Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Schůdky pro psy 3stupňové, schody pro domácí zvířata do postele, pratelný potah, protiskluzové dno, 60 x 40 cm

1 895 Kč

1 995 Kč

Schůdky vhodné zejména pro malá, stará nebo nemocná zvířata, aby jim ulehčily slézání a vylézání na oblíbený gauč či křeslo. Schody pro malé psy 3stupňové, schody pro domácí zvířata do postele a pohovky z velmi husté pěny, psí schodiště rampa pro psy s odnímatelným, pratelným potahem a protiskluzovým dnem, 60 x 40 cm. Domácí zvířata a mazlíč..

  • Označení/velikost: 60 x 40 x 40 cm; 2,11 kg
  • Dostupnost: Poslední kusy!
  • Prohlédnuto: 1535

Tagy: Pro psy a kočky, Pelíšky

Chovatelské potřeby pro psy a kočky Schůdky vhodné zejména pro malá, stará nebo nemocná zvířata, aby jim ulehčily slézání a vylézání na oblíbený gauč či křeslo.

Schody pro malé psy 3stupňové, schody pro domácí zvířata do postele a pohovky z velmi husté pěny, psí schodiště rampa pro psy s odnímatelným, pratelným potahem a protiskluzovým dnem, 60 x 40 cm.

Domácí zvířata a mazlíčci k domovu a zahradě rozhodně patří a oživují ji. Dopřejte jim také to nejlepší. Nezvažujte zbytečně vysoké schody, poslední stupeň je již výše vaší sedačky.

Schůdku pro psaPěnový základ s vysokou hustotou:

Základ tohoto psího schodiště pro malé psy je z vysoce husté pěny, která je velmi elastická a podpůrná, nedeformuje se ani neklesá. Jemný sklon je dobrá kombinace schodiště a rampy, která psovi usnadňuje vystupování a sestupování z vysokých povrchů a pomáhá zamezit dodatečnému zatížení kloubů psa.

schůdku pro psa3stupňové psí schůdky:

Naše psí schody se hodí hlavně pro štěňata, malé psy, starší psy a jiné, kteří mají potíže při lezení. Schody pro psy měří 60 (D) × 40 (Š) × 40 (V) cm a hodí se na většinu postelí a pohovek.

Změřte prosím před nákupem výšku, kterou váš pes potřebuje k lezení.

Naše psí schody jsou velmi lehké a můžete je podle potřeby jednoduše přenášet kdekoliv v místnosti.

Tyto psí schody umožňují psovi dostat se výše a bez vaší pomoci snadno vylézt na vysoké postele nebo pohovky, čímž se snižuje nebezpečí skákání a klouby jsou lépe chráněny. Je ideální pro malé psy nebo krátkosrsté psy jako jezevčíci, nebo starší psy s problémy s mobilitou. Poskytněte svému domácímu mazlíčkovi lehčí a bezpečnější lezecké prostředí.

Balení schůdku pro psaProtiskluzové & pratelné psí schůdky:

Povrch je vroubkovaný manšestr, který je neklouzavý a má lepší trakci a lépe uchopitelný pro tlapky vašeho psa. Díky protiskluzovým granulátům na dně jsou celé psí schody velmi stabilní a váš pes může lézt jemněji a bezpečněji. Kromě toho má potah psí schody na třech stranách zipy, díky čemuž jej můžete snadno instalovat a sejmout pro čištění.

Naše psí schody pro malé psy jsou vakuově balené. Po rozbalení nechte pěnu ležet asi 24 hodin, dokud se úplně nerozvine. Toto praktické a nenáročné psí schodiště je perfektním dárkem pro vašeho domácího mazlíčka.

Nabízíme kvalitní a odzkoušené cestovní boxy pro psy, kočky a jiná vhodná zvířata...

Schůdku pro psaHlavní vlastnosti a přednosti tohoto produktu:

  • velmi pozvolný náběh
  • potah pratelný
  • stabilní, protiskluzové dno
  • paměťová hustá pěna
  • rozměry: 60 x 40 x 40 cm (d x š x v) 

 

Schůdky pro psy, pelechy Schůdky pro psy, pelechy
Schůdky pro psy, pelechy Schůdky pro psy, pelechy
Schůdky pro psy, pelechy Schůdky pro psy, pelechy

Máte zájem o vybavení k chovu psů a koček a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na kinplast.cz

♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist