Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Automatická solární závlaha - Solární automatický zavlažovací systém 30 metrů, 30 kapačů

2 795 Kč

3 245 Kč

Univerzální samo-zavlažovací sada pro skleník, balkón, květináče nebo záhon má standardně ve výbavě 30 kapkovacích trysek s kolíky a 30 metrů hadičky . Výhodou této sady je absolutně bezobslužný systém vhodný pro váš sud nebo jinou nádrž na vodu. Automatická solární závlaha je ideální do skleníků na balkóny, zahrádky a políčka, či do pokoje v době ..

 • Označení/velikost: 30 kapačů
 • Dostupnost: Převážně skladem
 • Prohlédnuto: 1172

Tagy: Příslušenství skleníku, Zavlažování

Solární zavlažování skleníkuUniverzální samo-zavlažovací sada pro skleník, balkón, květináče nebo záhon má standardně ve výbavě 30 kapkovacích trysek s kolíky a 30 metrů hadičky . Výhodou této sady je absolutně bezobslužný systém vhodný pro váš sud nebo jinou nádrž na vodu. Automatická solární závlaha je ideální do skleníků na balkóny, zahrádky a políčka, či do pokoje v době dovolené.

Poslouží všude tam, kde není tlaková voda ani el. přípojka. Stačí sud a dešťovka! Solární panel s akumulátorem dáte kam potřebujete!

S individuálně polohovatelnými výstupy vody můžete rostliny zalévat přímo v půdě, což minimalizuje ztráty vypařováním. Praktická automatika tohoto systému zalévá rostliny s několika režimy (až 21 druhů), spustí se začátkem a koncem procesu dobíjení přes připojený solární modul. Jak dlouho a kolikrát má příslušný zavlažovací cyklu trvat, to si nastavíte pomocí voliče. Sada pro jednoduché a pohodlné zavlažování v jakémkoliv skleníku a záhonu. Sadu můžete rozšířit o jakoukoliv naší zavlažovací sadu s hadičkou 4/6mm, počítejte však, že vody poteče méně a musíte prodloužit zavlažovací cyklus.

Na rozdíl od jiných typů, používá náš solární zavlažovací systém výkonnější čerpadlo s rychlostí distribuce vody až 120 l/h (2 l/min), aby bylo zajištěno rovnoměrné zavlažování až 30 pokojových rostlin. Vhodné pro zavlažování na terase, zavlažování zeleniny, závěsné koše, hrnkové rostliny, květinové záhony, skleníky atd.

IP67 dešti a voděodolné provedení. Solární zavlažovací systém je navržen z odolných materiálů odolných proti vodě a slunečnímu záření IP67. Jen se ujistěte, že solární panel/ovládací box je umístěn tam, kde bude přijímat sluneční světlo v dosahu nádrže nebo kbelíku.

Solární akumulátorPracujte i v zatažených dnech

Vestavěná dobíjecí lithiová baterie 2200mAh. Po plně automatickém nabití solární energií může zařízení pro automatické zavlažování rostlin nepřetržitě pracovat celkem až 660 minut, což podporuje téměř dva měsíce používání. I v zatažených dnech dokáže systém kapkové závlahy naplánovat zavlažování rostlin v květináčích ve zvoleném režimu.

Snadná instalace a použití

Solární kapkové zavlažování se snadno instaluje, můžete jej nainstalovat podle počtu potřebných zástrček a instalace zavlažovacího systému trvá jen několik minut. Montáž nevyžaduje žádné nářadí.

Tento solární zavlažovací systém nabízí flexibilní nastavení doby zavlažování (1 – 30 min), frekvenci (3/6/12 hodin, 1–7 dní) pro splnění různých potřeb zavlažování, což je nejen chytré a praktické, ale také šetří mnoho vodních zdrojů. Integrovaný ovladač má LCD displej, ovládání dvěma tlačítky. Intuitivní, velmi snadno čitelná malá jednotka, programovatelná. Tipy: Ponořte konec hadice na jednu minutu do horké vody, než nasunete na kapač. Díky tomu lze konektor snadněji zasunout.

Solární kapkové zavlažování instalujte na výstupu vody s antisifonovou koncovkou, aby se zabránilo jevu sifonu, když je vodní nádrž vyšší než rostliny.

Solární zavlažovací systém vydává také signální tón, který vám připomene, abyste doplnili vodu, když je voda nedostatečná, a vydává signální tón, pokud je hladina vody nízká nebo je sonda ucpaná. Musíte pouze přidat vodu nebo sondu vyčistit.

Vylepšený automatický solární zavlažovací systém, sada pro 30 rostlin v květináčích

Je poháněn solární energií a může odebírat vodu přímo z nádob, jako jsou kbelíky, aniž byste potřebovali vodovodní kohoutek. Může automaticky zavlažovat vaše rostliny v přednastavených časových intervalech a množstvích a automaticky vydává alarm, pokud je vodní čerpadlo nečinné nebo je v nádobě nedostatek vody. Perfektní zařízení pro balkony, terasy, zeleninové zahrady, skleníky a malé zahrady bez kohoutku a pevného napájení.

Můžete si vybrat z následujících 300 režimů zavlažování:

 • Doba zavlažování je 1/2/3/4/5/6/7...29/30 minut.
 • Intervalový čas zahrnuje 3H, 6H, 12H, 1 den, 2 dny, 3 dny... 7 dní.

Jak nastavit časovač zavlažování?

Stiskněte tlačítko ON/OFF pro zapnutí a vypnutí produktu.

Stiskněte tlačítko "Water Time" a poté tlačítko "Interval Time" pro výběr frekvence zavlažování. Například doba zavlažování je 1 minuta a interval 3 hodiny, což znamená, že výrobek je zaléván 1 minutu každé 3 hodiny. Pokaždé, když stisknete tlačítko času zavlažování, systém jednou zalévá a restartuje časovač. Průtok zavlažování tohoto přístroje činí přibližně 2 l/min (tzn. součet výkonu vody všech kapátek činí 2 l/min).

Vlastnosti:

 • 1. Navrženo pro balkóny, terasy a malé zahrady bez kohoutku a pevného napájení.
 • 2. Provoz na solární energii, žádné další kabely.
 • 3. Anti-Siphonový design, který zabraňuje vytékání vody, když je ovladač vypnutý. (instalováno na výstupu vody)
 • 4. Vyjměte vodu přímo z nádob, jako jsou kbelíky, aniž byste potřebovali vodovodní kohoutek.
 • 5. Automatické zavlažování s přednastaveným objemem a časovým intervalem.
 • 6 300 režimů zavlažování, různé vzory zavlažování lze vybrat pro různé druhy rostlin.
 • 7. Akustické zobrazení alarmu při nedostatku vody v nádobě.

Jak používat, návod na nastavení a sestaveníZapojení

 1. Instalujte hadičku ke kapačům a napojte ji na ovládací box, postupujte dle obrázků níže. Nainstalujte potrubí pro přívod vody, potrubí pro odvod vody k rostlinám, T-kusy, odkapávače, filtr atd. podle vlastního instalačního schématu. Průtok zalévání produktu je asi 2 l/min (to znamená, že součet vodního výkonu všech kapačů je 2 l/min).Vyberte prosím počet kapačů a frekvenci zavlažování podle vaší aktuální potřeby květin a rostlin na vodu.
 2. Ovládací box má být ve vzdálenosti maximálně 1,5 metru od výšky hladiny vody. Upevněte ovládací box a solární panel v poloze, kde může být solární panel vystaven přímému slunečnímu záření a strana ovládacího boxu s tlačítkem vypínače musí směřovat dolů. Solární panel lze vložit do půdy pomocí nějakého zemního kolíku, připevnit šrouby na zeď, plot atd.
 3. Stisknutím tlačítka ON/OFF na krabičce ovládání (Stisknutím tlačítka ON/OFF zapněte/vypněte produkt), připojením solárního panelu produkt spustíte (zahájí se i automatické dobíjení akumulátoru, ideálně poprvé nechte celý den baterie nabíjet), nastavte čidlo hladiny vody do nádoby s vodou, připojte filtr na hadičku pro přívod vody v nádobě, sestavte příslušenství pro kapénkovou závlahu a vložte jej do květináčů (k rostlinám kde potřebujete).
 4. Solární panel instalujte v blízkosti ovládací krabičky s čerpadlem na slunném místě.
 5. Pro násávání vody z nádrže použijte filtr na konci hadičky.
 6. Instalujte hladinový senzor dle obrázků níže.
 7. Stisknutím klávesy Čas (min – Watering Time) nastavte dobu provozu zavlažování a stisknutím klávesy Intervalový čas (h – Interval Time) nastavte požadovanou dobu, frekvenci zavlažování. (s vypínací pamětí)
 8. Solární zavlažování je nutné na zimu demontovat a uložit. Dbejte na čistotu vody a filtru.
 9. Instalaci hladinového čidla: Vložte sondu s dlouhým kabelem do hluboké vody a když je hladina vody nižší než sonda s krátkým kabelem (to znamená, že sonda je mimo vodu), systém automaticky spustí alarm (bzučák) a přestaňte pracovat (zastavte zavlažování a načasování). Po doplnění vody bude systém nadále fungovat jako předchozí zavlažovací program. Když vodní čerpadlo běží naprázdno, systém spustí alarm (Bzučák zní dvakrát za minutu během dne: v noci bliká pouze kontrolka bez pípnutí). Příčinou této poruchy může být zablokování vodního čerpadla, vyčistěte je; může se také stát, že v nádobě zdroje vody není žádná voda, doplňte prosím vodu. Pumpu můžete uvolnit vstříknutím trochu teplejší vody do vstupu pumpy pomocí injekční stříkačky (stříkačka není součástí dodávky, v případě potřeby ji prosím zakupte samostatně). Po odstranění závady restartujte produkt, systém provede zavlažování a znovu načasuje.
 10. Výstražné signály:
 • E1 pro nedostatek vody, Po přidání vody bude systém nadále fungovat jako předchozí zavlažovací program
 • E2 pro ucpaný filtr, pumpu a došla voda (Odblokujte vodní čerpadlo 2. Vyčistěte filtr 3. Doplňte vodu Po dokončení výše uvedených kroků je nutné systém restartovat)
 • Stálý signál: Nedostatečný výkon baterie, systém automaticky přejde do pohotovostního stavu. Po nabití slunečním světlem se automaticky vrátí do pracovního stavu. V tomto okamžiku systém přejde do pohotovostního stavu.Později, když je výrobek znovu vystaven slunečnímu záření a produkt se plně nabije, systém se automaticky vrátí do pracovního stavu. A systém provede zavlažování a opětovné načasování.

Solární závlahaKrok 1:

Zasuňte hlavní vodní hadici (vnitřní průměr 0,31 palce, vnější průměr 0,39 palce) do odtoku vody a upevněte hubici pomocí pojistného kroužku.

Solární závlahaKrok 2:

Odřízněte hlavní vodovodní potrubí a vložte anti-sifon.

Solární závlahaKrok 3:

Podle potřeby odřízněte hlavní vodovodní potrubí, připojte přívodní hadici k odpališti a na konec vedení zapojte hadicový konektor.

Solární závlahaKrok 4:

Připojení T pro přístup hadice k odkapávací trubce. Žhavý tip: Pokud hadici vložíte do vroucí vody, změkne se a dá se snadněji zasunout na armaturu.

Solární závlahaKrok 5:

Připevňuje se na solární panel a zajišťuje solární panel při přímém slunečním světle v optimálním úhlu 45 stupňů na každou stěnu nebo střechu.

Solární závlahaKrok 6:

Připojte trubku k otvoru pro přívod vody a umístěte vodní filtr a sondy do vody. Dbejte na čistotu vody a občas překontrolujte filtr, popřípadě ho vyčištěte.

Solární závlahaKrok 7:

Stiskněte ON/OFF pro zapnutí ovladače a vyberte požadovaný režim časovače.

*Důležité tipy

 • Nerozebírejte tento výrobek sami.
 • Je přísně zakázáno házet tento výrobek do ohně, aby se zabránilo riziku požáru nebo výbuchu.
 • Děti by měly tento výrobek používat pod vedením svých rodičů.
 • Pokud je okolní teplota vyšší než 40 °C nebo nižší než 0 °C, produkt nebude fungovat, pod 0°C produkt schovejte do tepla a nepoužívejte jej.
 • Ovládací box je zakázáno vkládat do vody.
 • A strana s vypínačem musí směřovat dolů, jinak může vniknout voda.
 • Ujistěte se, že na rozhraní přívodního potrubí vody používáte vodní filtr a je čistý, jinak hrozí poškození hlavní jednotky.
 • Vyberte slunné místo pro instalaci produktu a pravidelně čistěte nečistoty na solárním panelu, abyste pomohli zlepšit účinnost nabíjení.

Inteligentní automatický alarm

Pokud je vodní čerpadlo nebo filtr zablokován nebo voda nestačí, solární zavlažovací systém pípá, aby vám připomněl, abyste přidali vodu. Pokud je hladina vody nízká nebo je sonda ve vodě zablokována, pípá přerušovaně (zelená kontrolka bliká), vyčistěte čerpadlo nebo filtr nebo přidejte vodu, aby solární zavlažovací systém opět fungoval.

Solární zavlažování

Nová, jednoduchá skleníková a záhonová zavlažovací sada!

Tato sada obsahuje příslušenství potřebné pro zprovoznění zavlažovacího systému ve vašem skleníku a je určena pro zahrádkáře, kteří chtějí ušetřit čas i práci při zalévání. Sestavu instalujete během několika minut a obsahuje vše potřebné. Nutný zdroj stojaté vody - větší nádoba nebo sud s dešťovkou. K sadě můžete dokoupit upevňovací kolíky, další trysky a kapkovače.

Hlavní výhody automatické zavlažovací sady:

 • Doba a počet cyklů zavlažování je nastavitelná
 • 30 dávkovačů ve standardním balení
 • Systém nasává vodu samostatně z nádoby (sud na dešťovou vodu atd...)
 • Šetří až 70% vody oproti tradičnímu zalévání
 • Zaléváním zeminy pouze u rostliny nevznikají nežádoucí plísně
 • Vodní hadice, T-kusy a odkapávací trubky jsou součástí dodávky. Rozvržení si můžete navrhnout, jak potřebujete
 • Komfortní: Zavlažovací systém může být instalován ve velmi krátkém čase
 • Vše je jednoduše přestavitelné k rostlinám

Technické údaje a obsah dodávky:

 • NiMH akumulátor: 2200 mAh (ideální nechat nejdříve až dva dny na slunci pro plné nabytí)
 • Baterie pro opětovné nabití, model: baterie 18650
 • Články baterie: Lithium-iontové
 • Životnost: 500 cyklů
 • Automatické čerpání vody od východu do západu slunce
 • 1 × solární modul
 • 1 x řídicí čerpadlo.
 • 30 × kapátko
 • 30 × T-kus
 • 4 x šroub (pro montáž na stěnu).
 • 1 x filtr
 • 1 x senzor hladiny vody.
 • 3 x výstupní vodovodní potrubí (10 m).
 • 1 x antisifon
 • 1 x děrovačka
 • 5 x hadicová spojka.
 • 4 x krátký šroub (pro solární modul).
 • 2 x motýlí šroub (pro solární modul).
 • 2 x pojistný kroužek.
 • 1 x zástrčka pro výstupní trubku.
 • 4 x šestihranný roztahovací šroub.
Solární zavlažování skleníku Solární zavlažování skleníku
Solární zavlažování skleníku Solární zavlažování skleníku
Solární zavlažování skleníku Solární zavlažování skleníku

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na kinplast.cz

♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist