Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

CO JE ALU-SYSTÉM HOBBY

Alu-hobbyPlánky návoddy na Alu-systém. Systém pro vlastní hobby výrobu.
Vy máte představu, my máme správné produkty. Alu-hobby stavebnicovým systémem snadno vytvoříte mnoho produktů sami.

Bezplatné stavební plány pro stavby ALU-SYSTÉMU také pomáhají kutilům a profesionálům při stavbě a plánování jednotlivých projektů všeho druhu. Pokud se chcete o svůj vlastní projekt podělit s dalšími kutily a profesionály, těšíme se na vaše stavební návody pro naši sekci stavebních návodů. O tyto stavební plány můžete požádat zdarma. Byly speciálně vyvinuty pro použití produktů ALU-SYSTÉMU - použití jiných produktů může vést ke komplikacím.

Plánky a návody na stavbu regálu, stolku, kurníku, odchovny, líhně a mnoho dalšího.

Snadná a čistá práce se všemi materiály. Perfektní pro domácí kutily a chovatele. Vše dobře vypadá a je bez údržby. Na kinplast.cz najdete vše, co budete potřebovat: Hliníkové profily, Plastové spojky, Pletiva, Desky na výplně, Klece, Nýty, Panty...Vzhledem k poptávce našich zákazníků nabízíme i mnoho nápadů, rad a postupů. Projekty napomohou i k vlastní konstrukci.

Alu-hobby systém montáže a stavby Kinplast tým se zaměřuje nejen na dodávku profilů a komponentů, ale také na dodání konstrukcí ve formě stavebnice, ať už dle Vámi zaslaných náčrtů nebo námi vypracované dokumentace.

Samozřejmostí je také stavba a dodání kompletně smontovaných konstrukcí a rámů pro voliéry, odchovny, líhně, kurníky, kukaně, králíkarny, trusníky, stoly, regály, poličky, nábytek, vestavby do auta, dělící stěny a paravany, reklamní rámy a další konstrukce, které Vás jen napadnou a budete doma, nebo na zahradě potřebovat. Ušetříme Vám čas a potřebné nářadí.

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
-9%

Vodní filtr na hadici pro zavlazovani autopot 16mm

rating

295 Kč

325 Kč

Vodní filtr s filtrační síťkou, v případě přívodu nefiltrované vody zabrání zanesení trysek postřikovače drobným kalem. Vodní filtr na hadici pro zavlazovani rozvodnou hadicí – trubkou 16mm. ✔ Kompatibilita: Vodní filtr pro standardní napo..

-13%

Vodní filtr na hadici s rychlospojkou pro zavlazovani autopot 16mm

rating

345 Kč

395 Kč

Vodní filtr s filtrační síťkou, v případě přívodu nefiltrované vody zabrání zanesení trysek postřikovače drobným kalem. Vodní filtr na hadici pro zavlazovani rozvodnou hadicí – trubkou 16mm. ✔ Kompatibilita: Vodní filtr pro standardní napojení 16 mm trubka a ½ hadicová rychlospojka. ✔ Vysoký filtrační výkon: Vodní filtr pro ochranu zavlaž..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
TOPlist