Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Pařeniště mini kovový vyvýšený skleník z 4 mm polykarbonátu, 89 x 175 x 80 cm

5 590 Kč

5 990 Kč

Vyvýšený záhon, pařeniště a mini skleník v jednom. Ocelové boky co se nedeformují a snadno odklápěcí polykarbonát, který neulítne a vítr ho neroztrhá jako u standardních fóliovníků. Profi mini skleníky s vyvýšeným záhonem jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod a nízko rostoucích plo..

  • Označení/velikost: 89 x 175 x 80 cm
  • Dostupnost: Poslední kusy skladem

Musíte vybrat jednu možnost:

Tagy: Fóliovníky, Skleníky, Pařeniště

Vyvýšený záhonVyvýšený záhon, pařeniště a mini skleník v jednom. Ocelové boky co se nedeformují a snadno odklápěcí polykarbonát, který neulítne a vítr ho neroztrhá jako u standardních fóliovníků.

Profi mini skleníky s vyvýšeným záhonem jsou vhodné pro pěstování sazenic, zeleniny, jahod a nízko rostoucích plodin na zahradě, balkónu či chatě. Kovové vyvýšené záhony výrazně snižují množství vody a hnojiv, které vaše rostliny potřebují a drží stabilní tvar oproti plastovým.

Velmi snadná montáž a životnost mnoho let.

Toto pařeniště z polykarbonátu je ideální volbou pro jarní rychlení a předpěstování zeleniny, ale i k pozdějšímu překrytí teplomilných rostlin. Výborně se osvědčil na jarní saláty, ředkvičky a pěstování jahod. Pařeniště se šikmou odklápěcí stříškou je vyrobeno z kovových profilů a dutinkových polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm. Pařeniště se skládá z pevných obvodových stěn a odklápěcího vrchního dílu s aretací. Použitý dutinkový polykarbonát má lepší tepelněizolační vlastnosti oproti běžnému jednoduchému sklu a fólii. 

Všechny součástky jsou z kvalitních a osvědčených materiálů.

Mini skleník zaujme příjemnou pracovní výškou, spolehlivou ochranou proti škůdcům a nejlepšími podmínkami pro zdravý růst.

Stabilní základna vyvýšeného záhonu s rámem z pevného kovu, což poskytuje ideální ochranu před vlivy počasí a deformací. Výška vyvýšeného záhonu působí jako přirozená překážka pro všechny druhy škůdců. Vyvýšený záhon nabízí při pohodlné práci mnohé výhody oproti běžným záhonům - konečně se dá pěstovat i na balkoně, terase nebo na dvoře (pro pěstování na balkóně a terase je nutné vnitřek a dno opatřit fólií). S pracovní výškou, která je šetrná k páteři, je zahradničení navíc mnohem zábavnější. Díky ploše 89 x 175 cm nabízí mini skleník prostoru a v kombinaci s typickým teplem skleníku poskytuje nejlepší podmínky pro zdravý růst nespočtu okrasných a užitkových rostlin. Pěkný záhon je nejen udržitelný, robustní a pevný - konstrukce je díky designu i skutečným skvostem a dokonale se začlení ve svém okolí.

Hlavní výhody vyvýšeného záhonu:

  • Velké rozměry a pěstební plocha 89 x 175 cm, 1,56 m2
  • Pracovní výška, která je šetrná k páteři
  • Dutinkový polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV ochranou
  • Odolná ocelová konstrukce, která se nedeformuje
  • Jednoduché ukotvení díky základovým patkám
  • Obsahuje  plastové  distanční prvky pro zajištění dvou úrovní pootevření
  • Přesné slícování a celkově prémiové zpracování
  • Snadné sestavení pařeniště a manipulace

Upozornění k dodání: Dodání se skládá z několika kartonů. Jeden nebo více kartonů je přitom veden jako neskladný. Při objednání a odesílání zboží se můžete setkat s delším termínem dodání (5-7 dní) než jsou standardní balíky. U tohoto produktu vám budeme počítat mírný příplatek za dopravu, který bohužel navýšil dopravce, pokud není v akci inzerováno jinak.

Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky

Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky Zahradní foliovníky


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist