Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Obruba zahradní DIAMOND Junior 10 cm x 6 m zelená, trávníkový lem

325 Kč

365 Kč

Zahradní lem DIAMOND Junior zelený lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů. Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností! Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení sol..

  • Označení/velikost: 10 cm x 6 m
  • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
  • Prohlédnuto: 2367

Tagy: Zahradní potřeby, Zahradní nářadí

Zahradní nářadí, kolečka, žebříkyZahradní lem DIAMOND Junior zelený lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.

Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností!

Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku, spolehlivě zabrání prorůstání trávníku v místech, kde není tráva žádoucí, obrubník je odolný proti poškození běžnými zahradními sekačkami a strunovkami, výška 10 cm, délka 6 m, barva zelená.

DIAMOND Junior černýObrubník Garden Diamond JUNIOR je menší variantou obrubníku Garden Diamond. Tento plastový obrubník využijete pro profesionální oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku. Obrubník JUNIOR zabrání prorůstání trávníku tam, kde trávu nechcete také není skoro vůbec viditelný.

Použití Zahradních obrubníků GARDEN DIAMOND je maximálně snadné a cena za toto provedení vychází jako nejlevnější řešení při až 15 leté životnosti.

*vzorová ukázka pro použítí obrubníků

Zavlažování zahradZahradní obrubníkZahradní obrubníkZahradní obrubníkZavlažování zahradZavlažování zahradZavlažování zahradZavlažování zahradZavlažování zahradZavlažování zahradZavlažování zahradZahradní skleník Gardentec

Nechte se inspirovat dalším vybavením pro zahradu:

ZávlahaZávlahaZavlažováníZahradní kolečkoZahradní nářadíFóliovníkySítě na okurkyKonzole do skleníku


Máte zájem o kvalitní zahradní vybavení a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist