Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

ZIMNÍ ZAHRADY

Obliba zimních zahrad za posledních pět let rapidně stoupla. Jejich využití plně závisí na vašich požadavcích a přáních. V nabídce Hobbytecu naleznete celoroční zimní zahrady, sezonní zimní zahrady či levné stavebnicové zimní zahrady.

Zimní zahrady pro všechny milovníky kvalitního bydlení

Stavbou celoroční zimní zahrady získáte další obytnou místnost vašeho domu. Jedná se o nejpropracovanější zimní zahradu, která má až 3x lepší tepelně izolační vlastnosti proti sezonnímu provedení. Náročnost stavby se také promítne v celkové ceně, která může být mnohem vyšší než cena tzv. sezonní zimní zahrady.

Sezonní zimní zahrady jsou nejoblíbenějším typem zimních zahrad vůbec. Jedná se o elegantní a propracované stavby, které vám zpříjemní pobyt na čerstvém vzduchu od brzkého jara až do pozdního podzimu. Nejprodávanějším typem jsou hliníkové zimní zahrady, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Hliníkové zimní zahrady vyrábíme, proto je plně přizpůsobíme vašim možnostem a požadavkům.

Levné stavebnicové zimní zahrady poskytují především v letních měsících ideální místo k relaxaci. Zimní zahrady a pavilony jsou navrženy tak, abyste je snadno složili i svépomocí.

V této kategorii zatím nic není.

TOPlist