Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Zahradní solární lampa 4 kusy, 2 stupně jasu, 3 druhy světla, IP 66, 4 W, 600 lm, až 6000 Kelvin, 5000 mAh

2 545 Kč

3 650 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, lampa s detektorem pohybu, 2 režimy (intenzity osvětlení), voděodolné svítidlo s ochranou IP67. Solární světla mají 2 stupně jasu, 5000mAh baterii, spínač zapnuto/vypnuto pro dům, trávník, keře... Super jasné (až 6000 kelvin) zahradní světlo a vysoce účinný solární panel s instalací do trávy nebo st..

 • Označení/velikost: 2 stupně jasu, 3 druhy světla
 • Dostupnost: Poslední kusy!
 • Prohlédnuto: 734

Tagy: Zahradní osvětlení, solární světla

Zahradní nerezový grilSolární světlo pro venkovní zahradní použití, lampa s detektorem pohybu, 2 režimy (intenzity osvětlení), voděodolné svítidlo s ochranou IP67. Solární světla mají 2 stupně jasu, 5000mAh baterii, spínač zapnuto/vypnuto pro dům, trávník, keře...

Super jasné (až 6000 kelvin) zahradní světlo a vysoce účinný solární panel s instalací do trávy nebo stěnu!

Sami nastavíte barevnou intenzitu osvětlení 2700 K (teplá bílá), 4000 K (denní světlo), nebo 6000 K (super bílé). Prostě takové, které se bude líbit  právě vám.

Navrženo s vysoce výkonnými LED perlami a čipy pro řízení energie, solární světlo nabízí vynikající osvětlení, které je mnohem jasnější než jiné podobné zahradní světla. Solární panel absorbuje a mění sluneční paprsky v elektřině a ukládá se do baterie 5000 mAh.

Vybíráme jen ta nejlepší a osvědčená světla za dobrou cenu!

Vysoce jasná kondenzovaná čočka a 2stupňový jas: Solární zářič Meikee používá vysoce jasnou kondenzovanou čočku, která má dlouhou vzdálenost ozáření a jasnější jas. Solární zahradní svítidlo má 2 stupně jasu, vysoký jas a nízký jas, doba nabíjení minimálně 8 hodin, může pracovat minimálně 6 hodin v režimu Highlight a minimálně 12 hodin v režimu nízkého světla a zůstává po celou noc jasné.

Vysoce účinný solární panel, rychlejší nabíjení, delší doba provozu: solární zahradní osvětlení používá vysoce účinný solární panel 6 V 4 W a 5000 mAh baterii, míra přeměny solární energie je více než 20 %. Sbírejte přes den sluneční energii a v noci se automaticky zapněte. Není nutné připojovat elektřinu, žádné účty za elektřinu, úspora energie a ochrana životního prostředí.

Solární světlo

Zahradní svítidla jsou vybaveny polysolárním panelem, optickým reflektorem a trapézovým rozdělením světla, účinnost přeměny světla může zvýšit o 20 %. Používá kvalitní SMD světelný zdroj pro vysokou svítivost a dlouhou životnost.

Je to nejen osvětlení, ale také lepší volba pro zahradní dekoraci.

Solární světlo

Solární lampy pro venkovní použití používají světelné režimy a automatické inteligentní ovládání.

 • Solární zářič Při setmění se světla automaticky zapnou v režimu navoleného standardního světla.
 • Můžete zvolit dvě intenzity osvětlení.
 • 2 stupně jasu

  Solární zahradní svítidlo má 2 stupně jasu, vysoký jas a nízký jas, minimálně 8 hodin nabíjení, může pracovat minimálně 6 hodin v režimu High-Light a minimálně 12 hodin v režimu Low-Light a zůstává celou noc jasné.

Vodotěsnost IP66, lze použít v každém ročním období: Hlavní těleso solární lampy je vodotěsné podle IP66 a utěsňující silikonové těsnění je zesíleno, aby se podpořilo zlepšení úrovně vodotěsnosti a lépe dosáhlo vodotěsnosti IP66. Struktura tělesa lampy ve tvaru mřížky zlepšuje také odvod tepla produktu. Solární světla vydrží jeden rok změny klimatu.

Světla Meikee udělají vaši zahradu teplou a romantickou: solární zahradní zářiče promítají teplé světlo/přirozené světlo/studené světlo. Osvětlení stromů a zahrad v noci solárními světly, můžete cítit zasněnou krásu, odstranit tmu, abyste zlepšili bezpečnost a pocítili zasněnou krásu. Solární zahradní světla Meikee jsou první volbou pro osvětlení rostlin zahradních cest, keřů, stromů, keřů, střešních teras nebo zahradních rohů.

Je mnohem odolnější než jiné méně vodotěsné zahradní osvětlení!

Solární světla mají zabudované dobíjecí baterie 5000 mAh lithium baterie, solární kolektory absorbují sluneční energii, aby se přes den automaticky nabila noční osvětlení. Pokud je po 6 – 8 hodinách plně nabité slunečním světlem může pracovat v noci 8 – 10 hodin (jasné světlo 600 lm) a 10 – 15 hodin (slabé světlo 300 lm).

Rozdíl od konkurence: Velký panel, možnost instalace do trávy nebo na stěnu, krytí IP66.

Specifikace v kostce:

 • Materiál: Vysoce pevný ABS plast, super světlé LED, velký solární panel,  4 W.
 • Solární modul: 4 W , 5000 mAh lithiová baterie, doba nabíjení: 6 – 8 hodin.
 • Maximální skutečný jas: až 600 lm, barva světla: Odstín teplého, denního a bílého světla.
 • Provozní doba: 6 – 8 hodin (jasné světlo) a 10 – 15 hodin (slabé světlo)
 • Stiskněte spínač pro zapnutí režimu dle obrázku.

Snadná instalace a široká aplikace: Solární lampy mají bezdrátový design. Podle potřeby si můžete vybrat instalaci na trávu nebo stěnu. Perfektní pro venkovní použití, pro osvětlení vaší zahrady, krajiny, příjezdové cesty, terasy, dvůr, příjezdové cesty.

Samostatný typ solárního panelu

Samostatné tělo solárního panelu a LED světlo. Protože je kabel dlouhý 14 metrů, lze jej instalovat na nejlepší místo pro solární kolektory a LED svítidla. Svítidla můžete instalovat a používat i v interiéru.

Nastavitelný zahradní zářič, snadná instalace: Hlavu zahradního svítidla lze otáčet až o 180 ° a solární panel lze otáčet o 120°. Můžete nastavit podle svých potřeb, abyste našli nejvhodnější úhel. Tato solární světla se dodávají s držákem a sadou šroubů. Kromě zasunutí do země ji lze upevnit také na stěnu. Snadná instalace a použití.

Máte zájem o tento produkt a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist