Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Pařeniště a vyvýšený záhon 150 x 75 x 32 cm, kovové boky s polykarbonátem

4 850 Kč

5 950 Kč

Vyvýšený záhon, pařeniště a mini skleník v jednom. Pevné boky co se nedeformují a snadno odklápěcí polykarbonát v hliníkovém rámu, který neulítne a vítr ho neroztrhá jako u standardních fóliovníků. Profi mini skleníky s vyvýšeným záhonem jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod a nízko rostoucích plodin na zahradě, balkónu či chatě. ..

  • Označení/velikost: 150 x 75 x 32 cm
  • Dostupnost: Nyní vyprodáno
  • Prohlédnuto: 2542

Musíte vybrat jednu možnost:

Tagy: Pěstování rostlin, Vyvýšené záhony

Vyvýšený záhonVyvýšený záhon, pařeniště a mini skleník v jednom. Pevné boky co se nedeformují a snadno odklápěcí polykarbonát v hliníkovém rámu, který neulítne a vítr ho neroztrhá jako u standardních fóliovníků.

Profi mini skleníky s vyvýšeným záhonem jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod a nízko rostoucích plodin na zahradě, balkónu či chatě. Kovové vyvýšené záhony výrazně snižují množství vody a hnojiv, které vaše rostliny potřebují a drží stabilní tvar oproti plastovým. Rozměr šířka 0,89 x délka 1,75 m, výška 0,8m. 

Velmi snadná montáž a životnost mnoho let.

Toto pařeniště z polykarbonátu je ideální volbou pro jarní rychlení a předpěstování zeleniny, ale i k pozdějšímu překrytí teplomilných rostlin. Výborně se osvědčil na jarní saláty, ředkvičky a pěstování jahod. Pařeniště se šikmou odklápěcí stříškou je vyrobeno z kovových profilů a dutinkových polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm. Pařeniště se skládá z pevných obvodových stěn a odklápěcího vrchního dílu s aretací. Použitý dutinkový polykarbonát má lepší tepelněizolační vlastnosti oproti běžnému jednoduchému sklu a fólii. 

Všechny součástky jsou z kvalitních a osvědčených materiálů. Fólie a zakrývací tkaniny vysoké jakosti pro dlouhodobé používání.

Mini skleník zaujme příjemnou pracovní výškou, spolehlivou ochranou proti škůdcům a nejlepšími podmínkami pro zdravý růst.

Stabilní základna vyvýšeného záhonu s rámem z pevného kovu, což poskytuje ideální ochranu před vlivy počasí a deformací. Výška vyvýšeného záhonu působí jako přirozená překážka pro všechny druhy škůdců. Vyvýšený záhon nabízí při pohodlné práci mnohé výhody oproti běžným záhonům - konečně se dá pěstovat i na balkoně, terase nebo na dvoře (pro pěstování na balkóně a terase je nutné vnitřek a dno opatřit fólií). S pracovní výškou, která je šetrná k páteři, je zahradničení navíc mnohem zábavnější. Díky ploše 75 x 150 cm nabízí mini skleník prostoru a v kombinaci s typickým teplem skleníku poskytuje nejlepší podmínky pro zdravý růst nespočtu užitkových rostlin.

Základem je spolehlivá konstrukce

Pařeniště má obdélníkovou základnu o rozměrech 150 x 75 cm a výšce 32 cm z pozinkovaného plechu. Díky tomu pařeniště drží tvar, je odolnější vůči větru nebo dalším vlivům počasí a především je naprosto bezúdržbové.

Na rozdíl od běžně prodávaných modelů jsou navíc tato pařeniště vybavena ne jednou středovou, ale hned dvěma bočními vzpěrami, které udrží víko pařeniště při vyklopení bezpečně zajištěno v otevřené poloze.
Díky přidaným šikmým výztuhám v horním rámu je navíc víko pařeniště mnohem odolnější a pevnější. 

Ukotvení pro maximální stabilitu

Rohové díly pařeniště jsme předchystali pro bezpečné ukotvení do země. V každém rohu je otvor pro kotvící prvek, jehož použitím zvýšíte odolnost pařeniště vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Do detailů vyladěné otevírání

Horní aluminiový rám s výplní z kvalitního 4mm polykarbonátu vám při sadbě a péči o zasazené rostliny umožní pohodlný přístup díky variabilnímu nastavení v požadované poloze.

Čím toto pařeniště vyniká nad jinými modely

  • kompletně bezúdržbové provedení
  • stabilní a pevná základna z pozinkovaného plechu
  • variabilní aretace otevírání oken
  • boční vzpěry pro spolehlivé zajištění otevřených oken
  • zpevnění horního rámu šikmými vzpěrami
  • zajištění maximální stability možným ukotvením do země

Upozornění k dodání: Dodání se skládá z několika kartonů. Jeden nebo více kartonů je přitom veden jako neskladný. Při objednání a odesílání zboží se můžete setkat s delším termínem dodání (5-7 dní) než jsou standardní balíky. U tohoto produktu vám budeme počítat mírný příplatek za dopravu, který bohužel navýšil dopravce, pokud není v akci inzerováno jinak.

Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky

Máte zájem o levné zahradní skleníky a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist