Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Poslední kusy skladem!

Totální výprodej Gampre

SKLENÍKY PROFI LINE XL

Nejnovější skleněný skleník, zahradní skleníky opravdu ze skla SANUS GLASS o šířce 290 cm (XL) metru s délkou až 4,3 metru. Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník. Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

Těsnění skleníku

Žádné drátky ani tmelení, ale originální systém hlubokých drážek a  gumového těsnění! Když skleník, tak přeci zásadně ze skla!

Základního profil je více než 7 cm vysoký a díky tomu je celý skleník stabilnější a jednodušší. Dokonale ochrání vaši úrodu, zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent a ušetří energii za vytápění. Sedlové skleníky vyrobené z masivních profilů mají kostru z profilů 1,5-2,0 mm.

Hliníková základna, větrací střešní okna s automatickým otvíračem a nově i barva, to vše je v naší ceně a standardní dodávce!

Možnost volby barvy je již v ceně!

RAL9005RAL7016Naše cena již obsahuje možnost volby barevného provedení skleníku. Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá).

Skleníky vyrábíme pouze na zakázku, s platbou předem a s naší dopravou. Poplatek za dopravu bude dopočítán po objednání.

Pro zájemce zajistíme výhodnou cenou montáže.

V této kategorii zatím nic není.

TOPlist