Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Ochrana pro zahradní vodovodní kohoutek thermo 22 x 16 cm, černá, 420D tkanina Oxford

745 Kč

Ochranný obal na zahradní kohoutek, nejkvalitnější ochranné obaly a plachty na stůl, lehátko, sekačku, slunečník a univerzální obaly na vše pro dokonalou ochranu před nepřízní počasí. Krytí proti povětrnostním vlivům a chladu. Konečně ochranné pouzdro, které se snadno nasune a zaslouží si jednou pro vždy své jméno! Na rozdíl od levných plast..

  • Označení/velikost: 22 x 16 cm
  • Dostupnost: Převážně skladem
  • Prohlédnuto: 937

Tagy: Ochranný obal

Zahradní potřebyOchranný obal na zahradní kohoutek, nejkvalitnější ochranné obaly a plachty na stůl, lehátko, sekačku, slunečník a univerzální obaly na vše pro dokonalou ochranu před nepřízní počasí. Krytí proti povětrnostním vlivům a chladu.

Konečně ochranné pouzdro, které se snadno nasune a zaslouží si jednou pro vždy své jméno!

Na rozdíl od levných plastových fólií je náš ochranný kryt pro vaše zahradní vybavení vyroben z extrémně odolné polyesterové tkaniny podobné materiálu používanému pro výrobu moderních batohů. V závislosti na zvolené velikosti má zahradní stůl a zahradní židle dostatek prostoru pod ochranným krytem. Výrobek je také možné doporučit jako celoroční kryt.

Hledáte opravdu kvalitní Ochranné obaly, co vydrží? Osvědčené a kvalitní obaly na zahradní nábytek, stoly, lehátka, sekačky a grily pro váš zahradní ráj.

Kinplast.cz vám poradí, jak vybírat kvalitní ochranné obaly.

Zakrytí a ochranné obaly jsou nutností pro každého zahrádkáře, chataře a zahradu. Chraňte svůj zahradní nábytek, slunečník, sekačku nebo gril. Ochranné obaly, které potřebujete.

Smysluplné detaily

  • Odolný proti chladu – kryt na vodovodní kohoutek je určen pro vnější vodovodní kohoutky, jako je vodovodní kohoutek na zahradě, efektivně chrání vaše vnější kohoutky před nepřízní počasí.
  • Splňuje normu EU 7P pro ochranu životního prostředí – některé kryty obsahují PVC s vysokým podílem škodlivých chemikálií, ale naše PVC obložení odpovídá normě pro ochranu životního prostředí EU 7P. Poskytuje nejen silnější odolnost proti vodě a roztržení, ale je také šetrný k životnímu prostředí
  • Materiál – nepromokavá, prodyšná tkanina Oxford (vně) zprostředkovatelná (střed), vodotěsná polyesterová povrchová úprava (vnitřní vrstva), proti vlhkosti a chladu.
  • Snadná obsluha – kryt na vodovodní kohoutek lze jednoduše instalovat, stačí jej nasunout na vodovodní baterii a zajistit popruhem.
  • Rozměry – tato velikost krytu na vodovodní kohoutek je 20 x 15 cm. Kryt na vodovodní kohoutek se hodí pro většinu běžných venkovních kohoutků.

Materiály, ze kterých jsou vyrobeny

Odolný proti roztržení, voděodolný a odolný vůči UV záření - to je způsob, jak by měl být kryt odolný proti povětrnostním vlivům. Tkaninový potah je vyroben z materiálu Oxford, který přináší přesně tyto vlastnosti. Kromě toho, pečlivé zpracování zajišťuje, že budete výrobek užívat po dlouhou dobu.

Vybrali jsme pro vás osvědčené, odolné a preferované obaly vysoké kvality. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu, kterou ochráníte téměř vše.

Proč nakupovat častěji jinde nekvalitní náhražky, když máme opravdu vysokou odolnost a mnoha lidmi ověřenou kvalitu za přijatelnou cenu. Zákazníci oceňují kvalitu a řešení praktických detailů.

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Ochranný kryt  Ochranný kryt  Ochranný kryt

Ochranný obal  Ochranný obal  Ochranný obal

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist