Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 430 cm, L-10, 6mm + zdarma otvírače, pásky a svorky

28 950 Kč

30 950 Kč

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepší..

 • Označení/velikost: 220 x 430 cm
 • Dostupnost: Skladem

Tagy: Zahradní skleníky, Hliníkové skleníky, Skleníky Gampre Sanus

Prémiový, vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L-10, s délkou 430 cm a 6 mm polykarbonátem. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník je dodáván standardně v barvě čistého hliníku.

Vložili jsme své myšlenky a čas na vytvoření nejlepšího skleníku a vše začalo od základního profilu.

Masivní hliníková základna je základKaždý výrobce vidí důležitost konstrukce jinak. Základna je pro nás velmi důležitá, protože usnadňuje život zákazníkům a to je náš hlavní cíl. Základní masivní profil máme u všech našich skleníků a u konkurence ho opravdu nehledejte.
Samotný profil má tvar D, aby byl stabilnější a vhodný pro všechny povětrnostní podmínky a mohl stát samostatně pevně na zemi.
Zesílené skleníkové rohy a kvalitní 6 mm polykarbonát zajíždí do hlubokých drážek našeho základu a všech profilů, vydrží zatížení sněhem a zajišťují, aby byl skleník stabilní i při silném větru a bouřkách.
 
Hliníkový základní profil je součástí všech modelů skleníků SANUS L. Výška základního profilu je 6 cm a díky tomu je celý skleník stabilnější, jednodušší a dobře se ukotví k základu. Použitím základního profilu nepotřebuje již nic a skleník lze postavit přímo na terén.
 
Náš skleník dokonale ochrání vaši úrodu, zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent a ušetří energii za vytápění. Sedlové skleníky vyrobené z masivních profilů švédské výroby mají kostru z ALU profilů 1,5-2,0 mm.​​​​

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU! Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Novinkou je možnost volby barevného provedení celého skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník KINPLAST HYBRID.

Když odolný a dostatečně teplý skleník, tak přeci zásadně náš se 6 mm polykarbonátem! Drážka na desky mají 12,7 mm, takže žádný vítr pevnou desku nikam neodnese a vydrží i kroupy!:))

Hluboká drážka pro polykarbonátNaše sedlové skleníky SANUS L jsou sice užší (máme i široké XL), ale podstatně je lépe využijete oproti obloukovým, rostliny sázíte hned od kraje a mají kam růst a lehce dosáhnete ke všem rostlinám:))

Chcete-li mít kvalitní, a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník SANUS a jeho originální vychytané vybavení. Skleník je osazen kvalitním dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 6 mm s UV ochranou. Skleník využívá vlastní spojovací systém a speciální drážky, žádné sponky! Velmi masivní profily a kompletní nerezový montážní materiál dotváří výjimečnost tohoto skleníku.

Naše chytrá konstrukce umožňuje kteroukoliv desku v budoucnosti lehce vyměnit bez nutnosti rozdělávat celou konstrukci nebo polykarbonát vyměnit za sklo!

V naší představě o dokonalosti jsme šli ještě dál, když jsme přemýšleli, co zákazníky trápí. Přidáváme do balení chytré doplňky a vybavení.

Nakupujte u nás originální skleníky Sanus, mají ve výbavě:

Nerezový materiálVždy základový bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové a ocelové výztuhy, automatické otvírače oken na všech střešních oknech, AntiDust pásky na celý skleník na dutinky polykarbonátu a nerezavějící montážní materiál!

Dutinky uzavřete Antidust páskou pro udržení krásy skleníku po dlouhá léta a pro úsporu času a pohodlí vše doplnili kvalitním automatickým otvíračem na každém dodaném oknu.

Skleník pospojujete šrouby a matkami z nerezu, Spojovací profil je také nerozový nebo hliníkový. Pokud se vám nebude zdát dostatečné množství dodaných výztuh, dokoupíte klidně další.

Okna se otvírají a uzavírají automaticky, používáme pouze špičkové holandské automatické otvírače. V nabídce máme i náhradní písty.

Máme pro vás široké možnosti výbavy skleníku, praktické příslušenství od poliček, zavlažování až po vytápění.

Hliníková základna, automatická větrací střešní okna, nerezový spojovací materiál a páska na dutinky, to vše je v naší skvělé ceně a standardní dodávce!

Použití těchto materiálů dodává skleníku dlouhou životnost a naprostou nenáročnost na údržbu. Pro správnou cirkulaci vzduchu je skleník vždy vybaven dělenými dveřmi a ještě střešními větracími okny, čímž jsou zajištěny perfektní podmínky pro rychlý a zdravý růst rostlin.

Nyní můžete porovnávat a rozlišovat mezi námi a jinými výrobci skleníků. Žádná “čína” ruku na to, je to skleník od zahrádkářů pro zahrádkáře.

Upozornění k dodání: Dodání se skládá z několika kartonů. Jeden nebo více kartonů je přitom veden jako neskladný. Při objednání a odesílání zboží se můžete setkat s delším termínem dodání (5-10 dní) než jsou standardní balíky. U tohoto produktu vám budeme počítat dopravné, pokud není v akci inzerováno jinak. Budeme vás vždy informovat předem o přesných termínech dodání.

Proč skleník Sanus L, rekapitulace a rozdíly od konkurence:

 • Skleník osvědčené velikosti! Neporovnatelná kvalita se stávajícím sortimentem na našem trhu.
 • Absolutně bezúdržbová hliníková konstrukce včetně masivní základny!
 • Všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU, žádné levné a slabé profily!
 • Šířka 2,20 (L) metru (vnitřní rozměry základny: 213 cm, vnější rozměry základy: 220 cm).
 • Střecha: dutinkový polykarbonát 6 mm s dvojitou UV ochranou.
 • Stěny: dutinkový polykarbonát 6 mm s dvojitou UV ochranou
 • Výztuhy v ceně dodávky.
 • Šrouby a matky z nerezové oceli!
 • Antidust páska na uzavření dutinek polykarbonátu v ceně!
 • Masivní základna a automatické tvírače v ceně!
 • Pokud se podaří poškodit nějakou desku polykarbonátu, tak ji vždy snadno vysunete a nahradíte!
 • Snadná montáž i svépomocí, krok za krokem dle obrázkového návodu! Žádné stovky šroubků, není potřeba odborných znalostí.
 • Doplňky skleníku - poličky, stoly, sady na vázání rostlin, okna, zavlažování, vytápění a další.
 • Náhradní díly vyřeší případné starosti.

Výhodná cena montáže! Více o montáži: ZDE.

Skleník GAMPRE je dodáván formou stavebnice, kterou snadno zvládne sestavit každý pomocí návodu. Montáž nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti ani speciální nářadí. K montáži si vystačíte s klíčem č.10, vodováhou a jedním pomocníkem. Dveře i okna jsou již sestavené! Skleník může stát přímo na zemi nebo na připravené rovné podezdívce, kam ho ukotvíte dodaným příslušenstvím. Pokud budete stavět základ, např. ze ztraceného bednění, tak doporučujeme šířku 15 cm.

Zahradní skleníky Gampre SANUS L-10 Gampre SANUS L-11 Gampre SANUS L-12 Gampre SANUS L-15  
Plocha 9,46 m2 11,0 m2 12,54 m2 14,3 m2  
Délka 430 cm 500 cm 570 cm 640 cm  
Šířka 220 cm 220 cm 220 cm 220 cm  
Výška u okapu 140 cm 140 cm 140 cm 140 cm  
Výška u hřebene 225 cm 215 cm 215 cm 225 cm  
Počet oken 2 2 2 3  
Počet automt. otvíračů 2 2 2 3  
Celková hmotnost 82 kg 93 kg 100 kg 110 kg  
Rozměry balení 2 balení 122/138 x 80 x 14 cm (57 kg) 2 balení 122/138 x 82 x 14 cm (65 kg) 2 balení 122/138 x 82 x 14 cm (70 kg) 2 balení 122/138 x 82 x 14 cm (77 kg)  
Balení profilů 220 x 20 x 30 cm (25 kg) 220 x 20 x 40 cm (28 kg) 220 x 20 x 40 cm (30 kg) 220 x 20 x 40 cm (33 kg)  

Výhoda oproti klasickému železnému rámu je téměř neomezená životnost (nekoroduje), zůstane dlouhá léta stále stejný. Zahradní skleníky Gampre SANUS doporučujeme doplnit o naše originální příslušenství. Máme v nabídce stoly, poličky, lemy záhonů, zavlažování, sady na vázání rostlin a vytápění.

*Ilustrační fotografie jsou z různých velikostí a typů skleníků SANUS L a XL. Některé vyobrazené části se mohou mírně lišit od vyobrazení. Doplňky naleznete na našich stránkách v Příslušenství a Zavlažování skleníků!

Fotogalerie skleníků Gampre SANUS pro inspiraci*

*Ilustrační fotografie, některé vyobrazené části skleníku nejsou ve standardní dodávce a jsou z různých velikostí skleníků! Některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Zahradní skleníky Zahradní skleník Gardentec Zahradní skleník Gardentec Zahradní skleník

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Sanus Skleníky Gampre Sanus Zahradní skleník

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Sanus Skleníky Gampre Sanus Zahradní skleník

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Sanus Skleníky Gampre Sanus Zahradní skleník

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Sanus Skleníky Gampre Sanus Zahradní skleník

Zahradní skleníky Zahradní skleníky Zahradní skleníky Zahradní skleník

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Sanus Skleníky Gampre Sanus Zahradní skleník

Zahradní skleníky Zahradní skleníky Zahradní skleníky Zahradní skleníky

*Po kliknutí na obrázek se dostanete do doporučeného příslušenství skleníků

Automat do skleníku Gampre Zahradní skleníky Originální police Gampre Originální police Gampre

Skleník Gampre Originální polička do skleníku Gampre Skleník Gampre Skleník Gampre

Zahradní skleníky Výstavy skleníků Příslušenství skleníků Zahradní skleník

Zahradní skleníky Vytápění skleníků Výstavy skleníků Zahradní skleník

 

Zahradní skleníky Vytápění skleníků Vytápění skleníků Zahradní skleník

Vytápění skleníků Výstavy skleníků Pěstování Zahradní skleník

 

Nejčastěji dokupované doplňky skleníků Gampre SANUS - L a XL

*Vyobrazené doplňky naleznete na našich stránkách v Příslušenství, Vybavení skleníků a Zavlažování skleníků!

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Skleníky Gampre Skleníky Gampre

Zahradní skleníky Skleníky Gampre Skleníky Gampre Skleníky Gampre


Máte zájem o zahradní skleníky a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist