Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

ZAHRADA PRO DĚTI

Známe tajemství budoucích zahradníků, vybavení pro vaše děti na zahradu! Pořiďte jim vše, co potřebují pro vaši zahradu.

Dětské hračky na zahradu S dětskou tváří a potřebami pro děti zahrada ihned ožije a bude zářit všemi barvami.

Vše pro děti na zahradu i to je Kinplast.cz.

Opravdový obchod s osvědčeným a originálním vybavením pro děti a vaši zahradní oázu klidu a odpočinku.

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
-3%

Pracovní sada Bosch, zahradní Profi box pro děti

rating

1 690 Kč

1 750 Kč

Pracovní sada Bosch, zahradní Profi box pro děti, naučte své děti a vnoučata domácí a zahradní práce. Rozměry: 31,8 x 14 x 17,1 cm Vhodné pro děti od 3 let Pozor: Není vhodné pro děti do 3 let. Malé díly a/nebo díly obsahují, které lze utrhnout např. mohly by je spolknout. Pro tento produkt platí zvláštní bezpečnostní upozornění..

-16%

Úklidová sada Eco pro děti, domácí a zahradní práce

rating

1 890 Kč

2 245 Kč

Úklidová sada Eco pro děti, naučte své děti a vnoučata domácí a zahradní práce. Úklidový vozík, kbelík, stírací mop, košťata a vysavač (vyžaduje baterie – nejsou součástí) Rozměry vozíku (d x š x v): 21 x 26,5 x 56 cm Rozměry vysavače (d x š x v): 25 x 14,5 x 27 cm Vhodné pro děti od 3 let Pro tento produkt platí zvláštní bezpeč..

-9%

Úklidová sada Vileda pro děti, domácí práce

rating

1 950 Kč

2 150 Kč

Úklidová sada Vileda pro děti, naučte své děti a vnoučata domácí a zahradní práce. Úklidový vozík, kbelík, stírací mop, košťata a vysavač Vyžaduje baterie – nejsou součástí Rozměry vozíku (d x š x v): 21 x 26,5 x 56 cm Rozměry vysavače (d x š x v): 25 x 14,5 x 27 cm Vhodné pro děti od 3 let Pro tento produkt platí zvláštní be..

-14%

Zahradní sada Ecoiffier pro děti, domácí a zahradní práce

rating

990 Kč

1 150 Kč

Zahradní sada Ecoiffier pro děti, naučte své děti a vnoučata domácí a zahradní práce. Vhodné na zahradu a písek. Vhodné pro děti od 3 let (doporučené od 18 měsíců a více) Pro tento produkt platí zvláštní bezpečnostní upozornění Varování: Nevhodné pro děti mladší 18 měsíců Varování: Nutno používat pod přímým dozorem dospělé osoby..

-18%

Zahradní sada Ecoiffier s vozíkem pro děti, domácí a zahradní práce

rating

1 190 Kč

1 450 Kč

Zahradní sada Ecoiffier pro děti, naučte své děti a vnoučata domácí a zahradní práce. Vhodné na zahradu a písek. Vhodné pro děti od 3 – 6 let Pro tento produkt platí zvláštní bezpečnostní upozornění: Varování: Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců Varování: Nutno používat pod přímým dozorem dospělé osoby Varování: Hračka nenabízí..

-11%

Zahradní sada Ecoiffier, nářadí pro děti, domácí a zahradní práce

rating

1 290 Kč

1 450 Kč

Zahradní sada Ecoiffier pro děti, naučte své děti a vnoučata domácí a zahradní práce. Vhodné na zahradu a písek. Vhodné pro děti od 3 – 6 let Z odolného plastu, lze jednoduše čistit. Kompletní s 6 zahradními díly. Světlý a pestrý design pro děti. Dobrá možnost pro aktivní hru venku. S držadlem pro snadnou přepravu. Pro ten..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
TOPlist