Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Growlight lampa na rostliny 198 LED, 65 W, 6500 lm, 4 režimy, 9 stupňů výkonu

2 145 Kč

2 425 Kč

Nový typ Growlight lampy na rostliny trojitá, 198 LED, 65 W, 6500 lm, 4 režimy, 9 stupňů výkonu je vynikající na předpěstování vašich rostlinek. Dopřejte svým rostlinám přesně tolik světla, kolik potřebují. Dvojitá lampa Growlight LED lampa na rostliny díky svému zpracování plnohodnotně nahrazuje sluneční energii, a vy tak můžete celoročně pěstovat..

 • Označení/velikost: 198 LED
 • Dostupnost: Průměrně 7-10 dní
 • Prohlédnuto: 2139

Tagy: Pěstování rostlin, Vytápění,

Odchovny pro křepelky a králíkyNový typ Growlight lampy na rostliny trojitá, 198 LED, 65 W, 6500 lm, 4 režimy, 9 stupňů výkonu je vynikající na předpěstování vašich rostlinek. Dopřejte svým rostlinám přesně tolik světla, kolik potřebují. Dvojitá lampa Growlight LED lampa na rostliny díky svému zpracování plnohodnotně nahrazuje sluneční energii, a vy tak můžete celoročně pěstovat oblíbené bylinky a mnoho dalších rostlin nezávisle na momentálním počasí a ročním období.

Červené světlo a modré světlo, červené + modré LED a plné spektrum. Červené světlo podporuje fotosyntézu do rostlin, klíčků, květů a plodů. Modré světlo zajišťuje díky syntéze chlorofylu více energie. UV LED a IR LED mohou podporovat krásu květin a urychlit fotosyntézu.

Tato lampa na rostliny je speciálně vybavena zářivkou, která může zvětšit osvětlenou plochu a osvětlit více rostlin. Je praktičtější než komerční osvětlení 90° nebo 180°. Flexibilní husí krk o 360 stupňů, pro snadné nastavení směru světla.

Lampu lze automaticky zapínat a vypínat každý den. Používá nejnovější technologii pěstování. Nemusíte ji nastavovat každý den. Můžete nastavit čas zapnutí a vypnutí. Doba zapnutí činí 3 h/6 h/9 a h/12 h.

Naše rostlinná slampa má 4 světelné režimy a 9 režimů jasu, takže můžete přizpůsobit jas a spektrum rostlinných světel tak, aby vaše rostliny mohly zdravě růst. Světla pro plné spektrum zvýší vaše rostliny po celý rok a zvyšují výnosu.

Položte vaše sadbovače na parapet, jednoduše klipem instalujte lampu, navolte potřebnou dobu a intenzitu osvětlení a nechte přírodu pracovat. Dvojitá lampa nad rostliny s možností regulace výkonu, času a plným světelným spektrem vyzařuje v jednotlivých barvách přesně tolik energie, kolik je rostlina schopna přijmout.

Hlavní výhody Growlight lampy 198 LED na rostliny:

 • Kvalitně zpracovaná lampa pro pěstitele má tři široká ramena, 198 LED a navíc 4 režimy
 • Podporuje růst rostlin v každém ročním období
 • 4 režimů svícení
 • Časovač na 3, 6, 9 a 12 hodin
 • 9 výkonů osvětlení
 • Flexibilní ramena
 • Minimální odběr elektřiny a velký výkon 6500 lm
 • Snadné ovládání a instalace díky klipsu

Máte zájem o vybavení pro zahrádky a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás pěstiteli doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist