Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Zahradní fóliovník LH, stabilní konstrukce s fólií na rajčata, na zahradu, balkon 100 × 80 × 150 cm

1 945 Kč

2 295 Kč

Fóliový skleník LH s rovnou střechou má pevnou fólii odolnou vůči UV záření. Je to ideální skleník na rajčata a vyššírostliny. Pevná, tuhá konstrukce je zakryta pevnou pevnou fólií, která je šita na míru. U této stavebnice je snadná montáž i demontáž. Foliovník je možné umístit na balkón nebo na zahradu. Sestavení je jednoduché, má zákla..

 • Označení/velikost: 100 × 80 × 150 cm
 • Dostupnost: Nyní vyprodáno
 • Prohlédnuto: 1859

Tagy: Fóliovníky, Skleníky, Pařeniště

Zahradní fóliovník na rajčataFóliový skleník LH s rovnou střechou má pevnou fólii odolnou vůči UV záření. Je to ideální skleník na rajčata a vyššírostliny.

Pevná, tuhá konstrukce je zakryta pevnou pevnou fólií, která je šita na míru. U této stavebnice je snadná montáž i demontáž.

Foliovník je možné umístit na balkón nebo na zahradu.

Sestavení je jednoduché, má základní rám umožňující lehké přemístění. Rám je kovový (práškovaný 16mm trubky), kryt je z vyztuženého polyetylenu, je odolný vůči UV záření, hustota 140 g/m2. Udržuje rostliny organizovaně a přehledně, rostliny jsou lehce přístupné přes centrální otvor.

Sada zahradního fóliovníku k vytvoření záhonu. Zahradní fóliovník je v podstatě vyroben z pevné speciální fólie, která chrání i proti chladné noční teplotě!

Foliovník je ideální pro pěstování rajčat, okurek, paprik a ochrana proti jarnímu počasí.

Skvělý pomocník pro každého zahrádkáře. Zahradní foliovníky s jednoduchou montáží za super cenu. Rozkládací konstrukci s fólií snadno a rychle nainstalujete na zahradu. Pak ji zase můžete složit a uložit na pozdější použití, zabere minimum místa.

 • Ráj pro rostliny: Slunce svítí skrz kryt a nabízí teplé a vlhké prostředí. Udržuje mimo dosah hmyzu a malých zvířat. Vaše rajčata, okurky a lilky rostou optimálně v tomto 150 cm vysokém fóliovém skleníku. Pěstební domek Sekey vytváří perfektní podmínky pro pěstování rajčat, paprik, salátů, chilli papriček, lilku, melounu a mnoha dalších.
 • Stabilní, robustní a bezpečný: Dvojité zpracování z polyesteru zajišťuje dlouhou životnost. Ekologické 0,5 PP konektory jsou netoxické, robustní a mají dlouhou životnost. Pozinkované kovové trubky mají průměr 16 mm a tloušťku stěny 0,32 mm. Kovové tyče po stranách a vzadu zesilují rám a zajišťují stabilitu. Dvě další kovové tyče na horní straně zabraňují hromadění vody.
 • 140 g/m² bílý PE potah: odolný proti korozi, dlouhá životnost a robustní. Bílé mřížky zesilují strukturu a činí ji odolnější a odolné proti oděru. 100% vodotěsný a bezpečný proti UV záření, aby vaše rostliny a květiny mohly absorbovat více slunečního světla, pro ideální růst. Rolovací brána se zipem nabízí snadný přístup a stíněné větrání pro optimální cirkulaci vzduchu.
 • Zahrada s pevným stojanem: Náš fóliovník na rajčata se pro pevné stání ukotví v zemi pomocí přiložených kolíků. Tato snadno fóliovník chrání vaše rostliny před větrem a deštěm (rychlost větru <50 km/h). Můžete si užívat čerstvou zeleninu a zdravé květiny po celý rok.
 • Co dostanete: Domeček na rajčata, robustní PE kryt, rolovací branka, kolíky do země pro dodatečnou stabilitu.

Zahradní fóliovníkyVýška: 150 cm, šířka: 100 cm, hloubka: 80 cm

Díky moderním polymerních materiálů je fóliovník lehký, kompaktní a připravený k rychlému použití. Nevyžaduje žádný základ a trubky do země uchytíte dlouhými kolíky. Nepotřebujete žádné nářadí!

Hlavní výhody foliovníku

 • Pevná, trvanlivá a lehká konstrukce se snadnou instalací.
 • Výztuže.
 • Životnost několik vegetačních období.
 • Chrání rostliny před ostrými kolísání teplot a vytváří vhodné klima.

Zahradní fóliovníkZahradní fóliovníkZahradní fóliovníkZahradní fóliovníkZahradní fóliovníkZahradní fóliovníkZahradní fóliovníkZahradní fóliovník

Nechte se inspirovat dalším vybavením pro zahradu:

ZávlahaZávlahaZavlažováníZahradní kolečkoZahradní nářadíFóliovníkySítě na okurkyKonzole do skleníku


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist