné, pokud není v akci inzerováno jinak. Budeme vás vždy informovat předem o přesných termínech dodání.

Proč skleník Sanus L, rekapitulace a rozdíly od konkurence:

 • Skleník osvědčené velikosti! Neporovnatelná kvalita se stávajícím sortimentem na našem trhu.
 • Absolutně bezúdržbová hliníková konstrukce včetně masivní základny!
 • Všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU, žádné levné a slabé profily!
 • Šířka 2,20 (L) metru (vnitřní rozměry základny: 213 cm, vnější rozměry základy: 220 cm).
 • Střecha: dutinkový polykarbonát 6 mm s dvojitou UV ochranou.
 • Stěny: dutinkový polykarbonát 6 mm s dvojitou UV ochranou
 • Výztuhy v ceně dodávky.
 • Šrouby a matky z nerezové oceli!
 • Antidust páska na uzavření dutinek polykarbonátu v ceně!
 • Masivní základna a automatické otvírače v ceně!
 • Pokud se podaří poškodit nějakou desku polykarbonátu, tak ji vždy snadno vysunete a nahradíte!
 • Snadná montáž i svépomocí, krok za krokem dle obrázkového návodu! Žádné stovky šroubků, není potřeba odborných znalostí.
 • Doplňky skleníku - poličky, stoly, sady na vázání rostlin, okna, zavlažování, vytápění a další.
 • Náhradní díly vyřeší případné starosti.

Výhodná cena montáže! Více o montáži: ZDE.

Skleník GAMPRE je dodáván formou stavebnice, kterou snadno zvládne sestavit každý pomocí návodu. Montáž nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti ani speciální nářadí. K montáži si vystačíte s klíčem č. 10, vodováhou a jedním pomocníkem. Dveře i okna jsou již sestavené! Skleník může stát přímo na zemi nebo na připravené rovné podezdívce, kam ho ukotvíte dodaným příslušenstvím. Pokud budete stavět základ, např. ze ztraceného bednění, tak doporučujeme

Zahradní skleníky Gampre SANUS XL-7 Gampre SANUS XL-9 Gampre SANUS XL-11 Gampre SANUS XL-12  
Plocha 6,38 m2 8,41 m2 10,44 m2 12,47 m2  
Délka 220 cm 290 cm 360 cm 430 cm  
Šířka 290 cm 290 cm 290 cm 290 cm  
Výška u okapu 140 cm 140 cm 140 cm 140 cm  
Výška u hřebene 225 cm 225 cm 225 cm 215 cm  
Počet oken 1 1 1 2  
Počet automt. otvíračů 1 1 1 2  
Celková hmotnost 72 kg 83 kg 90 kg 102 kg  
Rozměry balení 1 balení 122/138 x 80 x 14 cm (46 kg) 2 balení 122/138 x 82 x 14 cm (55 kg) 2 balení 122/138 x 82 x 14 cm (60 kg) 2 balení 122/138 x 82 x 14 cm (69 kg)  
Balení profilů 220 x 20 x 30 cm (26 kg) 220 x 20 x 40 cm (28 kg) 220 x 20 x 40 cm (30 kg) 220 x 20 x 40 cm (33 kg)  

Výhoda oproti klasickému železnému rámu  je téměř neomezená životnost (nekoroduje), zůstane dlouhá léta stále stejný. Zahradní skleníky Gampre SANUS doporučujeme doplnit o naše originální příslušenství. Máme v nabídce stoly, poličky, lemy záhonů, zavlažování, sady na vázání rostlin a vytápění.

*Ilustrační fotografie jsou z různých velikostí a typů skleníků SANUS L a XL. Některé vyobrazené části se mohou mírně lišit od vyobrazení. Doplňky naleznete na našich stránkách v Příslušenství a Zavlažování skleníků!

Fotogalerie skleníků Gampre SANUS pro inspiraci*

*Ilustrační fotografie, některé vyobrazené části skleníku nejsou ve standardní dodávce a jsou z různých velikostí skleníků! Některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Zahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníky GampreZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníkZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníky Zahradní skleníkZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníkySkleníky Gampre SanusSkleníky Gampre SanusZahradní skleníkZahradní skleníkySkleníky Gampre SanusSkleníky Gampre SanusZahradní skleníkSkleníky Gampre SanusSkleníky Gampre SanusZahradní skleníkZahradní skleníkySkleníky Gampre SanusZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleníkyZahradní skleník

*Po kliknutí na obrázek se dostanete do doporučeného příslušenství skleníků

Automat do skleníku GampreZahradní skleníkyOriginální police GampreOriginální police GampreSkleník GampreOriginální polička do skleníku GampreSkleník GampreSkleník GampreZahradní skleníkyVýstavy skleníkůPříslušenství skleníkůZahradní skleníkZahradní skleníkyVytápění skleníkůVýstavy skleníkůZahradní skleníkZahradní skleníkyVytápění skleníkůZavlažováníVytápění skleníkůVýstavy skleníkůPěstováníZahradní skleník

Nejčastěji dokupované doplňky skleníků Gampre SANUS - L a XL

*Vyobrazené doplňky naleznete na našich stránkách v Příslušenství, Vybavení skleníků a Zavlažování skleníků!

Zahradní skleníkySkleníky GampreSkleníky GampreSkleníky GampreZavlažování skleníků a zahradySkleníky GampreSkleníky GampreAutomatická závlaha skleníků

 

Máte zájem o zahradní skleníky a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist