Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Škrabadlo, kočičí luxusní strom, Activity Center, velká věž pro kočky s domečkem pro kočky, šedá 143 cm

2 495 Kč

2 695 Kč

Škrabadlo, kočičí luxusní strom, Activity Center, velká věž pro kočky, domečkem pro kočky šedý. Toto škrabadlo představuje vymazlený designový doplněk pro vaši domácnost a zároveň luxusní útočiště pro vašeho miláčka, kterému mu poskytne relaxační i spací zóny. Luxusní škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z prémiové řady Activity Center v elegantním šedé..

  • Označení/velikost: Activity Center 143 cm
  • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
  • Prohlédnuto: 635

Tagy: Pro psy a kočky, Škrabadla

Pro kočky Škrabadlo, kočičí luxusní strom, Activity Center, velká věž pro kočky, domečkem pro kočky šedý. Toto škrabadlo představuje vymazlený designový doplněk pro vaši domácnost a zároveň luxusní útočiště pro vašeho miláčka, kterému mu poskytne relaxační i spací zóny.

Luxusní škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z prémiové řady Activity Center v elegantním šedém provedení. 

  • Materiál vysoké kvality – vysoce hustá dýhovaná deska, hladká a stabilní. Zesílený přírodní šedý sisal. Zesílený plstěný hadřík nabízí jiný pocit poškrábání.
  • Stabilní a bezpečná – těžká, zesílená podlahová deska je stabilnější než ostatní. Stabilita je nejdůležitějším prvkem pro bezpečné držení koček. Trváme na tom, abychom z velké části zajistili bezpečnost koček.
  • Luxusní styl – vytvoření módního a uměleckého domova je naším trvalým úsilím. Tento šedý škrabací strom, jedinečný a luxusní, dobře se přizpůsobí stylu moderního domu. Ideální pro všechna roční období. Nejen ráj pro kočky, ale také krásný ornament doma.
  • Velké centrum akcí – otevřená vyhlídková plošina, teplé a pohodlné šedé hnízdo a otevřená houpací síť. Nabízí místo pro několik koček různých velikostí, aby si mohli hrát a odpočívat současně.
  • Rozměry: délka: 55 cm, šířka: 45 cm, výška: 143 cm. Vhodné pro rodiny s více kočkami. Přesnou velikost najdete na obrázku.

Škrabadlo si kočka rychle oblíbí:

S naším škrabadlem se zavděčíte i těm nejvybíravějším a nejnáročnějším kočkám. Máte koček více? Žádný problém! Škrabadlo  poskytne útočiště až třem kočkám. Samostatně stojící škrabadlo můžete dle libosti snadno přesouvat a tím vybrat kočce ideální místo. Velkou spokojenost přinese samo o sobě už jen tím, že kočky mohou z výšky a z bezpečí pozorovat dění kolem sebe, tak jak to mají rády.

Pro kočky, škrabadla, pelechy Pro kočky, škrabadla, pelechy
Pro kočky, škrabadla, pelechy Pro kočky, škrabadla, pelechy

Máte zájem o vybavení pro kočky a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na kinplast.cz

♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist