Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Textilie na ochranu rostlin 1,6 x 20 m, náhradní textilie pro zahradní fóliovník, na záhony na ochranu rostlin

995 Kč

1 145 Kč

Bílá netkaná textilie o plošné hmotnosti 50 g/m². Využívá se na ochranu vegetace proti mrazu. Na podzim a během zimy chrání vegetaci před vymrznutím (zejména při holomrazech), kroupami a nadměrným slunečním žárem. Na jaře usnadňuje raný výsev a podporuje růst rostlin. Bílá netkaná textilie je zcela recyklovatelná. Naše tkanina je podstatně pevně..

 • Označení/velikost: 1,6 x 20 m
 • Dostupnost: Běžně dostupné
 • Prohlédnuto: 10

Tagy: Fóliovníky

Ochranná tkanina na rostlinyBílá netkaná textilie o plošné hmotnosti 50 g/m². Využívá se na ochranu vegetace proti mrazu. Na podzim a během zimy chrání vegetaci před vymrznutím (zejména při holomrazech), kroupami a nadměrným slunečním žárem. Na jaře usnadňuje raný výsev a podporuje růst rostlin. Bílá netkaná textilie je zcela recyklovatelná.

Naše tkanina je podstatně pevnější a hustší oproti ostatním nabídkám na internetu!

Zahrádkář Fóliovníková textilie Chrání vaše rostliny až do -5°C.  Netkaná textilie pro rychlou sklizeň je vhodná k zakrývání zeleninových záhonů s cílem dosažení rychlejšího vzcházení a vývoje rostlin, chrání před nepříznivými vlivy prostředí, mrazem, kroupami, větrem či extrémním slunečním svitem, před ptactvem, drobnou zvěří a dalšími škůdci, je propustná pro vodu a vzduch, zároveň omezuje odpařování vody, umožňuje přímé zalévání a opakované použití, barva bílá, rozměry 1,6 x 20 m, gramáž: 50 g/m2.

Pokud budete potřebovat objímky na tkaninu, tak je naleznete zde: Text nalezneš zde

Jak se bílá netkaná textilie vyrábí?

Zakrývací textilie proti mrazu je vyrobena z trvanlivého polypropylenu. Díky tomu vydrží při správném zacházení několik let. Odolává UV záření, houbám, plísním, hmyzu a mikroorganismům. Nevylučuje zdravotně závadné látky do půdy, které by mohly poškodit zdraví vysazených plodin.

Instalace bílé netkané textilie

Zakrývací agrotextilie je lehká a snadno se pokládá. Výsadbu nebo celé nádoby jednoduše překryjete bílou textilií a na okrajích ji připevníte, např. kotvícími kolíky. Jakmile teploty vystoupají nad nulu, můžete ji ze záhonů odstranit, uskladnit a v případě potřeby opětovně použít.

Výhody bílé netkané textilie

 • Chrání vegetaci před mrazem, kroupami a slunečním zářením
 • Zabraňuje divokým zvířatům v okusu mladých rostlin
 • Napomáhá růstu rostlin v chladném období
 • Nepoškozuje zdraví plodin
 • Po aplikaci vydrží za běžných podmínek 2–5 let

Netkaná textilie nabízí skvělé technické vlastnosti

 1. Odolnost vůči klimatickým vlivům – netkaná textilie nepodléhá UV záření, větru, kroupám nebo mrazu. Propouští vláhu a vzduch do půdy. Zabraňuje nadměrnému odpařování vody z půdy.
 2. Životnost na několik sezón – v optimálních podmínkách vydrží netkaná textilie 2–5 let. Po skončení mrazů ji můžete složit, uskladnit a později znovu použít.
 3. Ekologická šetrnost – bílá agrotextilie nevylučuje toxické látky, které by poškozovaly pěstované rostliny. Je 100% recyklovatelné a šetrná k životnímu prostředí.
 4. Vhodné barevné provedení – bílá barva odráží nadměrné slunečné záření. Netkaná textilie tak chrání vegetaci před spálením mrazem a sluncem.

Textilie k vytvoření záhonu. Ideální pro náš Zahradní fóliovník - tunel 1x1,2x4 metry není v podstatě vyroben ze standardní polyetylénové fólie, která se trhá a je neprodyšná, ale z pevné speciální tkaniny s UV stabilizátorem, který chrání i proti mrazu! Tunel je ideální pro pěstování sadby, rychlení zeleniny či balkónových květin a ochrana proti jarnímu i mrazivému počasí. Skvělý pomocník pro každého zahrádkáře. Zahradní fóliovníky ve tvaru tunelu s jednoduchou montáží za super cenu lze použít i do našich skleníků pro zimní sadbu. Rozkládací plastovou konstrukci s textilií snadno a rychle nainstalujete na zahradu. Pak ji zase můžete složit a uložit na pozdější použití, zabere minimum místa. 

Obsah balení je 1 kus 1,6 x 20 metrů!

Materiál textilie: Pevná bílá tkanina s hustotou 50 g/m². Dle zkušeností vydrží i několik let.

Vše řešeno tak, aby vaše zelenina, bylinky či jiné rostlinky získaly to nejlepší možné prostředí pro svůj růst. Ilustrační obrázky. Některé vyobrazené součásti nejsou ve standardní dodávce.  

Ochrana zeleniny proti mrazu

Ochrana zeleniny proti mrazu

Ochrana zeleniny proti mrazu

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz

♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

*Ilustrační fotografie, některé vyobrazené doplňky naleznete na našich stránkách v Příslušenství fóliovníků!

Vychytávka  Zahradní foliovníkZahradní tunel  Zahradní foliovník 


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist