Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Kinplast

Zahradní skleníky Gampre

Zahradní skleníky Sanus

Zahradní skleníky Kinplast

Skleníky Gampre

Skleníky se sklem

Příslušenství pro skleníky

Automatický otvírač okna

Vytápění skleníků

Chovatelské potřeby

Chov slepic

Chov křepelek

Výběhy, klece

Líhně, inkubátory

Zahradní potřeby

Pařeniště

Zavlažování zahrady

Zavlažování skleníků

Zahradní hadice

Oxypot V2 pro 2 rostlin 70 litrů 82x53x37, bez vzduchovací sady

1 945 Kč

2 955 Kč

Hydroponické pěstování jahod, salátů a bylin je dnes oblíbené. Oxypot zajišťuje rostlinám mohutný růst a vysoký výnos. V nádobě se nachází síťka ve víku, kde je umístěno pěstební médium s rostlinou. Její kořeny jsou umístěny v růstové komoře, kde vzduchové čerpadlo okysličuje roztok, díky čemuž mají neustálý přísun živného roztoku. To se pak promít..

  • Označení/velikost: Oxypot V2 pro 2 rostlin 70 litrů
  • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
  • Prohlédnuto: 844

Tagy: Hydroponie-Aquaponie

Hydroponické pěstování jahod, salátů a bylin je dnes oblíbené. Oxypot zajišťuje rostlinám mohutný růst a vysoký výnos. V nádobě se nachází síťka ve víku, kde je umístěno pěstební médium s rostlinou. Její kořeny jsou umístěny v růstové komoře, kde vzduchové čerpadlo okysličuje roztok, díky čemuž mají neustálý přísun živného roztoku. To se pak promítá do rychlého růstu rostliny.

  • tank 70 litrů
  • rozměr 83x53x37cm
  • bez vzduchovací sady

oxypot hydroponieDíky trubičce na boku nádoby můžete kdykoliv snadno zkontrolovat hladinu živného roztoku (součást pouze u nejmenší velikosti pro jednu rostlinu). Nenechte ji klesnout příliš nízko, protože bez vody se stávají živiny toxičtějšími. Udržujte ji na správné úrovni a během týdne doplňujte, případně upravte pH.

Dávejte pozor i na barvu listů - pokud jsou jejich konce bílé či žluté, mají rostliny pravděpodobně nadměrnou výživu, takže ji snižte nebo nařeďte větším množstvím vody.

Pokud tedy nevyužíváte k pěstování substráty a chcete maximálně efektivně využít prostor, je Oxypot pro vás to pravé. Oxypot je ideální i na terasy, skleníky a balkóny.

Oxypot, univerzální a jednoduchý systém pro každou rostlinu

Hydroponie a aquaponiePěstovací systémy Oxypot pro jednu až několik rostlin jsou skvělým krokem v kultuře Deep Water Culture a poskytují fenomenální výsledky na malém prostoru a využívají velmi málo média – jen hrst keramzitu.

Rostliny se umístí do síťovaného květináče s keramzitem a kořeny visí dolů do pěstební komory, která obsahuje vzduchové čerpadlo, které neustále okysličuje živný roztok.

Oxypot, hospodárná hydroponie s plnou kontrolou

*Ilustrační obrázky, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit, vyobrazení nemusí odpovídat přesně typu a velikosti! Dekorace nejsou součástí dodávky.

Hydroponie-oxypotHydroponie, oxypotHydroponie, oxypotHydroponie, oxypot

Hydroponie-oxypotHydroponie, oxypotHydroponie, oxypotHydroponie, oxypot

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
TOPlist