Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Automatické otevírání a zavírání kurníku Chicken-Door až 3 kg dvířka s časovačem + senzor + baterie

2 945 Kč

3 945 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Chicken-Door až na 3 kg dvířka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače, světelného senzoru, manuálně a na dálkový ovladač. Náše nová automatická dvířka na kuřecí domečky s možností napájení na 4 baterie ..

 • Označení/velikost: Chicken-Door
 • Dostupnost: Převážně skladem
 • Prohlédnuto: 109

Tagy: Chov drůbeže, Automatická dvířka

System automatický pro otevírání a zavírání kurníku Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Chicken-Door až na 3 kg dvířka. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného programovatelného časovače, světelného senzoru, manuálně a na dálkový ovladač.

Náše nová automatická dvířka na kuřecí domečky s možností napájení na 4 baterie AA nebo standardní 230V.

Chápeme odpovědnost za to, aby naše drůběž byla bezpečná před predátory a šťastná, ale víme také, že otevření a zavření dvířek kurníku může být během různých hodin nepraktické a otravné, když je deštivo nebo mrazivé dny. Automatická dvířka zajistí každodenní péči o otevírání a uzavírání kurníků.

Podívejte se na řadu výhod tohoto strojku a porovnejte s konkurencí

4 možnosti otevírání/zavírání

4 možnosti otevírání/zavírání: Náš automatický otvírač dveří má 4 režimy ovládání: fotocitlivý, časovač, manuální a ovladač. Ovladač má dosah 40 metrů. Všechna nastavení lze provést ručně pomocí tlačítek na otvírači dveří. Kombinace světla a časovače: V režimu citlivém na světlo se dvířka kurníku automaticky otevírají při východu slunce a zavírají při západu slunce; v režimu časovače se řídí vaším rozvrhem. Tyto režimy lze kombinovat do čtyř možností: Otevření světla - Časované zavírání (L-T), L-L, T-T a T-L.

Snadná výměna baterií

Instalační pozice boxu na baterie je vylepšeaná a lzeho přímo vyměnit, aniž by se znovu otevřela řídicí skříňka. Více než 6měsíční výdrž baterie a 3 možnosti napájení: Otvírač dvířek používá vylepšený čip a displej pro úsporu energie. Je napájen 4 bateriemi AA (jsou součástí balení), které vydrží několik měsíců, takže bude bezproblémově fungovat, i když budete pryč. Může být také napájen pomocí přiloženého adaptéru nebo ekologického solárního panelu 9V 10W (není součástí dodávky).

Baterie jsou součástí dodávky!

Všichni víme, jak frustrující je, když vaše oblíbená „nová hračka“ obsahuje „baterie nejsou součástí“. Není třeba se obávat: 4 x AA baterie a montážní šrouby jsou součástí (dle zvolené varianty produktu)!

Dálkový ovladač má baterii také součástí. (provedení se může lišit od vyobrazení)

Jednoduchá instalace

Automatický otvírač dveří do kurníku design vše v jednom, není nutné žádné komplikované kabely nebo kabeláž. Připevněte otvírač dveří ke svému kurníku, připojte kabel ke dveřím a už to může začít! Upozornění: Otevřeno pouze ráno od 00:00 do 11:59 hodin a odpoledne se zavírá od 12:00-23:59.

Baterie jsou součástíDlouhá životnost baterie

Kuřecí klapka je automaticky napájená 4 AA bateriemi (jsou součástí dodávky) nebo externím 6V síťovým zdrojem (je součástí dodávky). Životnost baterie je až 6 měsíců (dle typu baterií) s varovným ukazatelem nízkého stavu baterie na obrazovce.

Upgrade výkonu motoru

Vylepšený super silný výkon, může táhnout dvířka o hmotnosti až 3 kg; žádná minimální nebo maximální výška dveří. Velmi trvanlivá šňůrka je také součástí. Nízké nároky na údržbu.

Vysoce kvalitní materiály

Skládá se z vysoce kvalitních desek plošných spojů a vysoce kvalitních motorů s nemrznoucí směsí a vodotěsnost je IP44. Funguje dobře i při extrémním počasí a odolává teplotám až -22 °.

Intuitivní LCD displej: Náš automatický otvírač dvířek kurníku je vybaven dobře viditelným LCD displejem, který poskytuje jasné informace o čase, úrovni baterie, režimu ovládání a stavu dvířek pro snadné nastavení.

Dveřní otvírač má také LED indikátor, který svítí zeleně, když jsou dveře otevřené, a červeně, když jsou zavřené. Vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům IP44: Vysoce kvalitní motor otvírače snadno zvedne 4 kg kuřecí dvířka. Díky voděodolnosti IP44 je vhodný i do deštivého počasí.

Návod na instalaci a obsluhu najdete zde: Text nalezneš zde

Potřebujete kvalitní dvířka pro kurník odolné vůči vlivům počasí, absolutně bezúdržbové po mnoho let díky vysoce kvalitnímu materiálu? Potřebujete velikost na zakázku? Podívejte se zde.

Obsah balení, vlastnosti a výhody oproti ostatním strojkům:

 • Dvířka nejsou součástí
 • Automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí programovatelného časovače, senzoru, ručně a dálkového ovladače.
 • Napájení: 4 x AA baterie - jsou součástí balení.
 • 1x Dálkové ovládání (provedení se může lišit od vyobrazení), jedna baterie je součástí dodávky LR27A
 • 2x kladka s ložisky je součástí dodávky (provedení se může lišit od vyobrazení)
 • Ruční otvírání
 • Ukazatel stavu baterií
 • Udržujte své slepice bezpečně, ať jste kdekoli, bez ohledu na to, co děláte.
 • Systém je jednoduchý a úsporný – dlouhá životnost baterií (záleží na typu baterií).
 • Odolné proti povětrnostním vlivům - vhodné pro použití po celý rok.
 • Snadno otevřete prostor pro baterie.
 • Jednoduchá instalace.
 • Ideální pro všechny naše hliníková dvířka.
 • Zvedání dveří o hmotnosti max. 3 kg
 • Šířka = 19,3 cm
 • Výška = 9,3 cm
 • Hloubka = 6,8 cm
Dvířka kurníku Dvířka kurníku
Dvířka kurníku Dvířka kurníku
Dvířka kurníku Dvířka kurníku
Dvířka kurníku Dvířka kurníku
Dvířka kurníku Dvířka kurníku

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na kinplast.cz

♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist