Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Škrabadlo, kočičí luxusní strom, Feandrea XXL, velká věž pro kočky s domečkem pro kočky, béžová 154 cm

2 995 Kč

3 495 Kč

Škrabadlo, kočičí luxusní strom, 84 × 50 × 154 cm, velká věž pro kočky, domečkem pro kočky béžový. Toto škrabadlo představuje vymazlený designový doplněk pro vaši domácnost a zároveň luxusní útočiště pro vašeho miláčka, kterému mu poskytne relaxační i spací zóny. Luxusní škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z prémiové řady  Feandrea v elegantním béžovém..

  • Označení/velikost: Feandrea XXL 154 cm
  • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
  • Prohlédnuto: 709

Tagy: Pro psy a kočky, Škrabadla

Pro kočky Škrabadlo, kočičí luxusní strom, 84 × 50 × 154 cm, velká věž pro kočky, domečkem pro kočky béžový. Toto škrabadlo představuje vymazlený designový doplněk pro vaši domácnost a zároveň luxusní útočiště pro vašeho miláčka, kterému mu poskytne relaxační i spací zóny.

Luxusní škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z prémiové řady  Feandrea v elegantním béžovém provedení. 

  • Exkluzivní luxus pro vaše kočky: Vaši kočičí přátelé potřebují útulný domov, aby si mohli hrát, zdřímnout si nebo skákat kolem; tento kočičí domek je sen vašich koček, který se může stát skutečností
  • Stabilita má vždy přednost: Vyrobeno z robustní přírodní dřevotřískové desky a zesíleno lištami na spodní straně, aby byla zajištěna celková stabilita; pro větší bezpečnost je součástí dodávky protisklápěcí kování
  • Super snadná montáž: Všechny komponenty jsou zřetelně označeny, podrobný návod a nástroje jsou součástí dodávky – tento kočičí nábytek může bez problémů postavit i začátečník
  • Místo odpočinku vše v jednom: prostorná jeskyně, plyšová houpací síť a několik hůl nabízí luxusní zážitek; speciální nadýchané hračky a lano zajišťují více zábavy při hraní.
  • Malé překvapení pro vaše kočičky: Pořiďte si s tímto pohodlným škrabacím stromkem své kožešinové klubko a dejte mu prémiové místo pro lezení, škrábání a relaxaci
  • Rozměry: výška: 154 cm. Vhodné pro rodiny s více kočkami. Přesnou velikost najdete na obrázku.

Škrabadlo si kočka rychle oblíbí:

S naším škrabadlem se zavděčíte i těm nejvybíravějším a nejnáročnějším kočkám. Máte koček více? Žádný problém! Škrabadlo  poskytne útočiště až třem kočkám. Samostatně stojící škrabadlo můžete dle libosti snadno přesouvat a tím vybrat kočce ideální místo. Velkou spokojenost přinese samo o sobě už jen tím, že kočky mohou z výšky a z bezpečí pozorovat dění kolem sebe, tak jak to mají rády.

Pro kočky, škrabadla, pelechy Pro kočky, škrabadla, pelechy
Pro kočky, škrabadla, pelechy Pro kočky, škrabadla, pelechy
Pro kočky, škrabadla, pelechy Pro kočky, škrabadla, pelechy
Pro kočky, škrabadla, pelechy Pro kočky, škrabadla, pelechy

Máte zájem o vybavení pro kočky a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na kinplast.cz

♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist