Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Automatické otevírání dvířek - strojek Poultry kit Horizont Premium 20 kg

4 450 Kč

5 650 Kč

Automatické otevírání a zavírání Horizont Premium je nejsilnější stroj na ovládání dveří až do 20 kg. Ovládáte jakékoliv dveře na pantech. Automatické elektrické otevírání a zavírání kurníku a třeba kotců s robustním pístem a dorazem. Našeho vrátného můžete ovládat i dálkovým ovladačem. Kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek a dveří v ..

 • Označení/velikost: Horizont Premium
 • Dostupnost: Na cestě je nová dodávka
 • Prohlédnuto: 6799

Tagy: Chov drůbeže, Kurníky, Automatické dvířka

Automatické otevírání a zavírání Horizont Premium je nejsilnější stroj na ovládání dveří až do 20 kg. Ovládáte jakékoliv dveře na pantech. Automatické elektrické otevírání a zavírání kurníku a třeba kotců s robustním pístem a dorazem. Našeho vrátného můžete ovládat i dálkovým ovladačem. Kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek a dveří v závislosti na nastaveném čase.

Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání horizontálních dvířek a dveří nejen kurníků a kotců.

System automatický pro otevírání a zavírání kurníku Už nebudete muset běhat ráno v pyžamu pouštět slepičky. Ani v dešti, ani ve sněhu. A už žádné obavy z lišky nebo kuny. O vše se postará strojek pro posuvná - padací dvířka.

Nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na automatice.

Chápeme odpovědnost za to, aby naše drůbež byla bezpečná před predátory a šťastná, ale víme také, že otevření a zavření dvířek kurníku může být během různých hodin nepraktické a otravné, když je deštivo nebo jsou mrazivé dny. Automatická dvířka zajistí každodenní péči o otevírání a uzavírání kurníků v závislosti na nastavené hodině.

Na rozdíl od ostatních strojků na našem trhu vše probíhá elektronicky, žádné mechanické dorazy!

Návod na instalaci a obsluhu strojku naleznete zde: Text nalezneš zde

Žádné otravné přenastavování a ruční zavírání zejména v mrazech! Dálkové ovládáníOvládejte dvířka i na dálku z tepla domova! Až 40 metrů dosah!

Horizont je odolný vůči vlivům počasí, elektronika je zabudována uvnitř samostatné ovládací jednotce a je chráněna díky vysoce kvalitnímu silikonovému materiálu a důmyslné konstrukce celé přístrojové krabice. Všechny potřebné údaje a informace o nastavení jsou přehledně znázorněny na velkém LCD displeji.

Návod na obsluhu – nastavení strojku naleznete zde: Text nalezneš zde

Nastavení otevírání a zavírání

Naše doporučení z praxe při používání

Strojek používejte nejlépe jen na nastavení otevírání a zavírání pomocí časovače. Světelný senzor lze v jednom z kroků nastavení vypnout. Senzor je velmi citlivý a např. při bouřkách může dvířka častěji otevírat a zavírat. Důležitá je také poloha strojku, zda je stíněn stříškou, větví stromu apod. Dálkové ovládání má dosah až 40 metrů. Dvířka, píst a ovládací jednotku chraňte stříškou proti dešti a zimní námraze a extrémnímu mrazu.

Bezpečnostní upozornění

V případě neodborného použití nebo uvíznutí zvířete hrozí riziko poranění zvířat a poškození věcí! Dvířka používáte na vlastní nebezpečí! Zajistěte, aby se v rizikové oblasti pohyblivých části nevyskytovala žádná zvířata nebo děti. Montáží může dojít ke vzniku nebezpečných míst pro zvířata.

Každý den kontrolujte činnost dvířek! Pokud máte sebemenší pochybnosti o správnosti postupu instalace ihned nás kontaktujte. Dvířka jsou bezúdržbové, měla by být ale pravidelně důkladně čištěna. V případě defektu elektronického přístroje musí být okamžitě odstaven z provozu.

UPOZORNĚNÍ: Motor má značnou sílu zavírání, nedávejte žádné překážky do dráhy, zejména se nesnažte vkládat do dráhy prsty!

POZOR! Dvířka nejsou součástí balení, lze dokoupit zde: Text nalezneš zde

Dvířka vyrobíme i dle požadovaných rozměrů, které prosím napište do poznámky u objednávky dvířek, hned vás budeme kontaktovat. Maximální velikost zakázky je šíře do 100 cm a výška do 100 cm. Cena bude stanovena individuální kalkulací dle požadavku na rozměr a materiál dvířek.

Dvířka vyrábíme z voděodolné překližky, gorcell desek, sendvičového hliníku a hliníkových profilů, a jistě pochopíte, že budeme požadovat platbu předem! Moc nás těší, když pod našima rukama vznikne nový originální kousek.

Popis a vlastnosti automatického strojku na dvířka kurníku Horizont:

 • Ovládání dvířek s naprogramováním času pro otevření a zavření.
 • Ovládání dvířek pomocí senzoru světelných podmínek.
 • Velký LCD displej.
 • Maximální hmotnost dvířek je až 20 kg.
 • Přehledná tlačítka ovládání (barevné provedení panelu se může mírně lišit).
 • Rozměry řídící jednotky: VxŠxH 11 x 11 x 4 cm.
 • LCD displej po uplynutí určité doby nečinnosti přejde do "režimu spánku" a šetří spotřebu energie.
 • Zařízení znovu "probudíte" stisknutím nějakého tlačítka.
 • Při výpadku proudu nemá paměť na nastavení času.
 • Ovládání je naprosto jednoduché.
 • Elektronika je uzavřena v odolném plastovém pouzdře, které je odolné proti povětrnostním vlivům.
 • Vstupní napětí: AC 100-240 V, 50/60 Hz
 • Výstupní napětí: DC 12 V/1 A
 • Rychlost pohybu motoru: 5 mm/s
 • Použitelné okolní podmínky: -5 až 55 stupňů
 • Stupeň ochrany: IP44 (doporučujeme použití stříšky a ochrany proti dešti a sněhu)
 • Použitelná šířka dveří: od 22 cm až 99 cm
 • Použitelná hmotnost dveří: méně než 20 kg

Obsah dodávky:

 • Ovládací jednotka s LCD displejem
 • Dálkový ovladač - 2 kusy
 • Baterie do ovladače 27A 12V - 1 kus
 • Adaptér na 230V
 • Instalační sada s pístem
 • Obrázkový návod v českém jazyce

Napájení lze řešit i napojení na baterií 12V:

Je nutné upravit napájecí kabel! Nabídku na baterii naleznete zde: Text nalezneš zde

*Ilustrační obrázky, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení, barvě, popisu!

Automatické otevírání a zavírání kurníku Automatické otevírání a zavírání kurníkuAutomatické otevírání a zavírání kurníkuAutomatické otevírání a zavírání kurníku

Automatické otevírání a zavírání kurníku Automatické otevírání a zavírání kurníkuAutomatické otevírání a zavírání kurníkuAutomatické otevírání a zavírání kurníku

*Ilustrační fotografie, vyobrazené strojky jsou také v naší nabídce!

Automatické otevírání a zavírání kurníku Automatické otevírání a zavírání kurníkuAutomatické otevírání a zavírání kurníkuAutomatické otevírání a zavírání kurníku

Máte zájem o vybavení pro drůbež a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz. *Některé vyobrazené části a doplňky se mohou vzhledem k vývoji produktu lišit od vyobrazení.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás chovateli doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist